Fatih Düğün Sarayı

İstanbul’da herkesin sadece düğün değil, çeşitli organizasyonlarını gerçekleştirmek için hayal ettiği bir mekân bulunmaktadır. Dilediğiniz çeşitteki konseptlerle sizlere en güzel hizmeti sunabilecek olan Fatih Düğün Sarayı, sizleri bekliyor!

Bizler çeşitli paketlerimizle birlikte sizlere unutulmaz bir organizasyon vaat ediyoruz! Sizlerin yapması gereken tek şey ise, düğün tarihi, konsept seçimi ve ikramlara karar verme gibi noktaları belirginleştirmeniz! Siz bunlara karar verin, gerisini bize bırakın!

Fatih Düğün Sarayı Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

İstanbul’un harika manzarasını gözler önüne seren Fatih Düğün Salonu’nun kapasitesi, 500 kişi ile 750 kişi arasında değişmektedir. Sizlere geniş kapasitemizle beraber eğlenceli dakikalar yaşatıyoruz! Geniş bir alan üzerine konumlandırılan düğün salonumuzda çeşitli organizasyonlarınızı dilediğiniz kişi sayısında düzenleyebilirsiniz!

Düğün salonumuza ait kapalı otoparkımızı ücretsiz olarak kullanabilmek imkânını bütün çiftlerimize ve onların değerli misafirlerine sunuyoruz!

Fatih Düğün Sarayı Nerededir? Fatih Düğün Sarayı’na Nasıl Gidilir?

Adından da anlaşılabileceği gibi, İstanbul’un Fatih bölgesinde bulunan Fatih Düğün Sarayı’na çeşitli ulaşım araçlarını kullanarak kısa süre içerisinde varabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz İETT hatları şunlardır: 89T, 35D, 500T, 87, 34AS. Bunun dışında M1A hattını kullanarak da düğün salonumuzun yakınına gelebilirsiniz.

Düğün salonumuza dilerseniz, kendi araçlarınızı kullanarak da gelebilirsiniz. Salonumuzun ayrıntılı adresini öğrenmek için bizleri arayabilir ya da internet üzerinde bulunan haritaları kullanabilirsiniz.

Fatih Düğün Sarayı’nda Sunulan Servisin İçerikleri

Düğün salonumuzda etkinlik sonuna kadar şef garsonlarımız misafirlerinize ve sizlere hizmet etmektedir. İşte sizlere sunduğumuz hizmetlerimizden bazıları;

 • Karşılamada şeker ikramı
 • Asitli içecek ya da meyve suyu
 • 7 katlı maket pasta 8İsteğe göre gerçek pasta)
 • Yanardağ
 • Konfeti
 • 20 tane toplu aile fotoğrafı
 • Dj piyanist
 • Saz ekibi ve sanatçı
 • Etkinlik sonuna kadar sürekli gösterilen slayt gösterisi
 • 20 pozluk özel albüm gibi çeşitli hizmetleri sizlere uygun fiyatlarda sunuyoruz. Düğün fiyatlarımız hakkında net bilgi için bizleri arayabilir ya da Fatih’te bulunan düğün salonumuza gelebilirsiniz!

Sizlere sunmuş olduğumuz hizmetleri görmek için internet sayfamızda bulunan videolarımızı izleyebilirsiniz. Aynı zamanda mekânımız hakkında bilgi sahibi olmak için hakkımızda yapılan yorumları inceleyebilirsiniz! Bizler müşterilerimizden gelen her türlü yoruma açığız!

Fatih Düğün Sarayı’nda Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

 • Toplantılar
 • Kurumsal Etkinlikler
 • Düğün Organizasyonları
 • Sünnet Düğünleri
 • Nişan Davetleri
 • Söz Törenler,
 • After Party gibi çeşitli organizasyonları Fatih Düğün Sarayı’nda gerçekleştirebilirsiniz. Bizler, ekip arkadaşlarımızla birlikte sizlerin beklentisinin çok çok üstünde bir hizmet sunuyoruz. Bu sebeple mekânımızdan memnun olmadan ayrılmanızı imkânsız kılıyoruz!

Kârlı Çıkmak İçin, Tercihinizi Fatih Düğün Sarayı’ndan Yana Kullanın!

Uzun yıllardan beri Fatih Düğün Sarayı olarak hizmet veren mekânımızı tercih ettiğiniz için kesinlikle pişman olmayacaksınız. Bizlerin en temel amacı, sizlerin salonumuzdan memnun olarak ayrılmasını sağlamak! Çalışmalarımızı da bu yönde sürdürüyoruz!

Fatih Düğün Sarayı’nı tercih edin, kârlı çıkın!

Sırala

 1. Avatar
  Esra
  Puan

  Geçtiğimiz Nisan ayında biz de yüzüklerimizi fatih düğün sarayında taktık hayatımın en mutlu günüydü 🙂 Şimdi düğünüme sayılı aylar kaldı yine aklımda fatih düğün sarayı var ilk tercihim yine buradan yana olacak 🙂

 2. Avatar
  Sultan & Onur
  Puan

  Mart ayında fatih düğün sarayında nişanımı yaptık daha önce konuşmuş olduğumuz herşey harfi harfine uygulandı maduriyet yaşamadan sağ sağlim tamamladık memnun kaldık

 3. Avatar
  Yağmur & Serkan
  Puan

  Beklentilerimizi Karşıladı Tüm Gece Boyunca Her Eksiğimizle İlgilendiler Annem Yarım Saatliğine Salondan Ayrıldığında Bile Düğün Altınlarımızı Mekan Sahiplerine Emanet Ettik Son Derece Güvenilir İçi Dışı Bir İnsanlar Mekan Dekorasyonunda Ben Kırmızı Ağırlıklı İstemiştim Ama Fazla Kullanılmamış Çok Ufak Bir O Sorunu Oldu Ona Da Sorun Diyememmm :)))))

 4. Avatar
  Elif & Serkan
  Puan

  Aile ve arkadaş çevremiz arasında küçük bir nişan organize etmek için fatih düğün salonuyla görüştük mekan çok büyük olduğu için koskocaman bir alan bize kaldı gönlümüzce eğlendik sayımız az diye mi bilmiyorum ama ikramlar fazla fazlaydı orkestra performansı ve davul şov görülmeye değerdi allahın izniyle düğünümü de bu mekanda yapmak isterim ve tüm gelin adaylarına da öneririm =)

 5. Avatar
  Pınar & Uğur
  Puan

  Öncelikle buradan Cahit ve Mehmet abimize sevgilerimi yolluyorum ailemizden biri gibi oldular birçok eksik ve acil durum oldu hemen ön ayak oldular ve işlerimizi kısa sürede hallettik onun haricinde ekipte çalışan orkestra servis elemanları ve diğer herkese çok teşekkür ederim ücretlerine baktığınızda bu fiyata bu kadar çok hizmet sağlayan mekan bulamazsınız tam bir fiyat performans diyorum çok teşekkür ediyorum

 6. Avatar
  zeynep & ali
  Puan

  mutluluğumuzun tarifi yok fatihteki en iyi hizmet en iyi salon en iyi orkestra en iyi servis en temiz mekan :):):)

 7. Avatar
  Aylin & Serdar
  Puan

  Sevgili Cahit Bey ve ekibi mükemmel bir iş çıkardılar salona girişimizden çıkışımıza kadar tüm detayları muazzam servisleri ve yemekleriyle bizim gibi zor beğenen bir aileyi bile memnun ettiiler 🙂 bizden tam pu an aldılar

Yorum yaz