Fantasia Hotel De Luxe Kuşadası

Fantasia Hotel De Luxe Kuşadası, Ege’nin serin sularına uzanan otelcilik alanında uzmanlaşmış hoş bir mekandır. Zoover gibi uluslararası prestij kazandıran ödüller hak ederek kalitesini kanıtlamış bir otel olmasıyla biliniyor. Huzur veren manzarası ve konumunun yanında size kendinizi iyi hissettirecek ekibiyle büyük takdir görüyor. Her şeyden önce kalite, kendisini tercih edenlerin beklentileri ve arzuları ön planda tutuluyor. Düğün, nişan, mezuniyet balosu, sünnet ve daha birçok kutlamayı gerçekleştirmeye uygun şık ve ferah bir salona sahip. Özellikle düğünlere ev sahipliği yapmaktan gurur duyan Fantasia Hotel De Luxe Kuşadası bu kutsal törenin mükemmelliği için her şartı sağlıyor.

Fantasia Hotel De Luxe Özellikleri ve Fiyatları

Fantasia Hotel De Luxe misafirlerinin memnuniyetine öncelik veren bir kuruluş olarak bünyesinde düğün, kokteyl ya da özel kutlamalarınızda tercih edebileceğiniz şık bir salon barındırmaktadır. Salon, misafirlere huzurlu bir hissiyat verecek biçimde tasarlanmıştır. Yüksek tavanlı oluşu sayesinde ağırlayabildiği misafir kapasitesinin büyüklüğüne rağmen ferah atmosferini koruyabilmektedir.
Ortalama 300 misafir ağırlayabilecek kapasiteye sahip olan bu salonun en önemli özellikleri ise:

  • Kolonsuz salon oluşu
  • Yüksek tavanlı ve ferah bir alan oluşu
  • Işık, ses ve sahne konusundaki teknik donanımın kalitesi
  • Kaliteli ve şık dekorasyonu

Fantasia Hotel De Luxe Kuşadası özel kutlamalarınızda her konuda size güleryüzlü olduğu kadar tecrübeli ekibi ile yardımcı oluyor. Yemekli düğün ya da davetlerinizde menü tadım seçeneği bulunuyor ve yemekler arzu edilen şekilde düzenlenebiliyor. Kişiye özel vejetaryen, vegan hatta diyabet menüler hazırlanıyor. Yemekli organizasyonlarda kişi başı ortalama fiyat 80 TL, kokteyl içinse kişi başı ortalama 50 TL ücret belirtiliyor.
Fotoğraf ve video çekim hizmeti de sunarak düğün sahiplerini bir külfetten kurtarıyor. Maliyeti daha makul bir düzeyde tutarak çiftlere uygun fiyatlar sağlıyor.

Başka Hangi Hizmetler Sağlanıyor?

Düğün organizasyonlarının en yorucu ve zor kısımlarında Fantasia Hotel De Luxe Kuşadası yardıma koşuyor. Tarihi eskiye dayanan ve yıllardır itibarını korumaya devam eden otel, bu süreç içinde hatrı sayılır bir deneyim kazanmıştır. Çiftlerin en çok dikkat ettikleri noktalara tek tek özenli dokunuşlar yapılmakta. Salonun süslemelerinden oturma düzeni ve orkestra seçimine kadar her şey misafirlere uygun bir şekilde planlanıyor. Fotoğraf ve video çekimi için sizinle çalışacak yetkin fotoğrafçılar ve organizasyonu planlayacak deneylimli ekip sayesinde keyifli dakikalar sizlere kalıyor. Profesyonel ekibin en büyük amacı, muhteşem düğün şarkıları mutluluğunuza eşlik ederken sizlerin en özel gününüzü gönül rahatlığıyla geçirmeniz.

Fantasia Hotel De Luxe Kuşadası Nerede ve Nasıl Gidilir?

Fantasia Hotel De Luxe ulaşımı fazlasıyla rahat bir bölgede konumlanıyor.
Özel aracını tercih eden misafirlere navigasyona yazacakları ‘’Yavansu Mh. Süleyman Demirel Bulv. No:156 Kuşadası Aydın Türkiye’’ adresi yardımcı olacaktır. Otele ait geniş otopark ve vale hizmeti sayesinde park sorunu yaşanmamakta.
Diğer yandan toplu taşıma aracını tercih eden misafirler için de yol tarifi oldukça kolay. Aydın merkez’i başlangıç noktası varsaydığımızda 7 numaralı otobüs kullanılarak Kuşadası otoyoluna kadar gidilir. Buradan 403 numaralı otobüse aktarma yapılarak oteller bölgesine varıldığında otel tam 7 dakikalık bir yürüyüş mesafesi uzakta kalmış olacak.

Fantasia Hotel De Luxe İletişim

Fantasia Hotel De Luxe hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için DüğünBuketi.com ekibimizin sizi memnuniyetle yanıtlayacağı ücretsiz çağrı merkezimize bağlanabilirsiniz.
Ücretler hakkında bilgi almak için ‘’Teklif Al’’ formunu doldurarak hızlı ve kolay bir şekilde bütçenize uygun bir fiyatlandırma planı yapabilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    müstakbel eşimle bu otelde bir yaz tatilinde tanışmıştık 🙂 yollarımızın ilk kesiştiği yerde birleştirmek istedik iyiki de öyle yapmışız. konaklama konusunda hiç sorun yaşamadık davetlilerimizi rahatlıkla ağırlayabildik. yemekli düğün yaptığımız için menüye dikkat ediyoduk o konudada herşey yolunda gitti, yemekler lezzetliydi. iletişim ve fiyatlar konusunda yardımcı olan düğün buketine de teşekkür ediyoruz biraz daha zaman kazanmış olduk.. Neris ve Ali Mert’ten sevgilerle..

Yorum yaz