Muğla Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1500 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Ekipman
Müzik grubu
Orkestra

Ezgi Müzik Düğün Organizasyonu Hakkında

Muğla’nın Milas ilçesinde bulunan Ezgi Müzik Düğün Organizasyonu, özel günlerinizi organize ettiği gibi, düğün orkestrası eşliğinde sahne performansı da sergiliyor. Organizasyon hazırlıklarına başlamadan önce sizin taleplerinizi öğrenmek için toplantı düzenleniyor. Taleplerinizi yerine getirmeye yönelik çeşitli düğün paketleri sunuluyor. Minimum paket fiyatları 1.500 TL’den başlıyor.

Firma Özellikleri

Ezgi Müzik, düğün orkestra organizasyonunuzu düzenleyerek bu özel gününüzü tüm detaylarıyla tamamlıyor. Düğününüzde bulunmasını istediğiniz aksesuarları kiralamanızda size yardımcı oluyor.

Düğün organizasyonunuzun hazırlık sürecinde, adeta ailenizden bir parça olacak olan organizasyon ekibi, mutlu gününüze şahitlik etmek için heyecanla bekliyor. Tercih ettiğiniz mekana gelerek davet gecenizi eğlenceli hale getiren kusursuz bir ekip olan Ezgi Müzik sıklıkla tercih ediliyor.

Ezgi Müzik Düğün Organizasyonu Orkestra Fiyatları

Temel ihtiyaçlarınızı içeren başlangıç paketleri 1500 TL’den başlayan fiyatlarla sizlere sunuluyor. Ekibin sizlere sunduğu standart içerikli paketlerden seçim yapabildiğiniz gibi ekstra taleplerde de bulunabilirsiniz. Seçmiş olacağınız paketlere ve ekstra hizmetlere göre fiyatlar değişiklik gösterebilir.

Anlaşma sağladığınız organizasyon firmasının sizlere sunduğu düğün orkestrası ekibi hakkında detaylı bilgi almak için “DüğünBuketi.com” danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. Organizasyonun sizlere özel kampanya ve fiyatlarından yararlanmak için “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Ezgi Müzik, seçmiş olduğunuz mekanda sahne ve ışık ekipmanlarını sunarak, istediğiniz müzik konseptinde ve hazırlamış olduğunuz şarkı listeleri eşliğinde sizlere hizmet veriyor. Düğün öncesinde hazırlayacağınız şarkı listesi ile gece boyunca sevdiğiniz parçalara eşlik edebiliyorsunuz.

Organizasyondan önce birçok kez düğünün gerçekleşeceği mekanda prova alabiliyorsunuz. Düğün orkestrası profesyonelliği ve enerjisi ile herkesten tam puan alıyor. Pistte tüm sevdiklerinizle dans ve müziğe doyuyorsunuz. Her tarzda parçayı bu ekibin repertuarında bulabilirsiniz.

Ezgi Müzik Düğün Organizasyonu orkestranın yanı sıra davet organizasyonları için de hizmet veriyor. Hayal ettiğiniz tüm detayları bu ekiple paylaşarak keyifli bir düğün daveti verebiliyorsunuz. Kişiye özel süslemeler içeren masa, sandalye ve masa dekorasyonu yapılıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Muğla’nın Milas ilçesinde bulunan Ezgi Müzik ile görüşmelerinizi, organizasyonun kendi yerinde gerçekleştirmek isterseniz, şehir merkezinden hareket eden dolmuşlarla veya özel aracınızla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Adres Bilgisi: Burgaz Mah. Kışla Cad. 29/A - Milas Muğla.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Muğla ilinde hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün orkestrası organizasyonu haricinde ;kına, bekarlığa veda ve düğün organizasyonlarında da hizmet veriliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Düğün organizasyonu ve aksesuar kiralama ekstra avantajlar arasında yer alıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Düğün konseptinize uygun repertuar ve müzik akışının belirlenmesi, ekipman kurulumu başlangıç paketi içerisinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Aksesuar kiralama ve kişiye özel müzik listesi hazırlama her şey dahil pakette yer alıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

-

Ezgi Müzik Düğün Organizasyonu düğün fiyatları ne kadar?

Ezgi Müzik Düğün Organizasyonu düğün fiyatları Ezgi Müzik Düğün Organizasyonu düğün fiyatları Ezgi Müzik Düğün Organizasyonu organizasyon fiyatları ise 1500 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Ezgi Müzik Düğün Organizasyonu Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Ezgi Müzik Düğün Organizasyonu

Yorum yaz