Eylül Organizasyon

Profesyonel bir organizasyon firması ile muhteşem bir kına gecesi organizasyonu geçirmek istemez misiniz? İstanbul Bağcılar’da bulunan Eylül Organizasyon kına gecenizi muhteşem bir etkinliğe dönüştürüyor. Fiyat açısından da birçok bütçeye uygun organizasyon ve konsept seçeneklerini bünyesinde bulunduruyor. Eylül Organizasyon’un deneyimli ve oldukça profesyonel ekibi kına gecenizi büyük bir titizlikle planlamaktadırlar. Hizmet kalitesi ile sizlere unutulmaz bir kına gecesi yaşatacak olan bu organizasyon firmasından son derece memnun kalacaksınız.

Unutulmaz Bir Kına Gecesi

Eylül Organizasyon’un sizlere sağlamış olduğu imkanlar arasında hint kınasıkına süslemesi, davul show, kına ekibi, kına töreni, kına takımı, kına mumu bulunmaktadır. Geçireceğiniz etkinlik boyunca sizlere eşlik edecek olan yörenize ve isteklerinize göre listelenmiş olan kına müzikleridans ekibi ve davul show da bu organizasyon firmasının hizmetleri içerisinde mevcuttur.  Gelinlerin isteğine bağlı olarak aksesuar ve bindallı/kaftan kiralama seçenekleri de bulunmaktadır. Varsa mekanda bulunan yoksa kendi temin ettikleri muhteşem ve göz alıcı kına tahtlarını da bayılacaksınız. Bu tahtlarda bir sultan gibi harika görüneceksiniz. Ve bu tahtlar adeta siz ve düzenlenmiş olan organizasyon konsepti ile bir bütün olacak. İşini severek ve eğlenerek yapan bir ekip ile çalışan bu firmayla unutulmaz bir kına gecesi etkinliğine imza atabilirsiniz. Sizler dışında davetlilerinizde geçirecekleri bu güzel günden son derece keyif alacaklardır.

Seçmiş olduğunuz mekan, Eylül Organizasyon sayesinde sizlerin istediği renklere ve temalara göre süslenecektir. İster Hint temalı, ister Osmanlı temalı bir organizasyon seçin, firma sizin tüm isteklerinizi kusursuz bir şekilde yerine getirecektir. Eylül Organizasyon mekanı süslerken mekanın dekorasyonuna da dikkat etmektedir. Düzenlenemesi gereken detaylar varsa mutlaka bu detaylarıda incelemektedirler. Profesyonel bir ekip sayesinde sizlere unutulmaz bir hizmet verecek bu organizasyonun ortalama paket başlangıç fiyatları hakkındaki bilgileri Düğün Buketi ücretsiz danışma hattından öğrenebilirsiniz. Unutulmayacak bir kına gecesi geçirmek isterseniz Eylül Organizasyon'a mutlaka göz atmalısınız. Firmanın açık adresi şu şekildedir: Güneşli, Fırıncı Sk. No:12, 34212 Bağcılar/İstanbul. Size uygun fiyat ve konseptleri, indirim ve kampanyaları öğrenmek için Düğün Buketi ücretsiz danışma hattını arayabilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Kına gecemde emeği geçen Eylül organizasyon ekibine çok teşekkür ederiz herşey hayal ettiğim gibiydi hatta son dakikaya kadar bindallı bulamamıştım onu bile temin ettiler ellerinize sağlık

Yorum yaz