Feyzabad Kır Düğünü Hakkında

Feyzabad Kır Düğünü mekanı, İstanbul Beykoz ilçesinde sizleri bekliyor. Düğün öncesinde eğlenceli bir kına gecesi organizasyonu yapmak istiyorsanız en doğru tercihler arasında yerini alıyor. Profesyonel hizmet anlayışı ve deniz kenarındaki konumu ile kına gecesinden mutlu ayrılmanızı sağlıyor. Kişi başı 50 TL’den başlayan uygun kına gecesi fiyatları da her bütçeye hitap ediyor.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Feyzabad, açık ve kapalı davet alanlarını hizmete sunuyor. Her mevsim tercih edebileceğiniz bir mekan olarak sizlere kolaylık sağlıyor. Büyük ya da butik bir kına organizasyonu tercihiniz için ideal bir adres oluyor. Aynı zamanda kır düğünü organizasyonu için de adeta biçilmiş kaftan.

Davetli sayınız 500 ile 750 kişi arasında ise açık davet alanını, 100 ile 200 kişi arasındaysa kapalı davet alanını tercih edebilirsiniz. 100 araç kapasiteli otopark hizmeti de mevcut olan mekan, kokteyl ve yemekli seçenekleri sizlerin tercihine bırakıyor. Görkemli ve kalabalık kına gecesi davetlerinde kokteyl kapasitesi 2.000 kişiye kadar çıkabiliyor.

Feyzabad Kır Düğünü Kına Gecesi Fiyatları

Yemekli veya kokteyl düzenindeki seçime ek olarak tarihler de fiyatlandırmada belirleyici oluyor. Yemekli ve kokteyl tercihlerinizde kına gecesi fiyatları kişi başı 50 TL ile 100 TL arasında değişiyor.

Eğer mekanla anlaşmak istiyorsanız detaylı bilgi almak ve yetkiliyle görüşmek için ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Sunduğu Hizmetler

Feyzabad Kır Düğünü, tecrübeli ekibi ile kına organizasyonunuzun keyifli geçmesini sağlıyor. Gelin yolu, volkan şovu ve makan süslenmeleri ile göz alıcı bir ortam hazırlanıyor. Cam vazo detayları, tüller, çiçek aranjmanları, şamdan detayları ile gösterişli bir masa kombini yapılıyor.

Masa örtüsü ve sandalyedeki kurdele detayları, her şey birbiri ile uyumlu oluyor. Sizin belirlediğiniz kına gecesi konseptine öncelik veriliyor. Kına sepeti, kına hediyelikleri gibi detaylar da bulunuyor. Hayallerinizdeki gece için ortam en uygun hale getiriliyor.

Yol Tarifi

İstanbul Beykoz ilçesinde yer alan Feyzabad Kır Düğünü mekanın merkezi konumu ulaşımda avantaja dönüşüyor. 11ÇB, 135A, 135K otobüsleri ve C-67 minibüsü ile kolayca mekana gidilebiliyor. Özel aracınızla veya taksiyle gitmek isterseniz açık adres şu şekildedir:

Çubuklu, Mektep Sok. No:1, Beykoz / İstanbul.

Yorum yaz