Kayseri Davet Alanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
300
Min
1700
Max
Açık Davet Alanı
500
Min
750
Max
Kır Bahçesi Alanı
500
Min
750
Max
Otopark
1000
Araç

Mekan Özellikleri

  • Bahçe
  • Kır bahçesi
  • Kolonsuz salon
  • Şehir merkezinde
  • Açık alan
  • Kapalı salon
  • Havuz başı alanı

İmkanlar

Mekan giydirme
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
After party alanı

Flamingo Beyaz Salon Hakkında

Flamingo Beyaz Salon; Türk mutfağının önde gelen lezzetleriyle ve doğal güzellikleriyle ünlü Kayseri ilinin Akkışla ilçesinde yer alıyor. Tesis üstün estetik dizaynı ve muhteşem iç mimarisiyle konuklarını mest ediyor. Üstün hizmet anlayışı ve müşteri odaklı olan salon, düğün davetlerinde size hizmet vermek için kapılarını aralıyor.

Tesis konumu itibariyle birçok çift tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Ayrıca leziz yemekleri, ışık ses ve sahne hizmetlerindeki başarıları ile rakiplerinden ayrılıyor. 3000 kişiye kadar misafir ağırlama kapasitesi bulunan tesisin bu yönü, bölgede rakiplerinden ayrıcalıklı konuma gelmesini sağlıyor.

Salon Özellikleri ve Kapasitesi

Flamingo Beyaz Salon aynı anda birden fazla düğün yapılmaya müsait toplamda 3 alanda hizmet veriyor. Toplamda 3000 kişiye kadar davetliyi ağırlama kapasitesine sahip tesisin; 1700 kişilik Beyaz Salon, 700 kişilik Altın Salon ve 300 kişilik mini salonu olmak üzere toplamda 3 adet salonu bulunuyor.

Salonların kolonsuz ve yüksek tavanlı olması nedeniyle oldukça ferah bir hissiyat verirken, öte yandan da oldukça geniş bir alanda hizmet sunuyor.

Kayseri Flamingo Düğün Salonu Fiyatları

Flamingo Beyaz Salon 15.000 TL’den başlayan paket fiyatları ile hizmet veriyor. Seçilen hizmetlere göre fiyatlarda farklılık olabiliyor. Bazı hizmetler için ekstra ücret talep edilirken bazı ücretlerde seçilen paket içerisinde ücretsiz olarak sağlanabiliyor.

Kişi başı olarak değerlendirildiğinde hafta içi 50 TL, hafta sonu 80 TL'den başlayan fiyatlar burada sizi bekliyor. Size özel teklif ve indirimleri değerlendirmek için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Flamingo Beyaz Salon davet alanları konsepti ile unutulmayacak bir deneyim sunabilmek için birçok farklı hizmeti bünyesinde gerçekleştiriyor. Bu hizmetlerde arasında masa sandalye giydirme, mekân süsleme, fotoğraf çekimi bulunmaktadır. Ayrıca konsept ve temalı organizasyonlar burada gerçekleştirilebiliyor.

Nerede ve Nasıl Gidilir?

Flamingo Beyaz Salon davet alanları konseptinde siz çiftlere özel olarak hizmet veriyor. Kayseri ilinin en nezih ilçelerinden biri olan Akkışla ilçesinde konumlanıyor. Akkışla merkezinde konumlanan tesise ulaşımı oldukça kolay sağlanabiliyor. Tesisin açık adres aşağıda yer alıyor.

Adres: Mimarsinan Mah. Nefi Cad. Batman Sok. No:1, Kayseri/Akkışla.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan fotoğrafçı hizmeti sağlanabiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü organizasyonları tesiste yapılabiliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Tesis de çocuklara özel menü, diyabet menü, kosher menü, vegan ve vejeteryan menü ile yemek servisi yapılabiliyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paket içeriğinde yemek ve diğer tüm hizmetler sağlanabiliyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Toplamda 3 alan bulunuyor. Birinci alanda 1700 kişi ağırlanabilirken 2. alanda 700 kişi 3. alanda ise toplamda 300 kişi ağırlanabiliyor. Alanlar içerisinde havuz başı, kır alanı ve kapalı salon alanları bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını 23.30'da sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Butik, konsept ve temalı organizasyonları gerçekleştirilebiliyor.

Flamingo Beyaz Salon konferans ve toplantı fiyatları ne kadar?

Flamingo Beyaz Salon konferans ve toplantı fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Flamingo Beyaz Salon konferans ve toplantı fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL,

Flamingo Beyaz Salon Kaç kişilik konferans ve toplantı kapasitesine sahiptir?

Flamingo Beyaz Salon açık alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 300 - 1700 kişiliktir,

Yorum yaz