İstanbul Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Kaftan / bindallı kiralama
Boy kısaltma
Damatlık
Daraltma
Dikim provası
Gelinlik kiralama
Hazır kalıp model
Kına kıyafeti kiralama
Kişiye özel dikim
Tamir ve tadilat

Fatoş Moda Evi

İstanbul Ümraniye ilçesinde bulunan Fatoş Moda Evi, gelin adayları tarafından tercih ediliyor. 1000 TL’den başlayan gelinlik fiyatları ile trend modeller sunuyor. Özel dikim ve hazır  gelinlikler bulunan firma yurt içi ve yurt dışı olmak üzere tüm gelinlere hizmet sağlayabiliyor. Modelleri ve fiyatları ile ilgili detaylı bilgi için ‘Ücretsiz Teklif Al’  formunu doldurmanız yeterli.

Gelinlik Modelleri

Salonunuzu tuttunuz, düğün konseptinizi düşündünüz ve sıra gelinliğinize geldiyse doğru adres Fatoş Moda Evi oluyor. Aklınızdaki konsepti bulabileceğiniz modaevi en trend gelinlik modelleri ile hizmet veriyor. Tesettür gelinlik, prenses, A kesim, balık model gelinliklerin yanı sıra vintage gelinlik modelleri de koleksiyonlarda yer alıyor. Her tarz ve isteğe uygun modelle üretim sağlanabiliyor.

Hazır dikim gelinlik modelleri gelinin vücut ölçülerine uygun hale getiriliyor. Özel dikim gelinlikler ise gelinin isteğine göre şekilleniyor. En fazla 3 prova sonra hazır hale geliyor. 4 Hafta sonrasında ise gelinliğiniz teslim ediliyor.

Gelinlik Aksesuarları

Gelinliğin en önemli parçaları olan gelin aksesuarları da modaevi tarafından temin ediliyor. Uzun gelin duvağı, kısa gelin duvağı, rengarenk çiçeklerle hazırlanmış gelin buketi, incili gelin tacı, prenses gelin tacı ve daha fazlasına buradan ulaşılabiliyor. Modaevi 7’den 70’e herkese hitap ediyor. Çocuk gelinlikleri, abiyeler, kına elbiseleri, bindallı, mezuniyet kıyafetleri ve aklınıza gelebilecek her davete uygun kıyafetler yer alıyor.

Fatoş Moda Evi Gelinlik Fiyatları

Gelinlik fiyatları 1000 TL’den başlıyor. Farklı tarz ve konseptlerde gelinliklere ulaşabileceğiniz mağaza geniş ürün yelpazesi sunuyor. Aksesuarların dahil olduğu her şey dahil paketler ise 3000 TL olarak belirleniyor. Yurt içi ve yurt dışı fark etmeksizin gelin adayları ile buluşan firmanın kiralama ve dikim fiyatlarını DüğünBuketi.com danışmanlarını arayarak öğrenebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul ilinin Ümraniye ilçesinde yer alan modaevi M5 metro hattı üzerinde yer alıyor. Minibüs tercih edenler C-77 hattını kullanabiliyor. Otobüs ile ulaşım için ise 131, 14DK, 14ES ve 522 numaralı otobüs hatları bulunuyor. Kişisel araçlarınızla da rahtlıkla adresten ulaşabilirsiniz.

Fatoş Moda Evi açık adresi: Atatürk Mahallesi, Sütçü İmam Caddesi, Çalıbaba Sk. No:2/2, 34764 Ümraniye / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Yurt içi ve yurt dışı hizmet verilebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Çocuk gelinlik modelleri, abiye elbiseler, damatlık, kına ve mezuniyet kıyafetleri, bindallı, kaftan çeşitleri firmadan satın alınıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 ay önce iletişime geçmeniz gerekiyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Kına kıyafeti ve gelinlik kiralama hizmeti ile tamir, tadilat işlemleri sunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Hazır kalıp gelinlik modelleri, gelin duvağı, gelin çiçeği başlangıç paketinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Özel dikim gelinlik, dikim provası ve gelin aksesuarları bulunuyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

En geç 4 Haftada teslim ediliyor.

Fatoş Moda Evi organizasyon fiyatları ne kadar?

Fatoş Moda Evi organizasyon fiyatları Fatoş Moda Evi organizasyon fiyatları Fatoş Moda Evi organizasyon fiyatları ise 1000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Fatoş Moda Evi Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Fatoş Moda Evi

Yorum yaz