Fatih Düğün Salonları

Kalbinizi fetheden tutkulu aşkınızı Fatih Düğün Salonlarında kutlamak en büyük ayrıcalığınız olacak! Farklı konseptler ve düğün yemeği seçenekleriyle kalıplaşmış salon düğünlerinin aksine tamamen kendi içeriğinizi oluşturacak ve bu doyulmaz günün tadını çıkaracaksınız!

Fatih Düğün Salonları Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

İki adet salon bulunan Fatih Düğün Salonları 500 kişilik konuk kapasitesine sahiptir. Gelin ve damadımız gelin yolunda yürürken sis ve meşale gösterileri sevdikleri konuklar arasında duygusal ve mutlu anlar yaşatıyor. Bu detaylar ayrıca bakmaya doyamayacağınız fotoğraf karelerine sahip olmanızı da elbette sağlayacaktır. Düğün esnasında da çiftimiz için hazırlanan anı defterine, tüm sevdikleri duygu ve dileklerini yazacak bu da unutulmazlarınız arasına eklenmiş olacaktır. Gelin odasında ise ihtiyacınız olan tuvalet ve boy aynası, özel lavabo, birlikte dinlenmeniz için konforlu bir koltuk takımı sağlanacak ve odanız ferah iç tasarımıyla heyecanınızı alıp götürecektir. Her türlü ihtiyacınız için ayrı ayrı görevlendirilmiş ekip üyelerimiz sizi yalnız bırakmayacak, organizasyon sorumlumuz da samimi ve profesyonel bir bakış açısı ile sizlere yardımcı olacaktır.

Yemekli bir organizasyon tercih edecek konuklarımız için özel meze ve ana menü tabakları hazırlanmakta, istediğiniz şekilde menüler oluşturulmaktadır. Kına organizasyonları için ise çerez paketleri ve kına paketleri ikram edilecektir. Meşrubat eşliğinde yapılacak bu ikramlara davet pastası da eklenecektir. Masalarda özel runner ve şık servis peçeteleri, her birinde ortada ise çiçek tasarımı bulunacaktır.

Davet boyunca kayıt edilen mükemmel organizasyonunuz, sonunda herkese keyifle anlatacağınız mükemmel anılar biriktirmiş olacaksınız. Zarif gelinliğiniz ile süzüleceğiniz kaliteli bir salon isterseniz adres Fatih Düğün Salonları olacak!

Fatih Düğün Salonları Nerededir? Fatih Düğün Salonlarına Nasıl Gidilir?

Kalite ve profesyonelliğe açılan bir kapı olan Fatih Düğün Salonlarına ulaşmak için İzmir’in Buca ilçesinde bulunan mekânımıza özel aracınız ile D300 karayolundan yaklaşık 18 dakikada ulaşabilirsiniz. Toplu taşımayla gelmek için İzmir merkezden bu bölgeye dolmuşlar kalkmaktadır. Salonumuza ulaşmak hem kolay olacak hem de konuk kapasitemiz ile orantılı otoparkımız sayesinde park yeri konusunda asla zorluk çekmeyeceksiniz.

Gözlerinize Bakıp “Evet” Derken Yanınızda Olmak İstiyoruz!

Özel gösteriler ve kombin edilmiş salon dizaynı sayesinde organizasyonunuz, tanıklık ettiğiniz veya duyduğunuz hiç bir düğüne benzemeyecek! Sizler için hazırladığımız ikramlar ve sayesinde eğlencenin hız kesmeyeceği orkestramızla bizi tercih ettiğinize asla pişman olmayacaksınız. Şehrin içinde masalsı bir gece yaşamak Fatih düğün Salonları ile imkânsız olmaktan çıkıyor; özenle oluşturulmuş kadromuzla yaptığımız organizasyonlar bizleri seçkin bir düğün salonu haline getiriyor. Kılavuzumuz sizlerin mutluluğu ve mottomuz “sistematik çalışmak”; bu yüzden bu salonda her detay ile mutlu olacak ve zamanı durdurmak isteyeceksiniz.

Düğün haricinde nişan, kına, sünnet ve diğer özel organizasyonlarınız için itina ile çalışıyor kına ve nişan tepsisi, nişan için özel gösteriler ve yöresel dans gösterileri de sunuyoruz. Gelin bu mutluluğu beraber yaşayalım, izdivacınıza ortak olalım!

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Her konuda bize çok yardımcı olundu, bütçemiz sarsılmadı, düğünümüzde son derece harikaydı, emeği geçen herkese çok ama çok teşekkürler…

Yorum yaz