Feride Nikah ve Balo Salonu Hakkında

Ankara’nın nezih Gölbaşı ilçesinde bulunan, Mogan Gölü ve Mogan Parkı’nın kıyısına konuşlanmış Feride Nikah ve Balo Salonu, hayallerinizdeki düğünü gerçekleştirmek için sizlere uygun fırsatlar sunuyor. Feride Nikah ve Balo Salonu; geniş bahçesi, açılır kapanır tavanı, göl manzaralı terası gibi davet alanları ve yüksek kapasiteli otoparkıyla kalabalık organizasyonlara ev sahipliği yapmak için çok uygundur. 1000 kişiye aynı anda hizmet verebilecek deneyime ve işinin ehli çalışanlara sahip olan Feride Nikah ve Balo Salonu, olağanüstü bir tecrübe yaşamanız ve yaşatabilmeniz için sizlere yardımcı oluyor. Feride Nikah ve Balo Salonu hazırladığı çeşitli kampanyalar ve paketlerle, sizlere seçim yapmanızı kolaylaştıracak fırsatlar sunuyor.

Feride Nikah ve Balo Salonu Hizmetleri

Feride Nikah ve Balo Salonu, unutulmaz gününüzü yaşamanız için, birden fazla mekan seçeneğiyle hizmetinizdedir. Bahçe, göl manzaralı teras ve hava durumunu düşünmek zorunda kalmamanıza yarayan açılır kapanır tavanlı salon seçenekleri ile Feride Nikah ve Balo Salonu’nda kendinize uygun alanı tercih ederek, özel ve değerli günlerinizi, istediğiniz her türlü konseptte gerçekleştirebilirsiniz.

Feride Nikah ve Balo Salonu’nda misafirler için hazırlanan kına paketleri ve düğün paketleri vardır. Özel günlerinizin her birini, kendine has özellikleri ile çeşitli konseptlerde gerçekleştirmek için hazırlanan bu paketler misafirlerinizin değiştirebileceği içerikleriyle mükemmel kına gecesinin ya da düğünün gerçekleşmesine yardımcı olur.

Feride Nikah ve Balo Salonu, düğün hizmetleri yanında; nişan törenleri, sünnet düğünleri, kına geceleri, bayii toplantıları, açılışlar, doğum günleri, kurumsal etkinlikler, piknikler, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyonlar ya da baby shower gibi çeşitli etkinliklerde de yanınızdadır.  Hayallerinizi gerçekleştirmeniz, vizyonunuzu sergileyebilmeniz için, Feride Nikah ve Balo Salonu en az sizin kadar hassas ve detaylı çalışmakta.

Damaklarda unutulmaz tatlar bırakmak misyonuyla hazırlanan Feride Nikah Ve Balo Salonu menüleriyle, misafirlerinizi mükemmel bir sofra ile karşılayabilirsiniz. Dışarıdan bir catering firması ile anlaşmak istemeniz durumunda da çözüm ortağınız gene Feride Nikah ve Balo Salonu’dur. Catering firması getirterek, isteklerinizin her şeyin önüne koyulduğunu sizlere gösterirler. Menüde değişiklik yapmak istediğin takdirde, kendi menünüzü şekillendirme şansı da elinizdedir. Bunlara ek olarak; çocuk menüsü, diyabet menüsü ve vejetaryen menüleri de misafirler için seçenekler arasındadır.

Organizasyonunuzun En İnce Detayları İçin

Bu önemli günlerde, anlarınızı ölümsüz hale getirmek için fotoğrafçınız da hazır bulunur. Feride Nikah ve Balo Salonu’nun anlaşmalı olduğu fotoğrafçılar sayesinde, hayat boyu unutmak istemeyeceğiniz güzel anlarınız, ellerinizin altında, değerli bir hazine gibi saklanır.

Sizler için hazırlanacak görkemli ışık ve sahne şovlarıyla, etkinliğiniz uzun yıllar unutulmayacak bir olaya çevrilir. Feride Nikah ve Balo Salonu; kaliteli ve eğlenmeyi bilen, dolayısıyla eğlendirmeyi de çok iyi bilen müzisyen kadrosuyla, değerli gecenize daha da değer katar. Geniş bir yelpazede bulunan çalma listelerinin yanında, hayatınıza soundtrack olacak istediğiniz şarkıları çaldırabilirsiniz. Işık ve sahne şovlarıyla birleşen müzik, gecelerinizi daha da büyülü hale getirir.

Feride Nikah ve Balo Salonu, organizasyonlarınızın garantörüdür. İsterseniz dışarıdan başka firmalar getirtilebildiği gibi, salonun içinden de bir organizasyon görevlisi ve onun ekibi, bütün isteklerinizle ve organizasyonunuzla yakından ilgili olup, her şeyin eksiksiz ve hayallerinizin gerçek olmasını sağlarlar. Organizasyon süreçleri, Feride Nikah ve Balo Salonu’nda, şansa yer kalmayacak şekilde titizlikle ve ustalıkla sürdürülür.

Feride Nikah ve Balo Salonu’na Nasıl Gidilir?

Feride Nikah ve Balo Salonu’na ulaşmak oldukça basit. Ankara’daki Gölbaşı ilçesinin, Kızılay Mahallesi’nde yer alan mekana, Ankara’nın değişik yerlerinden metro ve çeşitli otobüs aktarmalarıyla ulaşılır. Özel aracınızla gitmek isteryenler ise; Mogan Gölü tabelalarının takip ederek, Mogan Gölü ve Mogan Parkı kıyısındaki Feride Nikah ve Balo Salonu’na gidilebilir. Otopark ve vale hizmetleri ile gözünün arkada kalmadan aracınızı bırakabilirsiniz. Mekanın açık adresi ve telefonu ise şöyle :

Karşıyaka Mahallesi, Haymana Yolu Blv. No:208, 06830 Gölbaşı /Ankara

Uzman kadrosu, ilgili çalışanları, geniş kapasitesi ve büyük tecrübesiyle, Feride Nikah ve Balo Salonu, hayallerinizi gerçekleştirmek için sizleri bekliyor. Doğa ile iç içe, mükemmel bir gün hazırlamak için hazırlar. Paketler, indirimler, kampanyalar için bilgi almak ya da fiyatları öğrenmek için “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıkamanız yeterli!

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Çok kalabalık ve yemekli bir düğünümüz oldu kalabalık olmasına rağmen sıkıntı yaşamadık. Yemekler sıcaktı ve servis hızlı yapıldı. Hiç bir masa atlanmadı çok düzenliydi. Çok memnun kaldık.

  2. Puan

    Göl manzarası eşliğinde harika bir düğün oldu. Konsept ve süslemeler çok güzeldi. Tüm ayrıntılar isteklerimiz doğrultusunda düzenlendi. Teşekkür ederiz.

  3. Puan

    Organizasyon çok başarılıydı. Düğünümüz çok güzel oldu. Hiç bir aksaklık çıkmadı. Çok eğlendik. Teşekkür ederiz.

Yorum yaz