Flamingo Kır Düğünü

Şehrin tüm keşmekeşinden uzak Flamingo Kır Düğünü’nde tutkulu aşkınıza “evet” derken muhteşem doğa manzarası da şahidiniz olacak! Şehirden uzak yemyeşil bir kır düğün alanında açık veya kapalı alan tercihlerinizin ve daha nice etkinliklerin bulunduğu bir alan rüya değil. Üstelik tüm bunlar olurken orman manzarasının yanında havuz başı ve göl manzarası da sizlerle olacak. Gölün içindeki asil ve zarif flamingolar ve inci gibi süzülen kuğular da bu doğal konseptte düğün alanına renk katacak.

Doğanın kucağında olmanın verdiği dinginlikle çalışıyor, sizlere tadına doyulmaz bir görsel şölen ve kaliteli bir organizasyon sunuyoruz. Ayrıca açık ve kapalı alanları bulunan Flamingo Kır Düğünü, tam bir davet ve organizasyon tesisi!

Flamingo Kır Düğünü Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Açık hava, kokteyl ve kapalı alan olmak üzere üç davet alanı bulunan salonumuzda yemekli olarak 200 veya 300, kokteyl olarak 500 veya 750 ve açık hava için de 400 veya 500 kişi aralığında kapasite bulunmaktadır. Birden fazla düğün imkânı sunabilen tesisimiz böylelikle tarih ve zamanlama konusunda sizi mağdur etmeyecektir. Yemyeşil bir arazi üzerine kurulmuş bu tesiste doğallığı ve modernliği yaşarken, düğün gibi her organizasyonda uzman olan ekibimiz zaten sizleri asla yalnız bırakmayacaktır.

Burcu burcu kokan orkide ve zambaklar bu güzel ortamı tamamlayacak önemli detaylar arasında olacaktır. Konuklar için düğünden önce ikram edilecek atıştırmalıklar günlüktür, tamamen kendi imalatımızdır. Yemekli düğünler için ise kapalı alanımızda et menüleri ve farklı mezelerle usta ellerden, gurme lezzetler çıkacak. Düğün yemeğinden sonra bir diğer önemli detay olan düğün pastası isterseniz kır düğününe uygun bir konseptle dekore edilecek ya da bunun dışında bir model yapılacaktır.

Masa ve sandalye kenarlarında bulunan renkli tüller masadaki beyaz papatyalar ile tam kır düğününe yakışır bir kombin olacak. Göl çevresi büyük taşlar ile dekore edilmiş olup etrafında oturmak için farklı şekillerde banklar ve sandalyeler bulunmaktadır. Profesyonel bir şekilde hazırlanan ses sistemi olması gereken tonda ve ses düzeyinde olacak orkestranın gece boyunca doyumsuz bir müzik ziyafeti sunmalarını sağlayacaktır. Dans pistinin üzerinde bulunan spot aydınlatmalar bu eğlenceli pekiştirici nitelikte.

Flamingo Kır Düğünü Nerededir? Flamingo Kır Düğününe Nasıl Gidilir?

İstanbul’a bağlı Çatalca bölgesinde bulunan tesisimize ulaşım için; Toplu taşıma kullanarak İstanbul’un herhangi bir bölgesinden metrobüs son durağı olan Beylikdüzü’ne geldikten sonra Çatalca otobüslerini kullanarak rahat bir şekilde mekânımıza ulaşabilirler. Özel araçla da E80 karayolu üzerinden ulaşım ortalama bir saat sürmektedir; Fakat iş çıkış saatlerine denk gelindiğinde Mahmutbey gişeler trafiği sebebiyle bu süre iki saati bulabilir. Farklı güzergâhlar ve başka ilçelerden ulaşım için arama motoru haritalarından yardım alabilir ve bu aşkı organizasyonlarımız ile süslemek için yola çıkabilirsiniz!

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    asla unutamayacagım anları burda yasadım. hayalimde ki kır düğününü bizim için gerçeğe dönüştüren bütün Flamingo kır düğünü ekibine teşekkür ederim..

  2. Puan

    Yemyeşil mis gibi bahçe kokusu içinde harika bir ikah daveti oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

  3. Puan

    Çok ferah ve temiz bir kır düğün yeri o kadar samimi bir ortam vardı ki sanki aile pikniğindeydik bu sıcaklığı yaratan personellere de elinize sağlık diyorum unutulmaz bir geceydi 🙂

Yorum yaz