Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
3000 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Doğum günü çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Fidan Kandemir Photography

Fotoğraf çekme tutkusunu aldığı eğitimlerle profesyonelleştiren ve birçok çekimde farkını ortaya koyan Fidan Kandemir Photography, en özel anlarınıza şahitlik etmeye hazır. Düğün fotoğrafçısı olarak bilinen ve İstanbul Beyoğlu merkezinde bulunan Fidan Kandemir’in dış çekim paket fiyatları 3000 TL’den başlıyor. Size özel avantajlı fiyatları görüntülemek için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Sunduğu Hizmetler

Alanında uzmanlaşmak için yıllarca emek sarf etmiş ve kendini profesyonelliğe ulaştırmış olan Fidan Kandemir, ekibi ile birlikte hizmet vermektedir. Beyoğlu konumunda bulunan firma, birçok alanda hizmet vermektedir. Düğün, nişan, doğum günü, düğün belgeseli, düğün hikayesi, save the date, trashday, katalog ve konsept çekim hizmetleri verilmektedir.

Mekan fark etmeksizin istediğiniz yerde çekim yapabilen Fidan Kandemir, ön görüşme sayesinde sizlere fikirler sunuyor. Çekim türü, tarih, mekan ve konsept bu ön görüşmede netleştiriliyor.

Düğün günü geldiğinde hazırlık aşamalarından son dakikaya kadar her anınızı kayıt altına alarak doğal ve samimi bir düğün klibi ortaya çıkarıyor. En doğal anınızı yakalayıp mükemmel kareler ortaya çıkaran Fidan Kandemir, size unutulmaz anılarla dolu bir albüm bırakıyor.

Düğün günü haricinde farklı bir gün belirleyerek, daha rahat kıyafetlerle save the date çekimleri de yine Fidan Kandemir tarafından gerçekleştirilmektedir. İstekleriniz doğrultusunda şehir dışı ya da yurt dışı çekimleri de yapılmaktadır.

Fidan Kandemir Photography Düğün Dış Çekim Fiyatları

Her çift için farklı tasarımlarla ön plana çıkan Fidan Kandemir Photography, fiyatları konusunda da farklı paketler sunuyor. Dış çekim, stüdyo çekimi, yurt dışı ya da şehir dışı çekimleri için farklı fiyat politikası sergileyen firma, 3.000 TL’den başlayan paket fiyatları sunuyor.

Ekstra hizmetler ve daha uzun fotoğraf çekim süresi içeren paket fiyatları ise 5.000 TL'den başlıyor.

Fidan Kandemir'in size özel dış çekim fiyatlarından yararlanmak için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz. Firmanın hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz DüğünBuketi danışma servisi ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Nerede?

İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde bulunan Fidan Kandemir Photography, merkezi konumu itibari ile kolay ulaşım imkanına sahip. Firma ile ön görüşme yapmak için özel aracınızı tercih edebileceğiniz gibi toplu taşıma araçlarını da tercih ederek kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Tüm şehirlerde hizmet verilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, save the date, trashday, nişan, aile, katalog ve konsept çekimleri yapılmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Bir aksilik yaşanmaması adına 3 hafta önceden randevu alınmalı.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışı ve yurt dışı çekimleri yapılmaktadır.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Ön görüşme ile mekan belirleme, orijinal kopya teslim ve ekipman temini bulunmaktadır.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Ön görüşme ile mekan belirleme, orijinal kopya teslim, ekipman temini, konsept belirleme, düğün klibi, düğün hikayesi bulunmaktadır.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Ön görüşme neticesinde mekan ve konsept belirlenmektedir.

Ürünün teslim süresi nedir?

Teslim süresi 45 gündür.

Fidan Kandemir Photography düğün fiyatları ne kadar?

Fidan Kandemir Photography düğün fiyatları Fidan Kandemir Photography düğün fiyatları Fidan Kandemir Photography organizasyon fiyatları ise 3000 - 5000 TL arasında değişmektedir.

Fidan Kandemir Photography Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Fidan Kandemir Photography

Yorum yaz