Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
2000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Evlilik Güncesi Hakkında

Butik bir fotoğrafçı olan, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinde bulunan düğün fotoğrafçısı Evlilik Güncesi, müşterilerinin fotoğraflarını çekmeden önce onları tanıma ilkesiyle hareket eden düğün fotoğrafçısıdır. Uygun fiyatlı seçenekleri ve başarılı bir düğün fotoğrafçısı olması hasebiyle oldukça tercih ediliyor. Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı için fiyatları 2000 TL'den başlamaktadır.

Özellikleri

Şehir içi, şehir dışı, yurtdışı, dış mekan ve stüdyo çekim imkanları sunan Evlilik Güncesi, özel günlerinizde profesyonel ekibiyle yanınızda olmaktan büyük mutluluk duyuyor. Bilgisayardan veya tabletten de görebileceğiniz orijinal kopyaları size 4 hafta içerisinde teslim eder. Firma ile çalışmak isterseniz 3 hafta öncesinden iletişime geçmelisiniz.

Düğün belgeseli başta gelmek üzere, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date ve trash day gibi çekimler mevcut. Müşteri memnuniyeti baz alınarak en iyisi için uğraşan firma, en önemli ve en özel gününüzü mükemmel çekimleri ortaya çıkarmak için çalışıyor.

Evlilik Güncesi Düğün Fotoğrafçısı ve Dış Çekim Fiyatları

Ücretler çekim türüne göre değişiyor. Minimum başlangıç paketi 2000 TL’den başlıyor. Maksimum paket fiyatı ise 3000 TL'dir. Firma için önemli olan harika kareler ortaya çıkarmak ve bundan ötürü ödeme konusunda da sizlere kolaylık sağlıyor. Daha detaylı bilgi almak için "Ücretsiz Teklif Al" bölümünden yararlanabilirsiniz.

Paketleri

Fotoğraf Güncesi, Evlilik Güncesi ve Dış Çekim adlarında üç adet paketi bulunuyor. Dış Çekim ve Evlilik Güncesi paketi cumartesi hariç diğer günler çekim sağlanıyor. Evlilik paketi kapsamında, save the date,drone ile 15 dakika çekim, düğün zamanı 12 saate kadar süren belgesel ve fotoğraf çekimi,2 adet cep aile albümü, yaklaşık 2500 fotoğraf içerisinden 60 fotoğrafı rötüşleme imkanı ve son olarak spontan anların kısa video çekimi sunuyor.

Fotoğraf Güncesi’nde ise, düğün günü kuaför hazırlığından başlanan çekim, yaklaşık 2600 fotoğraftan 60 rötüşleme, 2 tane cep aile albümü, düğün zamanı yaklaşık 10 saatlik süren belgesel imkanı bulunuyor. Son olarak Dış çekim paketinde, 1200 kare fotoğraftan 50 fotoğrafı rötüşleme, 1.30-2 saatlik süren çekim, genellikle düğün gününden önceki gün veya düğün günü çekim gerçekleşiyor.

Nerededir?

İstanbul, Beyoğlu bölgesinde bulunan Evlilik Güncesi, butik fotoğrafçı olarak hizmet vermektedir. Firma kolaylıkla bulunabilir bir konumda yer almaktadır. Firmanın açık adresi;

Şahkulu, Serdar-ı Ekrem Caddesi, No:27, Beyoğlu / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Tüm Türkiye

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, save the date, trashday, nişan, katalog ve konsept çekimlerinden dilediğini tercih edebiliyorsun.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

6 hafta öncesinden iletişime geçilmelidir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Çekim öncesi görüşme, ekipman temini ve çekimlerin orijinal teslimi sağlanıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Detaylı bilgi almak için "Ücretsiz Teklif Al" bölümünden faydalanabilirsiniz.

Ürünün teslim süresi nedir?

4 hafta

Evlilik Güncesi düğün fiyatları ne kadar?

Evlilik Güncesi düğün fiyatları Evlilik Güncesi düğün fiyatları Evlilik Güncesi organizasyon fiyatları ise 2000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Evlilik Güncesi Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Evlilik Güncesi

Yorum yaz