İstanbul Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

Başlangıç Paketi
2000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Şehir dışı hizmet
Dans ekibi
Davul şov
Düğün öncesi planlama toplantısı
Dj temini
Ekipman
Kişiye özel müzik listesi
Orkestra

Fingo Müzik Hakkında

Birçok başarılı organizasyona imza atan Fingo Müzik, senelerdir sektörün içinde yer almasıyla düğün orkestrası ve DJ hizmetlerinde kalitesini konuşturuyor. Müşteri memnuniyeti odaklı ilerleyen firma, İstanbul ilinin Beşiktaş ilçesinde yer alıyor. Müzik ekibi, Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veriyor ve gecenize renk katıyor. Ekipmanlarından performansına kadar her yönüyle ilgi odağı olan orkestranın fiyatları 2000 TL'den başlıyor.

Hizmetleri

Kapsamlı ve kaliteli müzik hizmetiyle sizlere unutulmaz dakikalar yaşatan Fingo Müzik, davetinizden önce planlama toplantısı gerçekleştiriyor. Sizlerin taleplerini alırken her ayrıntı konuşuluyor ve istediğiniz konsepte göre bir planlama oluşturuluyor. Ayrıca bu toplantıda kendi zevkinize göre şarkı listesi oluşturma imkanınız da oluyor. Sizler istek parçalarınızı dile getirirken orkestra kaliteli ekipmanlarıyla birlikte sanatını icra ediyor.

Her şeyin özenli ve kusursuz olması için çaba harcayan orkestra, ses, ışık ve sahne sistemlerinde de son teknolojiyi tercih ederek bunların teminini de yapıyor. Firma, bununla da sınırlı kalmıyor ve sizlerin daha da eğlenebilmesi için yetenekli dans ekibini de sahneye çıkarıyor.

Diğer Olanakları

İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde yer alan Fingo Müzik, Türkiye’nin tüm şehirlerinde düğün orkestrası ve DJ alanında hizmet verebiliyor. Dilerseniz orkestranın davul şov, DJ ya da orkestra hizmetlerinden faydalanarak gecenizi renklendirebiliyorsunuz. Müzik türü bakımından da oldukça geniş bir repertuvara sahip olan orkestranın repertuvarında, pop, oyun Havaları, funk, caz ,blues ve daha birçok seçki yer alıyor.

Orkestranın deneyimli müzisyenleri gelin ve damat adaylarının istek parçalarını çalabiliyor. Ayrıca Fransızca, İngilizce, İspanyolca ve İtalyanca gibi farklı dillerden parçaları da  başarıyla seslendirebiliyorlar. Bu eşsiz hizmeti alabilmek için davetinizden en az 6 ay önce orkestra ile iletişime geçmeniz gerekiyor.

Fingo Müzik Düğün Orkestrası ve DJ Fiyatları

Düğün orkestrası ve DJ performansları için firmanın başlangıç fiyatları 2000 TL’den başlıyor. Bu fiyatlar, her şey dahil paketlerde 3000 TL'ye yükseliyor. Orkestranın fiyatlandırması ise performans süresine ve etkinlik türüne göre değişiklik gösteriyor.,

Fingo Müzik’in sizlere özel tekliflerini öğrenmek için “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak formu doldurabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Fingo Müzik, İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde bulunuyor. Ekip ile yüz yüze iletişime geçmek isteyenler 122C, 41AT, 65G numaralı otobüsler ile M2 metroyu kullanabiliyor. Şahsi araçlarını kullanacaklar için firmanın açık adresi ise şu şekilde:

"Yıldız Posta Cad.Vefa Bayır Sok.No:10 As Sitesi A Blok D:1 Gayrettepe Beşiktaş/İstanbul."

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul Beşiktaş'da yer alan firma şehir dışı hizmet de veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Müzik grubu doğum günü, nişan, sünnet, kına, mezuniyet, baby-shower, after-party, parti, bayi toplantısı, davetler gibi organizasyonlarda da çalıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 ay önce iletişime geçmeniz yeterli oluyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Açık havada performans, şehir dışında hizmet, düğün öncesi planlama toplantısı, kendi müzik listenizi oluşturma, ekipman, interaktif sahne performansı, konsepte uygun kostüm ve dans grupları hizmetleri yer alıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Davul şov, DJ, orkestra şovları ile ekipman temini başlangıç paketi içeriğindedir.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Dans grupları, ses-ışık-truss ekipmanları ve kişiye özel çalma listesi oluşturma imkanları sunuluyor.

Fingo Müzik düğün fiyatları ne kadar?

Fingo Müzik düğün fiyatları Fingo Müzik düğün fiyatları Fingo Müzik organizasyon fiyatları ise 2000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Fingo Müzik Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Fingo Müzik

Yorum yaz