İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Epilasyon
Gelin başı
Gelinin yakınlarına hizmet
İpek kirpik uygulaması
Makyaj provası
Manikür - pedikür
Porselen makyaj
Saç bakımı
Saç provası
Saç tasarım
Takma kirpik uygulaması

Figen Yılmaz Makeup

Figen Yılmaz Makeup Kadıköy, gelin saçı ve gelin makyajı uygulamaları ile her yıl onlarca gelin adayını en özel gününe hazırlıyor. Büyük televizyon kanallarının setlerinde de sanatını icra eden makyözün gelin başı ve makyaj uygulaması fiyatları 1000 TL'den başlıyor. Detaylı bilgi almak için teklif formumuzu doldurmayı unutmayın!

Hizmetleri

Figen Yılmaz, yılların verdiği deneyim ve tecrübeyi muhteşem saç ve makyaj uygulamalarına dönüştürüyor. Makyaj sanatçısı kimliği ile gelin adaylarının önce hayallerindeki modeli dinliyor, ardından kusursuz bir şekilde hayata geçiriyor. Porselen gelin makyajı gibi uygulaması oldukça zahmetli olan modellerde bile kullandığı kaliteli ve hafif malzemeler ile kusursuz bir görünüm sağlıyor.

Figen Yılmaz Makeup gelin makyajı uygulamaları bunlarla da sınırlı kalmıyor. Göz makyajında tercihinize göre nostaljik, buğulu, monocrom ve sade dokunuşlar yapabiliyor. Ayrıca ipek kirpik de sanatçının sağladığı hizmetler arasında yer alıyor. Doğal güzelliği öne çıkaran makyaj modelleri ile siz de en özel gününüzde en kusursuz görünüme sahip olabileceksiniz.

Figen Yılmaz dilerseniz gelin başı hizmeti de sunuyor. Birbirinden güzel gelin saçı modellerini başarıyla icra eden sanatçı, duvaklı veya duvaksız gelin başı modellerini de uygulayabiliyor. Kısa gelin saçı veya uzun modeller fark etmeksizin, Figen Yılmaz'ın deneyimine güvenebilirsiniz.

Figen Yılmaz Makeup Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Sanatçının fiyatları ise sunduğu hizmetlere göre oldukça uygun. Ortalama olarak 1000 TL'den başlayan gelin başı ve makyaj fiyatları, aldığınız hizmete göre değişkenlik gösterebiliyor. Detaylı bilgi almak için "Ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurabilirsiniz.

Olanakları

Figen Yılmaz farklı ile hizmet paketlerinize ek olarak cilt bakımı, makyaj ve epilasyon hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Sanatçı ayrıca düğün günü 15 kişiye kadar hizmet sağlayabiliyor. Bu ayrıcalıklardan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey 2 hafta önce Figen Yılmaz ile iletişime geçmek.

Nerededir?

Figen Yılmaz Makeup İstanbul'un Kadıköy ilçesinde, Bağdat Caddesi üzerinde konumlanıyor. Oldukça merkezi bir bölgede olması sebebiyle kara ve deniz yolundan salona rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Toplu taşımaların kuaför salonuna oldukça yakın durakları bulunuyor. Özel araçları ile gelecek olanlar için açık adres şöyle;

Bağdat Caddesi, Göztepe, Kadıköy / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul'da hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Masaj, cilt bakımı ve epilasyon hizmeti bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta önce iletişime geçmeniz yeterlidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Gelinin yakınlarına hizmet verebiliyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Gelin saçı, gelin makyajı, cilt bakımı hizmetleri yer alıyor.

Figen Yılmaz Makeup organizasyon fiyatları ne kadar?

Figen Yılmaz Makeup organizasyon fiyatları Figen Yılmaz Makeup organizasyon fiyatları Figen Yılmaz Makeup organizasyon fiyatları ise 1000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Figen Yılmaz Makeup Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Figen Yılmaz Makeup

Yorum yaz