İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Evde / mekanda hizmet
Gelin başı
Gelinin yakınlarına hizmet
Makyaj provası
Manikür - pedikür
Porselen makyaj
Saç bakımı
Saç provası
Saç tasarım
Takma kirpik uygulaması

Fatih Saç Tasarım Hakkında

Güzellik sektöründe uzun yıllardır yer alan ve kaliteli hizmetiyle müşterilerini ağırlayan Fatih Saç Tasarım, İstanbul’un Bahçelievler ilçesinde yer alıyor. Hayatınızın en önemli ve değerli günlerinden biri olan düğün gününüzde eşsiz güzelliğe ulaşmanız için tüm imkanları sunuyor. Kaliteli hizmeti ve profesyonel çalışanları ile adından söz ettiren salonda gelin saçı ve makyajı fiyatları 1000 TL'den başlıyor.

Genel Özellikleri

Her biri kendi alanlarında tecrübeli ve oldukça yetenekli olan ekibin hizmet verdiği salon, sizlere en iyiyi sunmaya hazır bulunuyor. Sizlerin en güzel halinizle görünmeniz için her detaya önem veriyor. Fatih Saç Tasarım, günlük faaliyetlerinde geniş çapta hizmetleri bünyesinde barındırıyor. Bunlar arasında saç tasarımı, saç kaynak, profesyonel makyaj, günlük makyaj, tırnak bakımı, takma kirpik, saç kesimi ve Brezilya fönü gibi işlemler sunuluyor.

Ayrıca düğün dışında farklı özel günler için de müşterilerini en iyi şekilde hazırlıyor. Bu etkinlikler arasında nişan ve söz davetleri, kına geceleri, sünnet düğünleri, mezuniyet ve kutlamalar yer alıyor.

Hizmetleri

Gelin saçınız için sizin yüz tipiniz, düğün mekanınız ve gelinlik modeliniz göz önüne alınarak seçim yapılıyor. Dilediğiniz modellerden hemen hemen hepsi Fatih Saç Tasarım bünyesinde layığıyla yapılıyor. Size en uygun model için dalgalı, topuz, açık, dağınık seçenekler arasından en güzeli uygulanıyor. Dilerseniz taçlı veya aksesuarlı modellerden de seçim yapabilirsiniz.

Gelin makyajınızın uygulanması için öncelikle yüz tipiniz ve ten renginize uygun seçimler yapılıyor. Gelinlik modeliniz, düğün konseptiniz ve kişisel istekleriniz de göz önüne alınarak makyajınız uygulanıyor. Makyajınızın düğün gününüz boyunca bozulmaması için sabitleyici ürünler kullanılıyor ve gün boyu kalıcılık sağlanıyor.

Fatih Saç Tasarım Gelin Saçı Ve Makyajı Fiyatları

Salonun gelin saçı ve makyajı hizmetleri için başlangıç paketi fiyatları 1000 TL, daha kapsamlı her şey dahil paketleri ise 2000 TL oluyor. Saç provası, aksesuar gibi hizmetler de paket içinde yer alıyor. Daha detaylı bilgi almak için "Ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurabilir ya da Düğünbuketi.com ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Fatih Saç Tasarım, merkezi bir konumda olduğundan oldukça kolay ulaşım sağlayabilirsiniz. Mekana toplu taşıma araçları ile gitmek isterseniz; 146, 31E, 73, 73B, 76V, 79B, 97BT, 98B, 98H ve Beylikdüzü - Zincirlikuyu hatlı otobüsleri kullanabilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve M1A hatlı metro ile de ulaşım mümkün. Özel aracınızla da rahatlıkla gidebileceğiniz salonun açık adresi şu şekilde:

Bahçelievler Mah. Ressam Halim Sk. No:4/2 Deniz Apartmanı Bahçelievler / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Salon İstanbul'un Bahçelievler ilçesinde sizleri bekliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Saç tasarımı, saç kaynak, profesyonel makyaj, günlük makyaj, tırnak bakımı, saç kesimi ve Brezilya fönü gibi işlemlerden tüm özel günlerinizde ve günlük olarak faydalanabilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 hafta önce iletişime geçilmesi gerekiyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Mekanda veya evde hizmet alabiliyorsunuz.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelin saçı modeli uygulanması ve gün boyu kalıcı makyaj hizmeti yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Gelinin yakınlarına hizmet, takma kirpik uygulaması, saç ve makyaj provası bulunuyor.

Fatih Saç Tasarım organizasyon fiyatları ne kadar?

Fatih Saç Tasarım organizasyon fiyatları Fatih Saç Tasarım organizasyon fiyatları Fatih Saç Tasarım organizasyon fiyatları ise 1000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Fatih Saç Tasarım Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Fatih Saç Tasarım

Yorum yaz