Ankara Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
800 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Gelinin yakınlarına hizmet
Porselen makyaj
Saç tasarım
Takma kirpik uygulaması

Esta Kuaför

Ankara Keçiören Etlik konumunda bulunan Esta Kuaför alanında uzmanlaşarak ilerlemeye devam ediyor. En güzel gelin saçı ve gelin makyajı uygulamaları ile kendini kanıtlamış olan firma uzman kadrosuyla heyecanınızı paylaşıyor. Firma fiyatları ise 800 TL’den başlıyor. Firma hakkında detaylı bilgi için teklif formunu doldurabilirsiniz.

Gelin Saçı ve Makyajı Modelleri

Klasik modellerin yanında sıra dışı saç modeli ve makyaj seçeneklerini de sunan firma birbirine benzerliği en aza indirgenmiş tasarımlar sunuyor.

Topuz modellerini daha çok prenses model gelinliğe yakıştıran firma dağınık gelin saçı modelini ise straplez abiyeye yakıştırıyor. Örgülü gelin başı modeliyle kişiyi dış çekime hazırlayan firma açık gelin saçı modeli ile kişiyi nikah törenine hazırlıyor. Gelin başı modelleri ve gelin saç aksesuarları hizmetini birlikte sunan firmadan mutlu ayrılabiliyorsunuz.

Gelin göz makyajı ile bakışlara anlam yükleyen firma esmer gelin makyajı ile farklı bir bakışı sunuyor. Ela göz makyajı ile popüler renkleri öne çıkaran makyözler porselen cilt makyajı ile keskin hatlar elde ediliyor. Dış çekim, nikah ve düğün organizasyonlarınızın aynı güne denk gelmesiyle profesyonel işlem uygulayan firma porselen makyaj ile gününüzü kurtarıyor.

Esta Kuaför Keçiören Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Kullanılan aksesuarlara ve modele göre değişkenlik gösteren fiyatların içeriği hizmet çeşidine göre değişiyor. 800 TL’den başlayan fiyatları 1000 TL’den başlayan fiyatlar takip ediyor.

Değişkenlik gösteren hizmet içerikleri ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Hizmetleri

Gelin saçı ve makyaj konusunda rehber olan firma aynı zamanda bay ve bayan hizmetleriyle de ön plana çıkıyor. Bayanlarda gelin saçı hizmetinin yanında nişan saçı hizmeti de sunuluyor. Esta Kuaför sadece size değil yakınlarınıza sunduğu hizmetlerle de adından söz ettiriyor.

Bayan saç kesimi, saç bakımı, dip boyası komple saç boyası gibi hizmet içerikleriyle yenilenmenizi sağlayan ekip tüm ihtiyaçlarınıza çözüm getiriyor. Röfle, ombre ve keratin seçeneklerini de sunan firma da ipek kirpik ve takma kirpik hizmetleri de bulunuyor.

Baylar içinse damat tıraşı hizmeti sunan firmada eşinizle birlikte büyük güne hazırlanabiliyorsunuz.

Esta Kuaför Nerededir?

Firma Ankara Keçiören konumunda bulunuyor. Toplu taşıma araçlarından otobüsü tercih edenler 208, 277, 278 ve 279-2 numaralı hatları kullanarak firma yakınında bulunan duraklarda inebilirler. Özel aracınızla da ulaşabileceğiniz firmanın açık adresi şöyle;

Ayvalı, Gazze Caddesi No:18 06010 Keçiören / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Firma Ankara Keçiören'de hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Gelin başının yanında nişan başı hizmeti de sunuluyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta önceden iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Firma bayanlara sunduğu hizmetin yanında baylara da hizmet sunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelin saçı ve makyajı hizmetlerini içeriyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Gelin saçı ve makyajı dışında, saç kesimi, saç bakımı, dip boyası komple saç boyası, röfle, ombre ve keratin kirpik ve takma kirpik hizmetlerini içerir.

Esta Kuaför organizasyon fiyatları ne kadar?

Esta Kuaför organizasyon fiyatları Esta Kuaför organizasyon fiyatları Esta Kuaför organizasyon fiyatları ise 800 - 1000 TL arasında değişmektedir.

Esta Kuaför Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Esta Kuaför

Yorum yaz