İstanbul Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
200
Max
Açık Davet Alanı
400
Min
500
Max
Kır Bahçesi Alanı
400
Min
500
Max
Otopark
75
Araç

Mekan Özellikleri

  • Bahçe
  • Çim zemin
  • Kolonsuz salon
  • Şehir merkezinde
  • Yüksek tavan
  • Havuz başı alanı
  • Doğa manzaralı
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Fotoğraf köşesi
Video ve fotoğraf çekimi
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Düğün pastası
Servis elemanı
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Fatih Restaurant Hakkında

Fatih Restaurant İstanbul ilinin Sancaktepe ilçesinde, doğanın tam kalbinde yer alan bir mekan. Kır düğünü gibi organizasyonlar için oldukça ideal bir yapıya sahip olan salon, kurulduğu günden beri başarılı etkinliklere ev sahipliği yapmıştır. Anadolu yakasında bulunan mekanda sessiz ve sakin bir doğa ortamında, unutulmaz organizasyonlar oldukça uygun fiyatlara düzenleyebilirsiniz. Fatih Restaurant kır düğünü fiyatları kişi başı 50 TL'den başlıyor.

Özellikleri

Fatih Restaurant açık ve kapalı alan ile hizmet vermektedir. Açık alanda 500 kişiye kadar hizmet verilebiliyor. Ayrıca açık hava hem doğa manzaralı hem de havuz başı özelliğine sahip Bu alan özellikle kır düğünü gibi organizasyonlarınız için oldukça ideal bir yer. Kapalı alansa 200 kişiye kadar hizmet verebilmekte. İki alanı da isteklerinize ve organizasyonunuzun ihtiyaçlarınıza göre talep edebilirsiniz. Yağmur yağması gibi yaşanabilecek aksiliklerde salon değişikliği hakkı sunulmaktadır.

Mekanın genel olarak beyaz rengi hakim. Sade bir görünümü olan Mekanda süsleme ve masa süslemesi yapılmakta. Süsüleme işleminde masa örtüleri gibi şeylerde, istediğiniz renklere göre değişiklikler yapılabilmekte. Havuzun ışıklandırmalarıysa salona şıklık ve eşine az rastlanır bir atmosfer katmakta. Ek olarak düğün aracı mekan tarafından sağlanmaktadır. Üstelik salonun after party alanını kullanarak, kır düğününüzden sonra da eğlenmeye devam edebilirsiniz!

Fatih Restaurant Kır Düğünü Fiyatları

Kır düğünü gibi organizasyonlarınız için eşsiz bir atmosfer ve sakin bir doğa ortamı sağlayan Fatih Restaurant, uygun fiyatlarıyla da çiftlerin beğenisi toplayan bir yer. Fatih Restaurant hafta içi yemekli kır düğünü fiyatları kişi başı 50 TL'den başlarken, hafta sonu fiyatı kişi başı 80 TL. Eğer kokteyl düzenlemek istiyorsanız hafta içi fiyatları 30 TL'den başlarken, hafta sonu fiyatları 50 TL civarında. Açık ya da kapalı davet salonları arasında fiyat farkı gözetmeyen mekanı, uygun fiyata düğün gerçekleştirmek için tercih edebilirsiniz.

Olanakları

Fatih Restaurant, yapacağınız kır düğününde size tüm özgürlükleri sağlamakta. Dilediğiniz süslemeden dilediğiniz hizmete kadar mekan tüm her şeyi sizlere sağlamakta. Oldukça tecrübeli bir ekibe sahip olan salon, dilediğiniz tarzda bir kır düğünü için uzman organizasyon sorumluları ile beraber çalışıyor. Böylece her ayrıntı düşünerek planlanan düğününüz, tam olarak istediğiniz bir şekilde ve eksiksiz olarak gerçekleşebiliyor. Üstelik isterseniz dışarıdan bir fotoğrafçı veya organizasyon sorumlusu ile de çalışabilirsiniz.

Aslen restoran olarak hizmet veren mekan yemekli düğünlerde profesyonel bir hizmet sunmakta. İşinde başarılı ve tecrübeli çalışanları ile kusursuz bir hizmet sunan salon, menüleri ve menülerin servisini profesyonel bir şekilde planlıyor. Menüde tadım ve menüde değişiklik imkanı sunan salon sayesinde, harika bir catering hizmetinden yararlanarak misafirlerinize lezzetli yemekler sunabilirsiniz.

Açık alanda yarasa çadır bulunmaktadır. Böylece olası bir hava aksiliği durumunda organizasyonunuz devam edebilmekte. Jeneratör desteği ile yaşanabilecek diğer sorunlarda düşünülmüştür.

Fatih Restaurant Nerededir?

Fatih Restaurant, Anadolu yakasında oldukça merkezi bir konumdadır. Sancaktepe ilçesinde yer almaktadır. Salon, Yakacık Caddesi ile Bakkalköy Caddesi yol birleşiminde, Fatih Sultan Mehmet Parkı yanındadır. Mekana toplu taşıma araçlarıyla kolayca ulaşılabilir. Misafirleriniz kendi araçlarıyla gelmek isterlerse 75 araçlık otopark vardır. Yer arama sorunu yaşamadan misafirleriniz katılım sağlayabilir.

Fatih Mah. Yakacık Cad. No:96 Sancaktepe/İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan fotoğrafçı ve organizasyon firması getirilebilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Doğum günü, nişan, parti, sünnet düğünü, davet, resepsiyon, kurumsal etkinlik, bayi toplantısı, açılışlar, baby shower yapılabilmektedir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Otopark hizmeti bulunmaktadır.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Menü başlangıç paketi içerisinde mekan süsleme, servis elemanı, ışık hizmetleri ve organizasyon sorumlusu bulunmaktadır.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paket içerisinde yemek servisi, menü tadım ve değişikliği, orkestra hizmetleri ve ses hizmetleri verilmektedir.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Dilediğiniz tema seçenekleri sunulabilmektedir.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı alana sahiptir.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

DJ ve orkestra hizmeti verilmektedir.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Normal menü seçeneklerinin yanında küçük misafirlerinize çocuklara özel menü seçenekleri vardır.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Servis hizmeti 22:00'a kadar, müzik yayını 23:00'a kadar devam etmektedir.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Dilediğiniz tema seçenekleri sunulabilmektedir.

Fatih Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Fatih Restaurant düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Fatih Restaurant düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL,

Fatih Restaurant Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Fatih Restaurant açık alan kapasitesi 400 - 500 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 100 - 200 kişiliktir,

Yorum yaz