Ezgi Düğün Salonu

Ümraniye’de düğün salonları arasında gerek başarılı konseptleri ve gerekse kaliteli hizmeti ile en çok tercih edilen düğün salonu olan Ezgi Düğün Salonu’nda evlenmek ister misiniz? Düşlerinizdeki gibi bir düğünü gerçekleştirmek Ezgi Düğün Salonu için imkansız değil! Siz yeter ki isteyin, uzman organizasyon ekibimiz sizin tüm dileklerinizi gerçek kılsın!

1984 yılından beri ara vermeden daima müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet vizyonu ile sizlerin hizmetinde olan Ezgi Düğün Salonu birçok düğün davet ve organizasyon gerçekleştirmektedir. Siz de tüm özel günlerinizde ve etkinliklerinizde bizi tercih ederek mutluluğunuza ve bütçenize katkı yapabilirsiniz!

Ezgi Düğün Salonu Kaç Kişiye Hizmet Vermektedir?

Salonumuz 100 kişi ile 500 kişilik kapasitesiyle kurulduğu ilk andan itibaren mutlu müşteri profilini oluşturmayı amaç edinmiştir. Etkinlik öncesi, etkinlik anı ve etkinlik sonrası tüm aşamalarda her türlü detayı göz önünde bulunduran Ezgi Düğün Salonu size birçok özel seçenek sunmaktadır.

Ezgi Düğün Salonu Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ümraniye’de bulunan Ezgi Düğün Salonu İstanbul’un en rahat konumlarından birinde yer almaktadır. Küçüksu Caddesi üzerindeki Işık pasajı içinde yer alan salonumuza rahatlıkla kendi aracınız veya toplu taşıma araçları ile ulaşabilirsiniz. 85T 33E HT1 HT2 Ezgi düğün salonunun yakınlarında gecen sayısız duraktan sadece birkaçıdır.

Aradığınız Mekan Ezgi Düğün Salonu

Mekanımıza geldiğiniz andan itibaren sizlere mekan tanıtımı için rehber arkadaşlar tesis ediyoruz. Müşterilerimize daima fiyat konusunda doğru bilgi vermekteyiz. Böylelikle müşterilerimiz harcayacakları net ücreti önceden kestirebilmektedirler.

Hiçbir müşterimizden düğün günü ekstra bir ödeme talep etmemekteyiz. Bizler için en önemli an organizasyonun gerçekleştiği andır. Program esnasında en iyi hizmeti amaçlamaktayız. Klasik salon organizasyonları dışında isteğe yönelik aktivitelerle sizlere farklı seçenekler sunmaktayız. Bunlar dışında organizasyon gününe ait video, fotoğraf servisimiz vardır. Anılarınızın kalıcı olması bizler için çok önemli. Firmamızda sağlıklı ortamda özel olarak yaş pasta, kuru pasta ve daha birçok yiyecek içecek ikram edilmektedir.

Ezgi Düğün Salonunda Hangi Organizasyonlar Gerçekleştirilmektedir?

 • Nişan
 • Kına
 • Düğün
 • Sünnet Düğünü
 • Asker Eğlencesi
 • Kutlamalar
 • Eğlenceler
 • Konserler
 • Bayi Toplantıları
 • Yemekli Davetler
 • Doğum Günü Partileri
 • Resepsiyon ve Seminerler

 

Ezgi Düğün Salonu’nda profesyonel bir ekiple iş birliği yaparak siz de davetlilerinizi şık ve ferah bir mekanda ağırlama imkanına sahip olabilirsiniz.

Düğün, kına,  nişan, sünnet düğünleri gibi özel günlerinizde standartlaşmış kutlama ve menülerden sizleri kurtarıyoruz! Menü seçiminde ve tadımında sizleri özgür bırakarak, kendi düğününüzü kendinizin tasarlamasına olanak tanıyoruz! Yemekli veya yemeksiz, alkollü veya alkolsüz olarak sizlere özel hazırlanacak konsept organizasyonlar için Ezgi Düğün Salonu’na mutlaka ulaşın!

Ezgi Düğün Salonu’yla Ölümsüz Dakikalar Daha Da Ölümsüzleşecek

7/24 kamera kaydı ile güvenliğinizi sağlarken, HD kalitesinde düğün merasiminizin kayıtlarını da sizlere sunmaktayız. Düğün boyunca en özel anlarınızdan oluşan resim portföyü de sizlere Ezgi Düğün Salonu tarafından hediye edilmektedir. Böylece, düğününüze gelemeyen herkese özel bir zarf içerisinde düğün resimlerinizi postalayabileceksiniz!

Ezgi düğün salonu ailesi olarak etkinlik sonrası müşterilerimizle bir araya gelerek görüşlerini almakta ve daha iyi hizmet için gayret göstermekteyiz. Amacımız sektörde lider kuruluş olmak ve müşterilerine en iyi hizmeti veren organizasyon salonu olmaktır. Çünkü, Ezgi Düğün Salonu olarak müşterilerimizin memnuniyeti her zaman maddiyattan önce gelir!

Sırala

 1. Avatar
  Gamze&Ali
  Puan

  Düğünümüzü büyük bir memnuniyetle haziran başında Ezgi Düğün Salonunda yaptık. Müzik orkestrası çok iyiydi. Salonun sunumu, dekoru ve ikramlar oldukça güzeldi. Düğün yapacaklar için ideal bir düğün salonu olarak herkese tavsiye ederim.

 2. Avatar
  Halime & Muhammet
  Puan

  Geçtiğimiz ay Ezgi Düğün Salonunda nişanımız oldu, nişan sonu aceleyle çıktığımız için teşekkür etme fırsatı bulamadık ama burdan yazmak istedim, emeği geçen herkese çok teşekkürlerimizi yolluyoruz unutulmaz bir gece oldu bizim için 🙂

Yorum yaz