Feyzabad Kır Düğünü Hakkında

Hafızalardan silinmeyecek bir kır düğünü yapmak isteyen çiftler, Feyzabad Kır Düğünü mekanını tercih ediyor. İstanbul Beykoz ilçesinde bulunan mekan, kalabalık düğün davetleri için geniş bir alana sahip olması ile dikkat çekiyor. Yeni evlenecek olan gelin ve damat adayları, eğlenceli ve şık bir düğün yapmak için bu mekanı değerlendiriyor. Kır mekanının düğün fiyatları kişi başı 50 TL’den başlıyor.

Mekan Özellikleri ve Kapasite

Feyzabad, düğün organizasyonlarında özellikleri ile dikkat çekiyor. Açık ve kapalı alan seçenekleri ile sizlere hizmet sunuyor. Açık davet alanı kapasitesi 500 ile 750 kişi arasında değişiyor. Kapalı davet alanı ise 100 ile 200 kişi arasında konuk ağırlayabiliyor.

Geniş çaplı davetleriniz için açık alanı, butik organizasyonlar için ise kapalı davet alanını tercih edebilirsiniz. Kokteyl tercihinizde konuk sayınızı 1.000 ile 2.000 kişiye kadar arttırabilirsiniz. Konuklarınıza, park sorunu yaşamaması için otopark ve vale hizmeti de veriliyor. Otoparkın kapasitesi 75 ile 100 araç arasında değişiyor.

Feyzabad Kır Düğünü, deniz kenarındaki manzarası ve ferah çim alanı ile göz alıcı bir mekan olarak dikkat çekiyor. Bahçe avantajı ve samimi ortamı ile daha çok tercih edilmesine katkıda bulunuyor.

Sunduğu Hizmetler

Feyzabad Kır Düğünü mekanının kendine özgü bir dekorasyonu bulunuyor. Bu dekorasyona ek olarak beyaz halı detayıyla gelin yolu, gelin - damat odası, şık nikah alanı ve çiçek aranjmanları bulunuyor. Masa sandalye süslemesi hayallerinizdeki gibi yapılıyor. Renkli kurdele detayları, supla ve göz alıcı şamdanları ile kusursuz bir ortam yaratılıyor.

Işık, ses ve sahne hizmetlerinde oldukça tecrübeli bir ekibi bulunuyor. Müzik eşliğinde eğlenceli dakikalar yaşanıyor. Her an sizinle ilgilenecek organizasyon sorumlusu da bulunuyor. Kır düğünü organizasyonunuz boyunca konuklarınıza lezzetli ikramlar servis ediliyor. Önceden menü tadımı yapıp, menüye kendi damak zevkinize uygun detaylar ekleme imkanınız bulunuyor.

Feyzabad Kır Düğünü Fiyatları

İstanbul Beykoz’da, kır düğünü kategorisinde uygun fiyatları ile dikkat çekiyor. Mekanın düğün fiyatları kişi başı 50 TL ile 100 TL arasında değişiyor. Kokteyl ve yemekli düğün tercihinize ve misafir sayınıza göre fiyatlar değişiklik gösterebiliyor.

Düğün haricinde kına gecesi, nişan ve söz, doğum günü gibi davetler de düzenlenebilen mekan hakkında güncel ve detaylı bilgilere DüğünBuketi.com üzerinde yer alan telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Nasıl Gidilir?

Feyzabad, Beykoz ilçesinde hizmet vermeye devam ediyor. 11ÇB, 135A, 135K otobüslerini ve C-67 minibüsünü tercih ederek mekana ulaşım sağlanabiliyor. Aynı zamanda özel araçla da gidilebiliyor. Taksi veya özel araçla ulaşım için açık adres şu şekildedir:

Çubuklu, Mektep Sok. No:1, Beykoz / İstanbul.

Yorum yaz