İstanbul Gelin Arabası Fiyatları

Başlangıç Paketi
400 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Ev ya da ev dışından alma
Gelin arabası süsleme
Limuzin kiralama
Lüks gelin araması kiralama
Şehir dışına araba kiralama
Şoförlü araba kiralama
Vip transfer hizmeti

Etiler Car Rental Hakkında

Etiler Car Rental, geniş ve lüks filosu ile adeta bir oto galeriyi andırıyor. Neredeyse her türden arabaya sahip olması ve ekonomikten pahalıya giden fiyatları ile firma çiftlerin ilk tercihlerinden oluyor. İstanbul geneli hizmet veren gelin arabası kiralama şirketinin merkez ofisi, Beşiktaş ilçesinde bulunuyor. Gelin arabası kiralama fiyatları 400 TL'den başlıyor.

Özellikleri

Etiler Car Rental, çiftlere ekonomik, spor, lüks, vip, ve jeep türü araçlardan dilediklerini seçme fırsatı sunuyor. Araç seçiminde gösterişe ve sürüş keyfine oldukça önem veren firma, güvenlik ve donanım konusunda da iddiasını koruyor. Şirketin geniş filosu bünyesinde Volkswagen Transporter gibi orta sınıf araçların yanı sıra, Cadillac Escalade gibi VIP araç modelleri de bulunuyor.

En mutlu gününüzde stresten uzak olmanız için de usta şoförleri ile var gücüyle çalışıyor. Dileğiniz saatte dilediğiniz yerde olan araçlar, sizi nikah salonunuza doğru keyifli ve konforlu bir yolculuğa çıkarıyor. Bu yolculukla istenmeyen durumlardan kaçınmak için, araçların tüm bakımları da usta eller tarafından gerçekleştiriliyor.

Olanakları

Düğün sonrasında balayınıza da şirketin eşsiz araçları ile çıkmak istiyorsanız firma size bu olanağı sunuyor. Uzun süreli araç kiralama olanağı sayesinde dileyen gelin ve damat adayları araçlarını bir ay sonra geri verme şansını elde ediyor. Üstelik araç kiralama süresi ne kadar uzarsa, gün başına düşen fiyat da buna bağlı azalıyor.

Etiler Car Rental, gelin arabası kiralama hizmetinin yanı sıra reklamlar, diziler, filmler ve kurumsal şirketler için de araç kiralayabiliyor. Ek olarak, güvenliklerinden emin olmak isteyen gelin ve damat adayları araçlara kişisel hayat sigortası ve lastik, cam, far sigortası yaptırabiliyor.

Etiler Car Rental Gelin Arabası Kiralama Fiyatları

Firma, filosundaki çeşitliliği fiyatları ile de yansıtmayı başarıyor. Gelin arabası başlangıç paket fiyatlarını 400 TL’den sunan şirkette, her şey dahil paket fiyatları da 2000 TL’ye kadar çıkabiliyor. Bu rakamların değişmesinde aracın segmenti önemli rol oynuyor. Sizler de otuzdan fazla modelden istediğinizi seçmek için “Ücretsiz Teklif  Al” formunu doldurabilir ya da DüğünBuketi.com ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Etiler Car Rental, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde bulunuyor. 43R , 559C , 59N , 59R , 59RS numaralı otobüsler ve M6 numaralı metro ile rahatlıkla ulaşabiliyor. Açık adresi:

Nispetiye Mah. Aytar Cd. Petrol Sitesi Yolu Sk. No:3 Beşiktaş / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul ilinde hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Reklam, dizi, film çekimleri, şirket araçları, kurumsal kiralama, uzun süreli kiralama hizmetleri veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 1 ay önce iletişime geçmek yeterli oluyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Navigasyon cihazı ve yakıt ile bulunduğunuz yerden alınma avantajları sunuluyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketinde orta segment bir araç kiralama hizmeti oluyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil pakette vip araç kiralama, sağlık sigortası ve özel şoför imkanları bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

İsteğe göre gelin arabası süslemesi yapılıyor.

Etiler Car Rental organizasyon fiyatları ne kadar?

Etiler Car Rental organizasyon fiyatları Etiler Car Rental organizasyon fiyatları Etiler Car Rental organizasyon fiyatları ise 400 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Etiler Car Rental Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Etiler Car Rental

Yorum yaz