Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Evlilik Foto Hakkında

Türkiye’nin en romantik fotoğraf stüdyosu olma hedefiyle yola çıkan Evlilik Foto, bütün çiftlerin düşlerini gerçekleştirmeye hazır. Fotoğraf sevdalısı dinamik bir ekip, son model teknolojik film ekipmanları ve yaratıcı objektifleri ile Evlilik Foto, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinde bulunuyor. Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı olan bu firma, evliliğe dair bütün video çekim olanakları ile Türkiye geneline hizmet vermekte. Sadece 1.000 TL’den başlayan şaşırtıcı fiyatları ve dahası yazımızda.

Özellikler

Bilhassa dış mekan çekimlerinde kendini kanıtlayan Evlilik Foto, şimdiye kadar sayısız çiftin en değerli anını ölümsüzleştirdi. Çekim yapılan dış mekan, kimi zaman bir deniz, kimi zaman tarihi bir köprü veya kimi zaman yeşilliklerin içinde bir göl olabiliyor. Çekimin yapılacağı vakti de siz belirleyebilirsiniz. İsterseniz, golden hour vaktinde bir çekim gerçekleştirebilir, isterseniz gece şehrin ışıltısıyla videolarınızı ve fotoğraflarınızı canlandırabilirsiniz.

Dış mekan çekimlerinde sizlere sunulan bazı ilave avantajlar bulunuyor. Denizde tüm doğallığınızla bir trashday çekimi gerçekleştirebilirsiniz. Arzu ederseniz, kumsalda bir save the date video klibi tasarlayabilirsiniz. Evliliğe dair en romantik anlarınızı bütün samimiyetinizle ortaya koyan bir stüdyoda, üç boyutlu bir arka plan ile sade ve bir o kadar da gösterişli çekimler Evlilik Foto ile mümkün.

Evlilik Foto Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Çekim kalitesiyle olduğu kadar uygun fiyatları da adından sıkça söz ettiren firma, kaçırılmayacak fırsatlar sunmaya devam ediyor. Sadece 1.000 TL olan stüdyo çekim dahil bir başlangıç paketi mevcut. Buna ek olarak, içeriğinde düğün hikayesinin de yer aldığı her şey dahil paket ise, sadece 1.500 TL’den başlayan fiyatları ile sizleri bekliyor. Detaylı bilgi almak isterseniz "Ücretsiz Teklif Al" bölümünden yararlanabilirsiniz.

Olanaklar

Kaliteli ve pratik bir ekip ile efsanevi çekimler gerçekleştireceğiniz firma, yaratıcı montaj ve kurgu tasarımlarıyla da göz kamaştırıyor. En özel gününüzde sadece sizin düşlerinizi gerçekleştirmeye odaklanan bu düğün fotoğrafçısı, kamera açılarını da ustaca kullanarak, en ışıltılı anı yakalıyor.

Evlilik Foto müşteri memnuniyeti doğrultusunda elinden gelen olanağı sizlere sunuyor. Çekim sonunda sadece basılı albüm değil, dijital albüm de sizlere teslim edilmekte. Etkinlikten 2 hafta önce yetkililerle iletişime geçmeniz, bir aksilik yaşanmaması adına önemli. Çekimden 2 hafta sonra, video klipler ve fotoğraf albümü elinizde olacaktır.

Nerededir? Nasıl Ulaşılır?

Topkapı - Merter güzergahlı A10 numaralı otobüs hattı, Evlilik Foto hemen önündeki duraktan geçmekte. Toplu taşıma ile baya kolay bir ulaşım mevcut. Zeytinburnu’nun kalbinde yer aldığı için özel aracınızla da kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Açık adresi de belirtmeden geçmeyelim.

Gökalp, Prof. Muammer Aksoy Cd. No:61, 34020 Zeytinburnu / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Bu konuda sınır tanımayan Evlilik Foto, tüm Türkiye'ye hizmet vermekte.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan, kına ve kişiye özel katalog çekimi de Evlilik Foto ile mümkün.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

En az 2 hafta öncesinden iletişime geçilmeli.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Save the date, trashday, düğün belgeseli gibi düğün klibine dair ilave çekim avantajları bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Profesyonel bir stüdyoda, uzman ekibin direktifleri ve sizin hayal gücünüz doğrultusunda harika bir başlangıç paketi sizleri bekliyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Konseptini sizin belirleyeceğiniz bir düğün klibi ve mükemmel manzara eşliğinde bir dış çekim, her şey dahil pakette sizleri bekliyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

İç mekan çekimlerinde, antik bir mekanı arka planınıza alabilir, tarihi bir köprüden ufku seyredeceğiniz bir manzarada çekim yapabilirsiniz. Yani, konsept konusunda sizin zevkinize uygun temalar belirlenmekte.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ortalama olarak 2 hafta içinde albüm ve videolar sizlere teslim edilecektir.

Evlilik Foto düğün fiyatları ne kadar?

Evlilik Foto düğün fiyatları Evlilik Foto düğün fiyatları Evlilik Foto organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Evlilik Foto Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Evlilik Foto

Yorum yaz