İstanbul Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
750
Min
1000
Max
Açık Davet Alanı
1000
Min
2000
Max
Kır Bahçesi Alanı
1000
Min
2000
Max
Otopark
500
Araç

Mekan Özellikleri

  • Bahçe
  • Çim zemin
  • Kolonsuz salon
  • Şehir merkezinde
  • Teras
  • Açık alan
  • Kapalı salon
  • Doğa manzaralı
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Fotoğraf köşesi
Video ve fotoğraf çekimi
Mekan giydirme
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Servis elemanı
Vale

Florya Bahçe Hakkında

Florya Bahçe İstanbul ili Bakırköy ilçesinde yer almaktadır. Avrupa yakasında yer alan mekan kır düğünü için gözde bir mekandır. Herkesin hayal ettiği düğünlerin fazlasını yapabileceğiniz bir mekandır. Ağaçlar içerisinde, çiçek kokularıyla yapılandırılmış mükemmel bir alana sahiptir. Mekanın geçmiş tecrübeleri misafirleriniz için kusursuz bir hizmet vermek için tercih sebebidir. Mekanın yemekli ve kokteyl kişi başı fiyatları 50 TL ile 100 TL aralığında değişmektedir.

Florya Bahçe Özellikleri

Florya Bahçe açık ve kapalı alanlarıyla hizmet vermektedir. Mekan üç alana sahiptir. Kapalı alanda 350 kişiye kadar hizmet verilmektedir. Açık alanda ise toplamda 1000 kişiye kadar misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. Mekanın organizasyon sorumlusu ile önceden görüşebilirsiniz. Hayalinizdeki düğünü anlatıp nasıl daha güzelini yapabileceğinizi planlayabilirsiniz. Mekanın açık alanları çim alan ve bahçe tarzındadır. Kapalı alanı ise cam tavan ile gene açık yapıdadır.

Yapı olarak ağaçların içerisinde şık bir tasarıma sahiptir. Ağaçlar ve çiçeklerle birlikte yapılandırılmıştır. Şehrin tüm kalabalığından uzaklaşabileceğiniz bir alan sağlanmaktadır. Ayrıca şık düğünler, kına geceleri, bayi toplantıları, nişan, söz ve diğer organizasyonlarınızı düzenlemenize olanak sağlayan alanlara sahiptir.

Olanakları

Florya Bahçe ile gerçekleştireceğiniz kır düğünleri için tüm hizmetler verilmektedir. Dışarıdan hiç bir hizmeti almak zorunda kalmayacaksınız. Önceden düğününüzü planlayıp arkanıza yaslanıp misafirlerinizle eğlencenize bakabilirsiniz. Yemekli organizasyonlarda önceden menü tadımı ve menüde değişiklik hakları verilmektedir. İkramlar usta aşçılar tarafından hazırlanmaktadır. Bu ikramlar profesyonel çalışan servis elemanları tarafından dağıtılmaktadır. Gerçekleşebilecek her türlü aksilik için önceden önlem alınmaktadır. Misafirlerinizle eğlenmeniz için orkestra ve ses hizmetleri verilmektedir.

Florya Bahçe Kır Düğünü Fiyatları

Mekan ile gerçekleştireceğiniz kır düğünleri fiyatları oldukça uygundur. Mekanda gerçekleşecek yemekli organizasyonlarda fiyatlar hafta içi 50 TL ile 100 TL aralığında değişmektedir. Hafta sonu yemekli organizasyonlar 80 TL ile 100 TL aralığında değişmektedir. Eğer kokteyl düzenlemek isterseniz 50 TL ile 80 TL aralığında değişmektedir. Talep edeceğiniz menü seçenekleri ve ikramlara göre fiyatlarda değişiklik mümkündür.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Florya Bahçe Avrupa yakasında Bakırköy ilçesinde yer almaktadır. Bakırköy'ün merkezinde yer alarak kolayca ulaşım sağlanabilir. Mekanın yanında bilindik Flyinn Alışveriş Merkezi bulunmaktadır. Mekana toplu taşıma araçlarıyla kolayca ulaşabilirsiniz. Eğer misafirleriniz kendi araçlarıyla gelmek isterlerse 500 araçlık otoparktan faydalanabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz vale hizmeti verilmektedir.

Şenlikköy Mahallesi, Yeşilköy Cd. Flyinn AVM Yanı 34153 Florya – Bakırköy/İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Mekan tüm hizmetleri kendi vermektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Doğum günü, nişan, parti, sünnet düğünü, davet, resepsiyon, kurumsal etkinlik, bayi toplantısı, açılışlar, baby shower yapılabilmektedir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Otopark ve vale hizmeti bulunmaktadır.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Menü başlangıç paketi içerisinde mekan süsleme, servis elemanı, ışık hizmetleri ve organizasyon sorumlusu bulunmaktadır.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paket içerisinde yemek servisi, menü tadım ve değişikliği, orkestra hizmetleri ve ses hizmetleri verilmektedir.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı alana sahiptir.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

DJ ve orkestra hizmeti verilmektedir.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Normal menü seçenekleri, çocuklara özel menü, vejetaryen, vegan, diyabet ve kosher menü seçenekleri vardır.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Servis hizmeti 23:00'a kadar, müzik yayını 23:30'a kadar devam etmektedir.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Masa süsleme, mekan giydirme ve renk seçenekleri vardır.

Florya Bahçe düğün fiyatları ne kadar?

Florya Bahçe düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 80 TL, Florya Bahçe düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 80 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Florya Bahçe Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Florya Bahçe açık alan kapasitesi 1000 - 2000 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir,

Yorum yaz