Felicita Kına Hamamı Hakkında

Eski geleneklerin olmazsa olmazı kayınvalidenin, oğluna gelin almayı düşündüğü kişiyi önce hamama götürmesiydi. Kayınvalide hamamda gelin adayını beğenirse, kızı istemeye gidilirdi. Modernleşmeyle birlikte bu gelenek ortadan kalkmış olsa bile hala hamam kültürü devam ediyor. Artık kız istemeye gitmeden önce değil, kına geceleri için hamamlar tercih ediliyor. Felicita Kına Hamamı da bu hizmeti en iyi şekilde veren hamamlardan bir tanesi. Hamamda düzenlenen kına geceleri, geleneksel adetlerden hoşlanan veya günümüz kına geceleri yerine daha farklı bir kına gecesi yapmak isteyen gelin adaylarının en popüler tercihlerinden olmaya devam ediyor. Gelin hamamı hakkında merak edilenleri öğreneceğiniz ve Felicita Kına Hamamı fiyatları hakkında bilgi sahibi olacağınız yazımıza hazırsanız geçelim.

Gelin Hamamı

Son yıllarda otantik etkinliklerin popülaritesi çok fazla arttı. Bir dönem moda olan, kadınların da yaptığı bekarlığa veda gecesi yerine eski geleneklere dönüldü. Eski değerlerin tekrardan canlanması üzerine birçok hamam bu talebe karşılık mekanı düzenleyerek, özel gelin hamamları yapmaya başladı. Özellikle sosyal medyanın etkisiyle beğenilen gelin hamamı konsepti de oldukça yaygınlaştı.

Tabi talebin artması sonucunda çok fazla yer bu işi yapmaya başladı. Böylece her sektörde olduğu gibi hepsi farklı kalitede hizmet vermeye başladı. Gelin hamamlarının sundukları hizmet ve kalite arasında uçurumlar olabiliyor. Önceden araştırılmadığı takdirde ise sizin için çok özel olan gelin hamamı gecesi kabusa dönüşebiliyor.

Biz mümkün olduğunca bunu yaşamamanız için Felicita Kına Hamamı gibi hizmet kalitesine güvenilir yerlerden sizlere bahsetmek istiyoruz. Özelikle konu hamam olunca ilk akla gelen şeylerden biri temizlik oluyor. Hamamın hijyenik olmasının hem sizin hem de misafirleriniz için önemli olduğunun farkındayız. Hijyen konusunda gönül rahatlığıyla güvenebileceğiniz yerlerden biri olan Felicita Kına Hamamı’na biz kefiliz. “Acaba temiz midir?” diye düşünmeden, gönlünüzce eğlenebilirsiniz.

Osmanlı kına hamamı organizasyonu için size özel kına konseptinde süslenmiş hamam, Felicita Kına Hamamı'nda sizleri bekliyor olacak. Hamamın sunduğu hizmetler; kişiye özel havlu, peştamal, şampuan, sabun, sauna hizmeti ve kadın dj şeklindedir. Aynı zamanda misafirler için hazırlanmış menüleri de var. Menü hakkında detaylı bilgi almak için Felicita Kına Hamamı’nın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

“Felicita Kına Hamamı nerededir, nasıl gidilir?” sorularını merak edenlere zorlanmadan bulabileceğiniz adres tarifi verelim. Felicita Kına Hamamı İstanbul’da merkezi bir konum olan Güngören’de Genç Osman Mahallesi’nde. Taksim’e 25 dakika, Zeytinburnu’na 10 dakika, Atatürk Havalimanı’na 20 dakika mesafede bulunan hamama toplu taşıma veya özel araçla çok rahat ulaşabilirsiniz.

Fiyatları

Gelin hamamı fiyatları herhalde hepinizin merak ettiği bir nokta. Felicita Kına Hamamı’nın fiyat politikası gereği toplam ücret kişi başına göre belirleniyor. Gelin hamamı için en az 7 kişilik rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Kına için toplam hamam süresi 3 saat, bizce kına için fazlasıyla yeterli bir süre yine de saat konusunu işletme ile konuşabilirsiniz.

