Ankara Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
150 ₺
Hafta İçi
200 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
Min
750
Max
Açık Davet Alanı
2000
Min
3000
Max
Kır Bahçesi Alanı
2000
Min
3000
Max
Otopark
750
Araç

Mekan Özellikleri

 • Bahçe
 • Çim zemin
 • Engelliye uygun giriş
 • Gazebo
 • Gelin yolu
 • Kır bahçesi
 • Orman Içinde
 • Şehir merkezinde
 • Kapalı salon
 • Doğa manzaralı

İmkanlar

After party organizasyonu
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Fotoğraf köşesi
Mekan giydirme
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Servis elemanı
Vale
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
After party alanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Eva Wedding Events Hakkında

Ankara ili Gölbaşı ilçesinde bulunan Eva Wedding Events, kır düğünü davetleriniz için görkemli ve doğayla iç içe bir alan sunuyor. Geniş çim alan üzerine kurulu olan mekan, konuklarınızın rahatını fazlasıyla düşünüyor. 3.000 kişiye kadar olan konuklarınızı büyük bir rahatlıkla ağırlayabilirsiniz. Sunduğu rahatlık ve lüks görünümün yanı sıra uygun kır düğünü fiyatları ile de sizleri memnun etmeyi başarıyor. Kişi başı 100 TL'den başlayan fiyatlarla hizmet alabiliyorsunuz.

Özellikleri ve Kapasitesi

Büyük bir çim alana sahip olan Eva Wedding Events, size tüm sevdiklerinizle bir arada olma avantajı sağlıyor. Açık alanında 3.000 kişiye kadar konuk ağırlayabiliyorsunuz. Mekanın ek olarak 750 kişilik kapalı alanı bulunuyor. Bunlarla beraber davetlilerinize büyük bir kolaylık sağlanması ve park sorunu yaşanmaması için vale hizmeti bulunan 750 araçlık bir de otoparkı bulunuyor.

Ağaçlarla kaplı bir alanda yer alan açık alan, kendinizi doğanın tam ortasında hissetmenize sebep oluyor. Bir taraf ormana bakarken, bir tarafta kır manzarasıyla çevrili olan mekan, kır düğünü etkinlikleriniz için gereken bütün koşulları sağlıyor. Kapalı alan ise gerek iç dekoru gerekse de ışıklandırmalarıyla göz zevkinize fazlasıyla hitap ediyor.

Eva Wedding Events Kır Düğünü Fiyatları

Hem açık alanı hem de kapalı alanıyla beğenilerinizi kazanan mekan, kır düğünü fiyatları ile de sizlere ek bir avantaj sağlıyor. Hafta içi ve hafta sonu kokteyl davetleriniz kişi başı 100 TL’den başlıyor. Yemekli bir davet vermek isterseniz kişi başı 150 TL’den başlayan seçeneklere ulaşabilirsiniz.

Kır düğünü mekanları ile ilgili detaylı bilgilendirme için sitemizde bulunan “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsiniz. Dilerseniz DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Sunduğu İmkanlar

Kır düğünü davetleri için Eva Wedding Events, çiftlere kendi tarzlarını ve konsept tercihlerini belirleme imkanı veriyor. Bunu dışarıdan getireceğiniz organizasyon firması ile kolaylıkla halledebilirsiniz. Ayrıca, size video ve fotoğraf kaydı için kalitesine güvendiğiniz bir fotoğrafçıyı getirme seçeneği de veriliyor. Böylelikle, davetiniz süresince her şey sizin kontrolünüzde ve planlamanız dahilinde oluyor.

Yemekli bir davet veriyorsanız, davetlilerinizin hangi yemekleri yiyeceğine de menüde tadım ve değişiklik yaparak yine siz karar verebilirsiniz. Sahne ve ses hizmetlerinin mekan tarafından verildiği davetinizde, gecenin sonunda yakın arkadaşlarınızla eğlenceye devam etmek isterseniz after party alanında dilediğiniz gibi eğlenme şansınız da bulunuyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara ili Gölbaşı ilçesinde kır düğünü mekanları içerisinde yer alan Eva Wedding, kişisel araçlarınızla ve toplu taşımayla kolay ulaşılabilir bir noktada yer alıyor. Kızılay’dan kalkan 106, 108, 195 ve 158 numaralı otobüslerle, mekana kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Adres: Karşıyaka, Müzikseverler Konut Yapi Koop. No:31, 06830 Gölbaşı / Ankara.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına, nişan, sünnet düğünü davetlerinizin yanı sıra tüm kurumsal etkinliklerinizde de mekanı tercih edebilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Vale, otopark, after party alanı ve kapalı alan ek avantajlar içinde bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketi içerisinde sahne sistemleri, ses, ışık hizmetleri, masa süsleme ve dekorasyon, çim alan ve otopark yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paket içerisinde yemek servisi, servis elemanı, menüde tadım, menüde değişiklik, after party alanı, dışarıdan organizasyon firması getirme ve dışarıdan fotoğrafçı getirme yer alıyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Dışarıdan fotoğraf çekim ekibi getirebilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Kapalı ve açık olmak üzere iki alan bulunuyor. Açık alan üzerinde 3000 kişiye kadar olan davetllilerinizi ağırlayabilirsiniz.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekan tarafından sahne, ses ve ışık hizmetleri verilmektedir.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Çocuklara özel menü seçenekleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını saat 22:00'da sona eriyor. Servis ise saat 23:00'da sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Dışarıdan getirdiğiniz organizasyon firması ile konsept ve tema seçeneklerinizi beliryebilirsiniz.

Eva Wedding Events düğün fiyatları ne kadar?

Eva Wedding Events düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 100 TL, hafta içi yemekli kişi başı 150 TL, Eva Wedding Events düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 150 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 200 TL,

Eva Wedding Events Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Eva Wedding Events açık alan kapasitesi 2000 - 3000 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Merhaba 4 temmuz Günü Gerçekleşen Muhteşem Düğünümüzde Emeği Geçen Eva weddınğ Çalışanlarına Çok çok Teşekkür ederim. Her Şeyin Özenle Hazırlanmış Olması ve İlgi Alakalarından Dolayı Çalışan Arkadaşları Kutlarım. Güler yüzü ve samimiyeti ile düğün sonuna kadar göstermiş olduğu performansı son derece harikaydı. başarılar dileriz.

Yorum yaz