Etap Altınel Aliağa

Etap Altınel oteller zincirinin en yeni üyesi, deniz manzarası odaları, restaurant, cafe ve bari ile hizmetinizde.. Düğün Salonu'nda yeni alternatifiniz. İzmir'de yeni alternatifler peşinde koşan düğün yapacak olan çiftler Etap Altınel Aliağa'yı listelerine atabilirler. Denizde manzarası bulunan odaları, kafe, bar ve restoranları ile misafirlerini hassasiyet göstererek ağırlayan Etap Altınel Aliağa düğün salonu alternatifini misafirlerinin hizmetine sunmuştur.

Etap Altınel Aliağa Misafir Karşılama Özellikleri

Etap Altınel Aliağa 3 yıldızlı otel hizmeti verir. Düğün yapacak olan misafirleri açık alan kapasitesi sunmamaktadır. Sadece kapalı alan hizmeti verir. Kapalı alan kapasitesi yaklaşık olarak 350 kişiliktir. Organizasyonumuz yemekli olarak gerçekleştirmek istiyorsanız mekân size 300 400 kişilik yemek kapasitesi sunacaktır. Kokteyl tarzında gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınız için ise yaklaşık olarak 500 750 kişilik kokteyl kapasitesi imkânı bulacaksınız.

Organizasyonlarını konaklamalı olarak yapmak isteyen çiftler 150 250 kişilik konaklama kapasitesi imkânı bulacaklardır. 50 kişilik araç kapasitesi bulunan otoparkı müşterilerin kullanımına hazırlanmıştır.

Düğün organizasyonunuz gerçekleştirirken çalışmak istediğiniz fotoğrafçıları dışarıdan da temin edebilirsiniz. Herhangi bir organizasyon firması ile çalışmak istiyorsanız mekân size organizasyon firması ile çalışma fırsatını sunar. Ses, sahne  ve ışık sistemi bulunur. Organizasyon sorumlusu organizasyon esnasında size yardımcı olacaktır.

Lezzetli Seçenekler Etap Altınel Aliağa'da!

Düğün organizasyonunuzu yemekli yapmak istiyorsanız Etap Altınel Aliağa size menü seçeneği sunacaktır. Sunulan menülerden birisini tercih etmek istemiyorsanız Etap Altınel size menü de değişiklik yapma imkânını tanıyacaktır. Sizin istekleriniz doğrultusunda oluşturulmuş olan menülerin yiyecekleri özenli bir şekilde hazırlanacaktır. Düğününüze gelmiş olan Misafirleriniz doğa ve deniz manzarası eşliğinde lezzetli yiyecekleri yiyerek keyifli vakit geçireceklerdir. Diyabet hastalarına özel olarak diyabet menü, çocuk misafirlere özel olarak çocuk menü, vejetaryen misafirlere özel olarak ise vejetaryen menüler özen içerisinde hazırlanabilmektedir.

Etap Altınel Aliağa'da Yapılabilecek Etkinlikler

Düğün organizasyonlarınızda yanı sıra bayi toplantılarınız için de Etap Altınel Aliağa'yı tercih edebilirsiniz. Çalışan personellerin profesyonel kişilerden oluşması özel veya resmi kurumların bayi toplantılarını Etap Altınel'de yapabilmesine imkân tanımaktadır.

Anne adaylarının bebeklerini beklerken yapacakları eğlenceli baby shower partileri de yine aynı şekilde Etap Altınel Aliağa içerisinde özen ile gerçekleştirilebilmektedir.

Gerçekleştirilecek olan davet ve resepsiyonlar, mezuniyet törenleri, doğum günü partileri, kına gecesi organizasyonları, nişan etkinlikleri, sünnet düğünleri Etap Altınel Aliağa tarafından yapılabilir.

Etap Altınel Aliağa Adresi

Ege'nin incisi İzmir'de yer alan Etap Altınel Aliağa, Aliağa İlçesi Kültür Mahallesi Hürriyet Caddesi'nde bulunur. Şehrin merkezinde yer almasından dolayı organizasyon gerçekleştirilecek olan misafirler ulaşım kolaylığı fırsatını Aliağa Etap Altınel'de bulacaklardır.

Teknolojik donanıma sahip olan balo salonu çeşitli amaçlarla kullanılabilen bir salon olmasının yanı sıra misafirler için de ideal bir salondur. Profesyonellik çerçevesinde gerçekleştirilecek olan etkinlik ve organizasyonlarınızda kusursuzluk sağlanacak ve özel günleriniz için hazırlanmış etkinlik sırasında kusursuz lezzet ayrıca kusursuz eğlencenin tadına varacaksınız.

Harika detaylara sahip olan salon girişi sayesinde kalitesinin farkını yaşayacak ve organizasyonunuzun kusursuz detaylara sahip olmasının keyfini yaşayabileceksiniz. Düğün mekânı Etap Altınel Aliağa çalışanları tarafından sizin isteklerinize göre renklendirilebilir. Kullanacağınız aksesuar ve parçalar konsepte uygun şekilde dizayn edilebilir. Siz de muhteşem ve özel geceniz için Etap Altınel Aliağa’yı tercih ederek harika zamanlar geçirebilirsiniz.

Etap Altınel Aliağa Özellikleri

  • Otel Türü: 3* ve Altı Otel
  • Kapalı Alan Kapasitesi: 350
  • Yemekli Kapasitesi: 300-400
  • Kokteyl Kapasitesi: 500-750
  • Konaklama Kapasitesi: 150-250 kişi
  • Otopark Kapasitesi: 50'den az
  • Fotoğrafçı Getirilebilir: Evet
  • Organizasyon Firmasıyla Çalışılabilir: Evet
  • Işık, Ses ve Sahne: Var
  • Organizasyon Sorumlusu: Var
  • After Party: Var
  • Menüde Değişiklik İmkanı: Var
  • Mekan Özellikleri: Deniz kenarında, Şehir dışında
  • Manzara: Deniz manzaralı, Körfez manzaralı, Doğa manzaralı
  • Özel Menü: Çocuklara özel, Vejetaryan
  • Kısıtlamalar: Evcil hayvan kabul edilmiyor
  • Organizasyon Türleri: Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Sırala

 1. Avatar
  Arzu & Özgü
  Puan

  Otelin son derece pozitif enerjisi ve deneyimi ile düğünümüz harikaydı, tüm hizmetler kusursuzdu, herkese tavsiye ederiz…

Yorum yaz