Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1500 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Trashday

Evet Dedim Hakkında

İstanbul Avrupa Yakası Beşiktaş konumunda bulunan Evet Dedim ruh ikizinizle çıktığınız yoldaki ilk adımınıza şahitlik ediyor. Firma siz evet dedikten sonra her anınızda yanınızda oluyor. Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı kategorisinde öncü olarak hizmet veren firmanın başlangıç fiyatları 1500 TL’den başlıyor. Firma hakkında detaylı bilgi için teklif formunu doldurabilirsiniz.

Firmanın Sunduğu Hizmetler

Düğün belgeseli ve düğün klibi hizmetlerini görselliği göz kamaştıran herhangi bir lokasyonda gerçekleştiren firma çekim sonrası kurgulama yaparak videoları size ulaştırıyor. Düğün hikayesi hizmetiyle tanışma hikayenizden tutunda gözlerinizin dolmasına sebep olan mutluluklarınıza kadar her şeyi en ince ayrıntısına kadar işliyor.

Mezuniyet, maskeli balo, 1 yaş, doğum öncesi veya doğum sonrası gibi konsept çekimlerini de yapan Evet Dedim lle ölümsüzleştirdiğiniz zaman dilimlerini kitap arasında saklayabilirsiniz. Nişan çekiminizde de yanınızda olan firmayla oldukça keyifli bir çekim macerası yaşayabilirsiniz. Firmanın yol gösterici tarafından yararlanarak poz verme konusundaki çekingenliğinizi en aza indirebilirsiniz.

Save the date ve Trashday hizmetleri de sunan firmanın hayal gücüne güvenerek birbirinden orijinal fotoğraf karelerine ulaşabilirsiniz. 1 hafta öncesinden iletişime geçtiğiniz firma size çekim sonrası 3 hafta beklemenizi rica ediyor. 3 hafta sonunda yüzlerce fotoğraf ve video kaydının orijinal kopyası ellerinizde oluyor.

Evet Dedim Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Evet Dedim ‘de fiyatlar tamamen çekim türü ve isteklere göre değişkenlik gösteriyor. Başlangıç paket fiyatları 1500 TL olan firmada her şey dahil fiyat ise 2000 TL civarında seyrediyor. Çekim türüne göre değişkenlik gösteren fiyatlar hakkında detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Olanaklar

İstanbul merkezli çalışan Evet Dedim hem şehir dışında hem de yurt dışında hizmet veriyor. Birbirinden güzel çalışmaları portfolyosuna ekleyen firma ile son derece dengeli bir çekim gerçekleştirebiliyorsunuz. Ekip çalışmasını ön planda tutan firma dış mekan çekimlerinde oldukça titiz davranıyor.

Her biri birbirinden yetenekli fotoğraf sanatçılarıyla görüşerek enerjinizin uyuştuğu kişiyle büyüsüne kapıldığınız alanlarda çekim yapma şansı yakalıyorsunuz. Firma ayrıca dilerseniz düğüne hazırlık sürecinizde en baştan başlayarak kuaför çekimi, gelin alma, konvoy, ilk dans gibi kayda değer anları tek bir detayı kaçırmadan kaydediyor.

Evet Dedim Nerededir?

Merkez ofisi İstanbul Beşiktaş ilçesinde bulunan firmanın açık adresi şöyle;

Nisbetiye Caddesi, Başa Sokak No:7 Daire:6 34340 Beşiktaş / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul ve tüm şehirlerde hizmet verilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date, trashday gibi hizmetlerdir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 hafta öncesinden iletişime geçmelisiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışında çekim ve yurt dışında çekim gibi avantajlar mevcuttur.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Dış çekim, ekip temini ve fotoğrafların orijinal teslimini içerir.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Video ve fotoğraf çekimi, düğün hikayesi, düğün klibi,düğün belgeseli ve konsept çekim gibi hizmetleri içerir.

Ürünün teslim süresi nedir?

3 hafta sonunda ürün teslimi sağlanır.

Evet Dedim düğün fiyatları ne kadar?

Evet Dedim düğün fiyatları Evet Dedim düğün fiyatları Evet Dedim organizasyon fiyatları ise 1500 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Evet Dedim Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Evet Dedim

Yorum yaz