Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
2000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Doğum çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Trashday

Evlilik Hikayeleri & Sibel Özbilgiç Hakkında

İstanbul Kadıköy bölgesinde ajansı bulunan sanatçı, düğün fotoğrafları ve dış mekan çekimlerini büyük bir sevgiyle ve özenle yapıyor. Siz de bu usta fotoğrafçının fotoğraflarınızı çekmesini istiyorsanız Evlilik Hikayeleri & Sibel Özbilgiç ile iletişime geçmek için teklif al formumuzu doldurabilirsiniz. Bu dış çekim ve düğün fotoğrafçısı paket fiyatları ise yalnızca 2.000 TL'den başlıyor. Yazımızın devamında ayrıntılı bilgi mevcut.

Olanakları

İşinde uzman Sibel Özbilgiç Wedding Stories, sizin en mutlu anlarınızın fotoğrafını çekerken sizlere uzman bir ekip temini fırsatı sunuyor. Dilerseniz ekiple de anlaştığınız takdirde şehir dışı ve yurt dışında istediğiniz bir dış çekim veya başka bir şekilde çekimlerinizi gerçekleştirerek anınızı ölümsüzleştirebiliyorsunuz. Tüm bu gerginliklerinizi, heyecanlarınızı, tatlı telaşlarınızı adeta o anda fotoğrafınızı çekerek donduran uzman ekibiyle, orijinal kopya fotoğraf teslimini de yaparak bir ömür boyu mutluluğunuzu belgeliyor.

Evlilik Hikayeleri & Sibel Özbilgiç Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

2010 Avrupa Kültür Başkenti projeleri kapsamında "İstanbul Düğünleri" adlı kişisel sergisini açmış ve usta fotoğrafçıların takdirini kazanmış biri, Sibel Özbilgiç. Bu nedenle İstanbul’un en çok tercih edilen fotoğrafçılarından olan Evlilik Hikayeleri & Sibel Özbilgiç paket fiyatları değişkenlik gösterebiliyor. Fakat ortalama olarak 2.000 TL - 3.000 TL aralığındaki fiyatları ile sizleri bekliyor.

Çekim Türleri

Fotoğraf çekiminde samimiyete önem veren sanatçı ve ekibi sizlerin bu en özel günlerinizi makinesiyle karelere döküyor. Her şeyden önce sizinle samimiyet kurarak siz çiftlerin daha rahat hissetmesini sağlıyor. Böylece ortaya çıkan düğün hikayesi ile en iyi şekilde kurgu ve montaj işlemlerine rastlanılıyor.

Aynı özenle ve kaliteyle düğün klibini ve düğün belgeselini hazırlayarak yıllar sonra izlediğinizde dahi sizlerin muhteşem duygular içinde olmanızı sağlıyor. Son teknolojiye sahip ekipmanları ile sizin en mutlu dakikalarınızı çekmek için sabırsızlanıyor. Dış mekan ve düğün fotoğrafçılığı alanında uzun yıllardır hizmet veren Sibel Özbilgiç Wedding Stories, sevdiklerinize haber vermenin kısa ve kolay bir yolu olan save the date çekimini de gerçekleştiriyor.

Çekim yaparken sizin rahat hissetmenizi sağlayan fotoğrafçı sizlerle bir de trashday çekimi gerçekleştirerek mutluluğunuzu ikiye katlıyor. Dilerseniz nişan çekimi, katalog ve konsept çekiminizi de aynı hizmet ve fotoğraf kalitesiyle gerçekleştirebilirsiniz. Bunların yanında aynı zamanda portre ve doğum çekimlerini de aynı kaliteyle ve başarıyla yapıyor.

Ulaşım Nasıl Sağlanır?

İstanbul Anadolu yakası Kadıköy’de bulunan Evlilik Hikayeleri & Sibel Özbilgiç stüdyosuna otobüs, metrobüs ve diğer ulaşım araçları ile ulaşmanız mümkün. Dilerseniz şahsi aracınızla da ulaşım sağlayabilirsiniz. Erenköy konumunda bulunan firma, Kadıköy ilçesinde yer almakta.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul ve çevresine hizmet verilmekte.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Doğum çekimi, portre çekimi, düğün esnasında çekim ve diğer özel gün çekimleri de burada gerçekleştirilmekte.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Ortalama olarak 2 - 3 hafta önce iletişime geçilmesi yeterli olacaktır.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Arzu edenler için yurt dışı çekim imkanı dahi bulunuyor. Şehir dışı çekim

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Ekip temini başlangıç paketi ile sunan firma, spesifik mekanlarda yapılacak dış çekimi de bu pakete dahil ediyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Geniş kapsamlı olanakların dahil olduğu bu paket ile yurt dışı çekimleri gerçekleştiriliyor. Arzu edenler için belgesel veya klip de hazırlanabilmekte.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Çiftlerin tercihine göre farklı temalarda çekim gerçekleştirilirken, farklı aksesuar temini mümkün.

Ürünün teslim süresi nedir?

4 haftanın ardından ürünler teslime hazır.

Evlilik Hikayeleri & Sibel Özbilgiç düğün fiyatları ne kadar?

Evlilik Hikayeleri & Sibel Özbilgiç düğün fiyatları Evlilik Hikayeleri & Sibel Özbilgiç düğün fiyatları Evlilik Hikayeleri & Sibel Özbilgiç organizasyon fiyatları ise 2000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Evlilik Hikayeleri & Sibel Özbilgiç Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Evlilik Hikayeleri & Sibel Özbilgiç

Yorum yaz