İzmir Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
800 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Epilasyon
Gelin başı
Kalıcı makyaj uygulaması
Manikür - pedikür
Porselen makyaj
Saç bakımı
Saç tasarım
Takma kirpik uygulaması

Famous Hair Designer Hakkında

İzmir konak konumunda bulunan Famous Hair Designer kişiye özel tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Gelin saçı ve makyajı kategorisinde öne çıkan firma profesyonel hizmetiyle memnuniyet uyandırıyor. Firmanın gelin saçı ve makyajı fiyatları 800 TL’den başlıyor. Hizmetleri hakkında detaylı bilgiyi yazımızda bulabilirsiniz.

Gelin Saçı ve Makyajı Modelleri

Birbirinden farklı zevke sahip olan gelinlere hizmet sunan kuaför salonu geniş hizmet yelpazesiyle dikkat çekiyor. Topuz model gelin başı ile şık bir görünüm yakalamanızı sağlayan ekip gelinlik modelinize uygun tasarımları beğeniye sunuyor. Dekolteli gelinlik modellerinde daha çok yandan topuz, örgülü gelin başı veya dağınık gelin başı modellerini öneriliyor.

Su dalgası modelli gelin saçı seçeneğini kır düğünleri için öneren firma en güzel gelin aksesuarlarını tasarımlarında kullanıyor. Vualetli gelin saçı modeliyle dikkat çekmenizi sağlayan firma özgür ruhlar için vintage saç modelini öneriyor. Gelin makyajı için yüz tiplerini inceleniyor. Tesettür makyaj, doğal gelin makyajı, porselen makyaj ve gelin göz makyajı seçenekleriyle parçaları birleştiren ekip mutlu olmanızı sağlıyor.

Famous Hair Designer Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Trend olanı yakından takip eden firma portfolyosundaki modelleri beğeniye sunuyor. Seçim yaptığınız modeli birebir uygulayan ekip paket sistemle çalışıyor. Gelin saçı ve makyajı fiyatları 800 TL’den başlıyor. Paket içerikleri ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Hizmetleri

Famous Hair Designer ekibi güler yüzleri ve hoş sohbetleriyle tercih ediliyor. Her detayı plan dahilinde ilerleten firma randevu sistemiyle çalışıyor. Gelin başı ve makyajı dışında birçok hizmete kapılarını açan firma olumlu dönüşler alıyor. Firmada ağda, cilt bakımı, el ve ayak masajı, manikür ve pedikür, takma kirpik gibi hizmetler sunuluyor. Epilasyon ve solaryum hizmeti de sunan firma hoşnutluk uyandırıyor. Cilt ve yüz tipinizi analiz eden ekip uygun aksiyonları alarak harekete geçiyor. Davet öncesi saç bakımı hizmeti sunan firma isteğe bağlı saç boyama veya saç kesimi hizmeti de sunuyor. Profesyonel hizmetiyle ilgi çeken firmayla 4 hafta öncesinden iletişime geçmek yeterli oluyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Famous Hair Designer İzmir Konak konumunda yer alıyor. Firma ulaşım kolaylığıyla memnuniyet uyandırıyor. İZBAN veya özel araçla ulaşım sağlanabilen firmanın açık adresi şöyle; Çınarlı Mahallesi, Ankara Asfaltı Mistral No:15 – 1, 35000 Konak / İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir Konak'ta hizmet sunuluyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Epilasyon ve solaryum gibi hizmetler sunuluyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 hafta önceden iletişime geçilmelidir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelin saçı, gelin makyajı, saç ve cilt bakımı gibi hizmetleri içeriyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Gelin saçı, gelin makyajı, takma kirpik, el ve ayak masajı, manikür, pedikür, ağda gibi hizmetleri içeriyor.

Famous Hair Designer organizasyon fiyatları ne kadar?

Famous Hair Designer organizasyon fiyatları Famous Hair Designer organizasyon fiyatları Famous Hair Designer organizasyon fiyatları ise 800 - 1000 TL arasında değişmektedir.

Famous Hair Designer Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Famous Hair Designer

Yorum yaz