Felicita Kına Hamamı’nın fiyatları verdikleri hizmete göre makul seviyede. Fiyat performans olarak değerlendirirseniz uygun olduğunu siz de göreceksiniz. İnternet sitemiz üzerinden hamamın "teklif al" butonu ile bize ulaşarak, kişi sayısına göre hemen fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hamamlardan fiyat teklifleri alırken, uygun fiyatlı oluşunun haricinde hamamın internet sitesi üzerinden fotoğraflarına varsa kına gecesine dair olan fotoğraflarına bakmanızı tavsiye ederiz. Çünkü her ne kadar ücretlendirme daha uygun olsa bile hamamın temizliği sizin için daha önemli olacaktır. Sağlığınızın bozulmasındansa daha güvenilir ve iyi yorum almış hamamları tercih etmenizi şiddetle öneriyoruz.

Neticede sizin için çok özel olan bir günün temiz olmayan bir yerde olması hem sizin hem de misafirleriniz tadını kaçıracaktır. Önemli olan memnun ayrılmak. Hatta mümkünse hamamı gidip, görmelisiniz. Sonuçta bazen her şey fotoğraftaki gibi olmayabiliyor. Felicita Hamamı’nı müsaitlik durumuna göre gidip görebilir, ekibiyle tanışabilirsiniz. Yaptıkları işe ve kendilerine güvenen ekiple tanıştığınız zaman başka hamama bakma gereği duymayacaksınız.

Geleneksel: Şimdi Popüler

Kültürümüzün bir yansıması olan geleneksel Osmanlı hamamının tadını çıkararak, stres atabileceğiniz harika bir yer. Organizasyon planlama ve yönetimi konusunda kendilerinden yardım alabilirsiniz. Bindallı ve gelin adayının arkadaşları için kaftan gibi yararlanabileceğiniz ekstra hizmetleri de var. Kına gecenizi istediğiniz gibi düzenlemek için isteklerinizi kesinleştirip, organizasyon için kesin fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Otantik bir kına gecesi için tercih edebileceğiniz alternatiflerden biri olan geleneksel hamam eğlencesine mekan önerisinde bulunduk. Güvenilir ve temiz hamamlardan bir tanesi olan Felicita Kına Hamamı’nın hizmetlerinden bahsettik. Nerede olduğunu ve şehir içindeki belirli yerlere yakınlığı açısından da ön plana çıktığını belirtmeliyiz. Elbette ki sadece konumu değil gelin hamamı ve kına gecesine verdikleri önemle de kendi alanında saygın yerlerden biri olmayı başarıyor. Geleneksel atmosferi ve uygun fiyatları ile sevdikleriniz ve ailenizle birlikte keyifli vakit geçirip, düğün öncesi bakımınızı da yapabileceğiniz bir mekan olan Felicita Hamam’ı seçerseniz pişman olmazsınız.

Okuyucularımız arasından daha önce Felicita Kına Hamamı’nda etkinlik düzenlemiş olanların görüşlerini öğrenmek için yorumlara bekliyoruz. Kına hamamı yapmayı düşünenlerin de bir hamamda kendileri için en önemli şeyin ne olduğunu ve nasıl bir kına gecesi hayal ettiklerini yorum olarak bize yazmalarını rica ediyoruz.

Yorumlar

Sırala

 1. Avatar
  Sıla
  Puan

  Daha önce arkadaşımın gelin hamamı için gitmiştik şimdi ablamın kına hamamını burada yaptık. Çok memnun kaldık. sunum çok iyiydi. Buhar banyosu ve masaj da çok profesyoneldi. Tavsiye diyoruz.

 2. Avatar
  Behiye
  Puan

  Çok kaliteli ve temiz bir hizmet aldık. İkramlar ve süslemeyi hiç söylemiyorum zaten onlar harikaydı. Çok hoş bir organizasyon ekibi var. Çok eğlenceliler. Herkese tavsiye ediyorum.

 3. Avatar
  Karya
  Puan

  Eğlenceli ve rahatlatıcı bir gelin hamamı oldu kil maskesinden tutun bitki çaylarına kadar tüm organizasyon keyif vericiydi. Güler yüzülü hizmet çok samimiydi. Memnun kaldık teşekkür ederiz.

 4. Avatar
  Seda
  Puan

  En Muttlu günümü çok güzel geçirdim. Unutulmaz hatıralar yaşattılar bize. Eğlenceli ve şık bir gelin hamamıydı teşekkür ederiz.

 5. Avatar
  Fatma & Reşit
  Puan

  Bir kına hamamında bu kadar mı eğlenilir 🙂 Sunum ikramlar soğuk meyve tabağı her şey çok hoştu. Atrıva çok hijyenik olduğunu da belirtmek isterim. Peştemal ve havlular jilet gibi ütülüydü. Çok Memnun kaldık.

Yorum yaz