İstanbul Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
Min
750
Max
Açık Davet Alanı
500
Min
750
Max
Kır Bahçesi Alanı
500
Min
750
Max
Otopark
250
Araç

Mekan Özellikleri

 • Bahçe
 • Çim zemin
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin - damat odası
 • Kır bahçesi
 • Kolonsuz salon
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Doğa manzaralı

İmkanlar

Video ve fotoğraf çekimi
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Mekan dışı catering getirme
After party alanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Fındık Suyu Bahçe Hakkında

Açık havada düğün törenini gerçekleştirmek isteyen, evlilik hazırlığı yapan çiftlerimiz, Fındık Suyu Bahçe sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacak! Avrupa Yakası'nın en gözde kır düğünü mekanlarından olan Fındık Suyu, İstanbul Sarıyer’de bulunuyor. Hem şehir merkezinde hem de doğayla iç içe, yemyeşil, ferah bir alanda düğün töreniniz gerçekleşsin istiyorsanız Fındık Suyu Bahçe’ye gelin! Kır, bahçe ve şehir manzarasıyla davetlilerinize unutulmaz bir gece vaat eden mekân, büyük alanıyla dikkat çekiyor. Kır bahçesinin sunumları, süslemeleri istekleriniz doğrultusunda düzenlenip yeniden şekil veriliyor. Düğün alanının ilk önceliği sizin hayalleriniz ve istekleriniz. Deneyimli kadrosuyla Fındık Suyu sizi bekliyor!

Hangi Organizasyonlara Ev Sahipliği Yapıyor?

Davet alanı kır düğünü organizasyonlarının yanı sıra bayi toplantısı, açılışlar, baby shower, kokteyl, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, söz, kına gecesi, parti, piknik etkinlikleri, sünnet düğünü gibi organizasyonlarda da faaliyet göstermektedir.

Davet Alanının Özellikleri Neler?

Fındık Suyu Bahçe, şehir merkezinde ve aynı zamanda doğanın ortasında huzur dolu bir alan üzerine kurulmuş. Davet alanında bahçe manzarası bulunmakla birlikte şehri de izleyebiliyorsunuz. Bunun dışında davet alanında açık mekân, kapalı mekân ve çim alan mevcut. Kapalı alanın yüksek tavanı olması mekânın artılarından biri. Ayrıca salonun kolonsuz oluşu da dikkate değer. Alanda dilediğiniz şekilde süslenebilecek gelin yolu bulunuyor.

Davet alanında organizasyon sorumluları olmakla birlikte dışarıdan organizasyon firması getirilmesine imkân sunuluyor. Yemek hizmetleri bulunmakta ve ayrıca catering firması getirilmesine de kısıtlama konulmuyor. Mekânda ışık, ses ve sahne hizmetleri mevcut. Düğün sonrası eğlencesi için after party alanı es geçilmemiş. Fındık Suyu Bahçe’de vale hizmeti ve engelli girişi de bulunuyor. Leziz yemek menülerinde tadım yapabilirsiniz ve menüsünde değişikliğe gidebilirsiniz. Müzik 23:00’te sonlanıyor.

Fındık Suyu Bahçe Kır Düğünü Nerededir? Nasıl Gidilir?

Davet alanına Maslak yönünden Sarıyer’e doğru tünel tabelasını takip ederek ulaşabilirsiniz. Tünelden çıkışta sağ tarafta davet alanını göreceksiniz.

Size bir telefon kadar yakınız. Dilerseniz Düğün Buketi ücretsiz danışma hattını arayabilir, adres bilgisi isteyebilirsiniz. Size uygun teklifleri öğrenmek, değerlendirmek içinse ‘teklif al’ formunu doldurabilirsiniz.

Mekânın Kapasitesi ve Ortalama Fiyat Aralığı Nedir?

Davet alanının otopark araç kapasitesi 100-250 arasındadır. Açık alan kapasitesi 500-750, kapalı alan kapasitesi 500-750, yemekli kapasitesi 500-750, yemeksiz 500-750 arasında değişmektedir. Mekânın konaklama kapasitesi ise bulunmamakta. Davet alanının ortalama paket başlangıç fiyatı ise 50-80 TL arasında değişim göstermektedir. Kokteylli, yemekli, yemeksiz, hafta içi, hafta sonu gibi etkenlerin fiyatlarda değişikliğe yol açacağını belirtelim.

Dilerseniz ‘teklif al’ butonuna tıklayarak isteklerinizi, taleplerinizi girebilir, size özel fiyat teklifleri arasından dilediğiniz paketten seçim yapabilirsiniz. Ya da bizi arayarak Düğün Buketi’nin ücretsiz danışmanlık hizmetlerinden faydalanabilir ve sizin için en uygun konsepti danışmanlarımızla birlikte seçebilirsiniz. İndirimlerden, kampanyalardan ve paketlerden haberdar olabilirsiniz. Hayatınızın en özel gününde size danışmanlık hizmeti sunmaktan mutluluk duyarız.

Neden Fındık Suyu Bahçe?

Şehrin içinde doğayla bütünleşmiş ve bahçe, kır manzarasının yanında şehir manzarasını da barındırmakta olan davet alanı, özellikle bu yönüyle sizi gördüğünüz anda kendisine çekecek. Salonunun kolonsuz ve yüksek tavanlı oluşu daha aydınlık ve geniş görünmesini sağlıyor. Davetliler basık olmayan bir alanda eğlenecek olmaları mekâna bir artı daha katıyor. Tecrübeli ekibi ile size güven verecek, gözünüz kapalı en özel gününüzü emanet edeceksiniz. After party alanının göz ardı edilmemesiyle düğün sonrası dilediğinizce eğlenebileceğinizi de belirtelim. Ve olmazsa olmaz yemekler. Leziz yemeklerin bulunduğu menüde değişiklik yapabilecek ve içinize sinen tatları misafirlerinizle buluşturacaksınız.

Seçiminizi Fındık Suyu Bahçe’den yana kullanın masal gibi bir kır düğünü geçirin. Hayatınız boyunca aklınıza geldiğinde masalınızı tebessümle hatırlayın!

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Organizasyon firması ve catering firmalarını dışarıdan temin edebilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü ve kına gecesi etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Kendi bünyelerinde fotoğrafçı bulunmaktadır.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Kapalı ve açık davet alanları mevcuttur.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Çocuklara özel, vegan ve vejetaryen seçenekleri mevcuttur.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

23:30'da sona ermektedir.

Fındık Suyu Bahçe düğün fiyatları ne kadar?

Fındık Suyu Bahçe düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Fındık Suyu Bahçe düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL,

Fındık Suyu Bahçe Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Fındık Suyu Bahçe açık alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Gerek manzarası gerek bahçesi gerekse hizmetleriyle harika bir yer o kadar çok beğendik ki dış çekimimizi bile burda yaptırdık Ayrıca Mustafa Bey ve ekibi çok profesyonel ve organizasyonumuzun her şeyiyle ilgilendiler saolsunlar herkese tavsiye ediyoruz

Yorum yaz