Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

Başlangıç Paketi
3500 ₺
Her Şey Dahil Paket
8500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

Feedback Music & Event Organizasyon Hakkında

İzmir, Bayraklı ilçesi başta olmak üzere Türkiye’nin neredeyse tüm illerinde hizmet veren bir şirket olan Feedback Music & Event Organizasyon, her türlü etkinliğinizde profesyonel solist ve müzisyenleri ile sizlerin yanında yer alıyor. Düğünler kadar çeşitli etkinlikler için de hizmet veren organizasyon, klasik ve güncel parçaları ile Duo, Trio grupları ve DJ ile sizlere ve konuklarınıza hoş dakikalar yaşatıyor. Ünlü sanatçılar ile iletişime geçerek düğününüzde ya da başka organizasyonlarınızda boy göstermelerine katkı sağlıyor. Düğün orkestrası hizmetlerinin fiyatları sizlerin paket tercihine göre değişip 3.500 TL’den başlıyor.

Feedback Music & Event Organizasyon Düğün Orkestrası Fiyatları

Öncelikle düğünlerde olmak üzere farklı farklı etkinliklerde boy gösteren 5 kişilik ve 7 kişilik bando grupları ile Balkan Müzikleri, Latin Müzikleri ve oyun havaları ile farklı ambiyanslar yaratabilen organizasyonun fiyatları sizlerin neyi tercih ettiğinize göre değişiyor. Başlangıç ve Hepsi Dahil paketleri olarak ikiye ayrılan opsiyonlar ile sizlere veriyor. Başlangıç paketi 3.500 TL, Hepsi Dahil paketi ise 8.500 TL’den başlayan mekanın hizmetleri elbette aynı kalitede oluyor. Fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayıp size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

  • Canlı müzik orkestraları: En düşük 15.000 TL, en yüksek 85.000 TL,
  • Karşılama & Kokteyl grupları: En düşük 3.500 TL en yüksek 8.500 TL
  • Bandolar: En düşük 3.500 TL, en yüksek 9.000 TL.

Sunduğu İmkanlar

Türkiye’nin tüm şehirlerinde hizmet verebilen organizasyon sizlere çeşit çeşit opsiyonlar sunuyor. Barkovizyon ve LED ekran, dans grupları, davul gösterisi, DJ, ses, ışık ve sahne hizmetleri bu opsiyonlar arasında yer alıyor. Feedback Music, etkinliğinizden 2 hafta önce organizasyon ile iletişime geçtiğiniz taktirde sizlere bu imkanları sorunsuz bir şekilde sunabiliyor. Ek olarak ekipman, açık havada performans, dışarıya ekipman kiralama, düğün öncesi planlama toplantısı, kendi müzik listenizi oluşturma, şehir dışında hizmet olanakları da sağlanıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Tüm Türkiye’ye, hangi il, ilçe olursa olsun aynı üstün kalitede ve özveride hizmet sunan organizasyonun ana merkezine toplu taşıma araçlarınız ve kişisel aracınızla rahatlıkla ulaşılabilir, düğün orkestrası başta olmak üzere üstün bir kalite ile sunulan hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Feedback Music & Event Organizasyon Adresi: Adalet Mahallesi, Manas Bulvarı, Folkart Towers, No: 47/B, D-2601, İzmir/Bayraklı.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Tüm şehirlerde hizmet verilebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Barkovizyon ve led ekran, dans grupları, davul show, dj, grup, orkestra, ses-ışık-truss ve sahne yer alıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 Hafta önceden iletişime geçilmeli.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Ekipman, açık havada performans, dışarıya ekipman kiralama, performans süresinde limit, şehir dışında hizmet, düğün öncesi planlama toplantısı, kendi müzik listesini oluşturma imkanı bulunuyor.

Feedback Music & Event Organizasyon düğün fiyatları ne kadar?

Feedback Music & Event Organizasyon düğün fiyatları Feedback Music & Event Organizasyon düğün fiyatları Feedback Music & Event Organizasyon organizasyon fiyatları ise 3500 - 8500 TL arasında değişmektedir.

Feedback Music & Event Organizasyon Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Feedback Music & Event Organizasyon

Yorum yaz