İstanbul Evlilik Teklifi Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

  • Evlilik teklifi seti
  • İsme özel teklif yazısı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Video ve fotoğraf çekimi
Volkan şovu
Mekan giydirme
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Kişiye özel konsept
Servis elemanı
Alkol servisi

Events by Alfred

Events by Alfred evliliğe adım atmak isteyen çiftlere İstanbul ilinin Beyoğlu ilçesinde hizmet veriyor. Ekip birbirinden özel tekliflere imza atarak müşteri memnuniyetini içtenlikle kazanıyor. Evlilik teklifleri yaparken, konseptte sınırlama olmadan çiftlerin hayallerini gerçekleştiriyor. Profesyonel ekibi, kaliteli hizmetleri ve göz alıcı süslemeleri ile en güzel gününüzde yanınızda oluyor. Bu benzersiz tekliflerden birine sahip olabilmek için evlilik teklifi fiyatları 1000 TL’den başlıyor.

Özellikleri

Organizasyon firması her düşünceye ve her hayale hizmet verebiliyor. Kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri isteklerini her zaman ön planda tutuyor. Belirli bir mekanda sınırlı kalmayan ekip istek üzerine restoran, kafe, sahil, tekne, yat veya doğa içerisindeki mekanlarda hizmet verebiliyor. İsterseniz organizasyon firmasına ait olan villa bahçesinde, çiftlik evinde veya boğaz manzaralı terasta da konseptlerinizi düzenleyebiliyor.

Evlilik teklifleri öncesinde her detaya sevgililer ile birlikte karar veriyor ve kişiye özel konseptler hazırlıyor. Daha sonrasında sizlere sadece anın tadını çıkarmak ve teklifinizi yapmak kalıyor. Alanında profesyonel olan ekip her saniyeyi büyük bir özenle planlıyor. Bu muhteşem evlilik teklifi organizasyonlarını hazırlayan ekip 30 ila 50 kişiye hizmet verebiliyor.

Events by Alfred Evlilik Teklifi Fiyatları

Organizasyon firması evlilik tekliflerinde konsepte göre fiyat belirliyor. Firmanın fiyatları 1000 TL'den başlıyor. Mekanın neresi olduğu, kişi sayısı, süslemeler ve ekstra hizmetler fiyatları etkiliyor.

Siz de hayallerinizdeki evlilik teklifi hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız, “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayarak formu doldurabilir ve DüğünBuketi.com ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sunulan İmkanlar

Heyecanınıza ortak olan ve bu önemli gününüzün mimarı olan Events by Alfred verdiği hizmetler ile kalitesini belli ediyor. Ekip hem kendi mekanlarında hem diğer mekanlarda sürpriz organizasyonlar düzenliyor. Bu organizasyonlar içerisinde mekan süslemeleri ile ilk bakışta göz dolduruyor. Çiçek, pasta, balon, şamdan, ışıklar ile romantik bir ortam oluşturuyor.

Teklifinize özel olarak pankart ve slayt gösterileri hazırlanıyor. Heyecanınızı daim tutmak adına sonrasında dilek feneri, yemek, müzik ve pasta ile etkinliği devam ettiriyor. Bu özel anlarınızı sonsuz kılmak için her anınızı video ve fotoğraflar ile kayıt alıyor.

Nasıl Gidilir?

Events by Alfred sevgililere İstanbul ilinin Beyoğlu ilçesinde hizmet veriyor. Konuma metro ve minibüs gibi tüm toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanabiliyor. 129T, 256, 29D, 48T, 49T numaralı otobüslerle ve D-11, D-31, D-36, D-61 numaralı minibüslerle konuma varılabilir. Ayrıca taksiyle veya özel araçla gitmek isteyenler için mekanın açık adresi şu şekilde:

Başkurt Sokak Beyoğlu/Cihangir İstanbul.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Evlilik tekliflerinin dışında doğum günü ve partilerde de hizmet veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 Hafta önce iletişime geçilmesi yeterli oluyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Slayt gösterisi, kişiye özel konseptler, isme özel pankartlar, menüde değişiklik ve mekan süslemesi vardır.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Organizasyon danışmanlığı ve mekan süsleme hizmeti bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketine ek olarak servis hizmeti, catering ve müzik hizmeti yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişiye özel konseptler yapılıyor.

Events by Alfred organizasyon fiyatları ne kadar?

Events by Alfred organizasyon fiyatları Events by Alfred organizasyon fiyatları Events by Alfred organizasyon fiyatları ise 1000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Events by Alfred Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Events by Alfred

Yorum yaz