İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Epilasyon
Evde / mekanda hizmet
Gelin başı
Gelinin yakınlarına hizmet
Kalıcı makyaj uygulaması
Manikür - pedikür
Porselen makyaj
Saç bakımı
Takma kirpik uygulaması
Şehir dışı hizmeti

Fatih Sarıkaya Kuaför

İstanbul şehrinde Anadolu Yakası'nın en sevilen ilçelerinden biri olan Kadıköy, Fatih Sarıkaya Kuaför güzellik merkezine ev sahipliği yapıyor. Oldukça büyük ve göz alıcı bir merkez olmakla birlikte, deneyimli geniş kadrosu ile sizi bir an bile yalnız bırakmadan hazırlıyorlar. Sadece kendi merkezinde değil, düğünün olacağı mekanda veya evde de hizmet olanağı ile kararı tamamen size bırakıyor. Rahatlığınıza ve stresten uzak kalmanıza önem veren bir ekiple, uygun gelin saçı ve makyajı fiyatları ile çalışmak istiyorsanız DüğünBuketi aracılığıyla randevunuzu hızlı bir şekilde oluşturun!

Gelin Saçı Modelleri

Fatih Sarıkaya, hayalinizdeki saç modelini iyi bir şekilde anlamak için 4 hafta önce iletişime geçmenizi istiyor. Saçlarınıza işlem yapmadan önce çeşitli bakımları yapmasıyla canlı ve sağlıklı saçlara sahip olmanızı sağlıyor. Dağınık gelin başı modelleriyle adeta mükemmel bir çalışma ortaya çıkaran güzellik merkezi, örgülü gelin başı çalışmalarıyla da sıkça talep edilen bir gelin saçı modeli oluyor.

Kısa saça gelin başı yapma konusunda zorluk yaşayan pek çok yere meydan okuyan Fatih Sarıkaya, kısa gelin başı modelleri ile farkını bir kez daha gösteriyor. Aynı zamanda gelin tacı ve duvaklı gelin başı yapmasıyla da düğününüze sizi tamamen hazır hale getiriyor.

Gelin Makyajı Hizmetleri

Fatih Sarıkaya gelin başı ve saçı ile ortaya çıkardığı işler ile kazandığı beğeniyi aynı şekilde gelin makyajı ile de topluyor. En güzel gelin makyajı stilleri altına imzasını atıyor. Porselen makyaj gibi her tarza uygun çalışmalar gerçekleştiren güzellik merkezi, cilt bakımı hizmetiyle yüzünüzü kusursuz bir görünüme kavuşturuyor.

Unisex bir kuaför olmasıyla da dikkatleri üzerine çeken güzellik merkezi, damadı da ağırlayarak birbirinize en uyumlu çift olmanız için ortak bir çalışma yürütüyor.

Fatih Sarıkaya Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Sunduğu kusursuz ve profesyonel hizmetler ile her gelinin çalışmak istediği bir yer haline gelen Fatih Sarıkaya gelin saçı ve makyajı fiyatları için açılışı 1.000 TL’den yapıyor. Ek hizmetler ve gelin yakınlarına hizmet seçenekleri ile fiyatları 2.000 TL’den başlattığı çalışmalar da bulunuyor.

Nerede?

Kadıköy’de hizmete devam eden güzellik merkezi, verdiği çeşitli hizmetler ile birçok ünlü ismin de uğrak noktası oluyor. Gelin saçı ve makyajı fiyatları ile eksiksiz bir hizmet vadeden Fatih Sarıkaya güzellik salonunun açık adresi: Suadiye Mah. Emin Ali Paşa Caddesi No:22 Suadiye - Kadıköy / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Şehir dışına da hizmet verme olanağı bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Fitness, solaryum ve bölgesel zayıflama hizmetler yer alıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Cilt bakımı, el ve ayak masajı, epilasyon, kalıcı makyaj.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Saç ve makyaj hizmeti.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Porselen makyaj, takma kirpik uygulaması, saç bakımı ve manikür-pedikür hizmetleri bulunuyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

-

Fatih Sarıkaya Kuaför organizasyon fiyatları ne kadar?

Fatih Sarıkaya Kuaför organizasyon fiyatları Fatih Sarıkaya Kuaför organizasyon fiyatları Fatih Sarıkaya Kuaför organizasyon fiyatları ise 1000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Fatih Sarıkaya Kuaför Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Fatih Sarıkaya Kuaför

Yorum yaz