Düğün Dans Kursu Fiyatları

Başlangıç Paketi
200 ₺
Her Şey Dahil Paket
400 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Mekanda prova
Grup dans dersi
Kişiye özel program
Koreografi çalışması
Müzik seçimi
Özel ders

Florya Sanat Akademi Hakkında

Oldukça köklü bir eğitim yuvası olarak kursiyerlerine en üst düzeyde hizmet vermeyi misyon haline getiren bu düğün dans kursu, işi şansa bırakmayıp titizlenenler için Bakırköy İstanbul konumunda hizmet veriyor. Florya Sanat Akademi ile ilk dansını gösterişli şekilde yapmak isteyen çiftlere özel eğitimlerin fiyatları 200 TL ile 400 TL arasında değişkenlik gösteriyor. Düğün dans kursları arasında öne çıkan bu akademi hakkında detaylı bilgi için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Düğün Dans Kursu Özellikleri

2004 yılında bale dansı ile Florya'da faaliyetlerine başlayan bu kurs, 2014 yılında diğer sanat dallarını da bünyesine katmış ve ismini Florya Sanat Akademi olarak değiştirmiştir. Günümüzde, bu kurs, dans, drama ve müzik gibi tüm sahne sanatlarını bünyesinde barındırıyor. Tüm bu dalların profesyonelleri birbirleri ile koordineli bir şekilde çalışıyor.

Bütün sahne sanatlarının uyumlu birleşimi ile ortaya çıkarılan koreografi tam bir şölen tadında. Düğün dansını bir müzikal koreografisinde gerçekleştirmek isteyenler için eşsiz fırsatlar sunan bu kuruluş, uzman kadrosu ve ferah stüdyosu sayesinde en özel gününüze en özel şekilde hazırlanmanızı sağlıyor.

Florya Sanat Akademi Kurs Fiyatları

Çift olarak alacağınız özel hoca eşliğindeki düğün dansı kurs fiyatları 200 TL ile 400 TL arasında değişiyor. Seçilen ders sayısı ve kursun süresine bağlı olarak değişen bu fiyatlar arasından en iyi teklifi öğrenmek için sitemizde bulunan teklif formunu doldurabilirsiniz.

Sunduğu Olanaklar

Düğünlerinize masalsı bir anlatım oluşturmayı hedefleyen bu kurs ile modern dansın naifliğini sonuna kadar hissediyorsunuz. Dilerseniz bachata, harmandalı, rumba, salon dansları, swing, tango, zeybek gibi birbirinden güzel dans türlerinden birini seçebilirsiniz. Veya dilerseniz size özel bir koreografi oluşturulmasını talep edebilirsiniz.

Ayrıca gelin ve gelinin kız arkadaşlarına oryantal eğitimi de veren Florya Sanat Akademi sayesinde dostlarınızla birlikte düğününüzde keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Florya Sanat Akademisi Nerededir?

Florya'da merkezi bir lokasyonda bulunan bu kuruluş için farklı ulaşım alternatifleri mevcut. 72T, BN1 otobüs, Marmaray, A-04 minibüs ve Taksim-Florya dolmuş hatlarını kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Şenlikköy Mah. Eceler Sok. No:6/2, Florya - Bakırköy / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul'da hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Çocuklara ve yetişkinlere özel farklı hizmetler mevcut.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 hafta önce irtibat kurulabilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Spora yönelik çalışmalar sunan firma, pilates veya zumba dersleri de veriyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Müzik seçimi, etkinlik öncesi prova ve koreografi seçimi başlangıç paketinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Çiftlerin arkadaşları ile yapılacak grup dersi, özel ders çalışmaları, her şey dahil paket içerisinde bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Müzik türüne ve dans cinsine göre farklı tür konseptler geliştiriliyor

Ürünün teslim süresi nedir?

Dans kursu, 1 ay içinde sona eriyor.

Florya Sanat Akademi düğün fiyatları ne kadar?

Florya Sanat Akademi düğün fiyatları Florya Sanat Akademi düğün fiyatları Florya Sanat Akademi organizasyon fiyatları ise 200 - 400 TL arasında değişmektedir.

Florya Sanat Akademi Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Florya Sanat Akademi

Yorum yaz