İstanbul Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
200
Max
Otopark
50
Araç

Mekan Özellikleri

  • Şamdan
  • Yapay çIçek süsleme
  • Masa şamdan seçenekleri
  • Şehir merkezinde
  • Yüksek tavan
  • Kapalı salon
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Jeneratör
Isıtma sistemleri
Mekan giydirme
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Kişiye özel konsept
Servis elemanı
Klima
Alkol servisi

Felek Fasıl Hakkında

Felek Fasıl, İstanbul ilinin Bakırköy ilçesinde profesyonel çalışanları ile hizmet veriyor. Şehrin ve denizin en güzel manzarası eşliğinde unutulmaz bir nikah sonrası yemek keyfi yaşamanıza vesile oluyor. Usta aşçıları sayesinde enfes yemekler ve sınırsız bir eğlence ile karşılaşacaksınız. Mekanın fiyatları seçilen ürüne ve sunulan hizmete göre değişmekle beraber minimum davet fiyatları 50 TL ile 100 TL arasında başlıyor.

Mekanın Özellikleri

Felek Mangalbaşı, nikah sonrası yemek daveti için çiftler tarafından oldukça gözde mekanlardan. Bakırköy’de bulunan işletme, kapalı alanlarıyla sizlere hizmet veriyor. Kapalı alanı olmasına rağmen, mekan oldukça yüksek tavanlı. Bu sayede mekanın ferah görüntüsüyle büyüleneceksiniz. Masa ve sandalyelerde rahatlık ve şıklığa önem veriliyor. 100-200 kişi aralığında kapalı alan davetli kapasitesi değişiklik gösterebilmekte. Ayrıca 50 araç alabilen otoparkı sayesinde misafirler park sorunu yaşamayacak.

Felek Fasıl Fiyatları

Geniş menü seçeneği ile hizmet veren Felek Fasıl, alkollü ve alkolsüz içeceklerle yemeklerinizi tatlandırıyor. Fiyatları her bütçeye uyum sağlamakta. Başlangıç fiyatları 50 TL-100 TL arasında seyrediyor. İsteklerinize göre değişiklikler mümkün. Mekanın özellikleri ve fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için “ Ücretsiz Teklif Al” kısmını tıklayabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Felek Mangalbaşı ile nikah sonrası yemeklerinizde aileniz ve sevdiklerinizle unutulmaz bir gece yaşamanız sağlanmakta. Uzman ekibi her an yanınızda yer alacak bu sayede geceniz sorunsuz geçecek. Mekan kırmızı ve beyaz etleriyle Bakırköylüler tarafından sıkça tercih edilmekte. Felek Fasıl geniş menü seçenekleriyle bilinen ender mekanlardan. 3 farklı menüsü bulunan mekan, meze ve içecek konusunda da oldukça başarılı bir tavır sergiliyor.

İsteğinize ve damak zevkinize göre menüde değişiklik ve menü tadımı gibi hizmetler sunulmakta. Çocuklara özel menüler aşçılar tarafından özenle hazırlanıyor. İsterseniz mekanda bulunan organizasyon sorumlusu sizlerle çalışabilir ve mekanı hayallerinizdeki gibi süsleme gerçekleştirilebilir. Süslemelerde balonlar, ışıklar, çiçekler kullanılmakta. Stresinizi en aza indirmeye çalışan ekip, eğlenmenizi ve güzel vakit geçirmenizi sağlıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul ilinin Bakırköy ilçesinde konumlanan Felek Fasıl ulaşımı açısından da oldukça kolay bir yerde bulunuyor. Bakırköy İDO İskelesi'ne yürüme mesafesinde olan mekana, 72YT, BN1, MR20 gibi hatları kullanarak ulaşım sağlanabilir. Açık adres ise; Sakızağacı, Kennedy Cd. No:29, 34142 Bakırköy / İstanbul şeklinde.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan hiçbir hizmetin temin edilmesine gerek yoktur. Fakat, mekan dışından fotoğrafçı ile çalışılmaya müsaade ediliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Doğum günü, kurumsal etkinlikler, nişan ve söz davetleri, mezuniyet kutlamaları gibi her çeşit organizasyonu burada gerçekleştirebilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Ortalama olarak 1 ay önce iletişime geçilebilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Otopark hizmeti ve organizasyon sorumlusu ek avantajlardandır.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Mekan süsleme hizmeti, ses ve sahne ayarlanması ve müzik imkanı her şey dahil pakettedir.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Catering, organizasyon sorumlusu ve fotoğraf çekimi gibi hizmetler her şey dahil pakettedir.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekan tarafından fotoğrafçı temini yapılabilir.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Sadece kapalı alanıyla hizmet vermektedir. Aşağı yukarı 200 davetli ağırlanabilir.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Müzik grubu hizmeti mevcuttur. Eğlence, mekan tarafından en önem verilenlerden.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

3 çeşit yemek menüsü ile hizmet veriyor. Menüler, başlangıç, ara sıcak, ana yemek, meze, tatlı ve içecek çeşitlerinden oluşmakta.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

01.00 gibi hizmetler sonlanmakta. After party için, bu mekanı düşünebilirsiniz.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

İstediğiniz tarzda tema ve dekorasyon hizmeti sunuluyor. Mekan dışından farklı firmalarla anlaşarak, kişisel temalar hazırlanabilir.

Felek Fasıl organizasyon fiyatları ne kadar?

Felek Fasıl organizasyon fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Felek Fasıl organizasyon fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Felek Fasıl Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Felek Fasıl kapalı alan kapasitesi 100 - 200 kişiliktir,

Yorum yaz