Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1500 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Doğum çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Esra Altan Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Hakkında

Profesyonel ve romantik bir dış çekim isteyen çiftler yıllardır Esra Altan'ı tercih ediyor. İstanbul Şişli ilçesinde hizmet veren Esra Altan, her bütçeye uygun fiyatları ve seçenekleri ile çiftlere çok sayıda hizmet sunuyor. Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı fiyatları ortalama olarak 1.500 TL'den başlamakla birlikte, seçeceğiniz pakete göre değişiklik gösterebilir. Detaylı bilgi yazımızın devamında.

Çekim Türleri

Esra Altan Düğün Fotoğrafçısı, çiftler arasındaki bağı ve mutluluğu öne çıkardığı dış çekim fotoğrafları ile göz dolduruyor. Düğün öncesinde de çiftleri yalnız bırakmayan sanatçı, fotoğraf ve video çekimini düğünün son anına kadar sürdürüyor. Çiftlere özel tasarlanmış bir stüdyosu olan düğün fotoğrafçısı, konsept çekimlerinde de harikalar yaratıyor.

Son model ekipmanlarla çalışan bu fotoğrafçı, yalnızca renkli değil, siyah beyaz fotoğraflarla da duyguları en iyi şekilde yansıtmayı başarıyor. Ekipmanları ve çekim teknikleri ile yeniliklere açık olan fotoğrafçı, son dönemlerde sıklıkla tercih edilen save the date çekimi ve trashday çekimleri de yapıyor. Böylece, gelin ve damat adayları o günü hiç unutturmayacak fotoğraflara sahip oluyor.

Esra Altan Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Çok sayıda çekim türüne ev sahipliği yapan fotoğrafçı fiyatları ile de çiftlere kolaylık sağlıyor. Profesyonellik ve uygun fiyatları buluşturan fotoğraf sanatçısının dış çekim fiyatları 1500 ila 2000 TL’den başlıyor.

Dış çekim ve düğün fotoğrafı fiyatları, ürün türüne göre değişiklik gösterebiliyor. Dileyen ziyaretçilerimiz “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayarak bize ulaşabilir, kendilerine en uygun fiyat teklifini alabilirler.

Olanaklar

En iyi hizmeti alabilmeniz için, Esra Altan Düğün Fotoğrafçısı alanında uzman bir ekiple çalışıyor. Bu uzman ekip, dilerseniz İstanbul’un çeşitli yerlerinde siz ve eş adayınız için dış mekan çekimi gerçekleştiriyor. Çekimden bir süre sonra, sanatçı fotoğraflarınızın orijinal hallerini de size teslim ederek, unutulmaz anılara ev sahipliği yapıyor. Ek olarak, tüm fotoğraf ve videolar en kısa zamanda istenilen formatta elinize ulaşıyor.

Nasıl Gidilir?

İstanbul Şişli konumunda hizmet veren fotoğrafçıya toplu taşıma ile oldukça kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Dileyen çiftlerimiz Ihlamur’a 3 dakika yürüme mesafesinde bulunan Esra Altan stüdyosuna 129T, 26, 29C, 36L numararalı otobüslerle ulaşım sağlayabiliyor.

Fotoğrafçıya taksi ve özel araçlarıyla gitmek isteyen çiftlerimiz navigasyon cihazlarına “Teşvikiye, Av. Süreyya Ağaoğlu Sk. No:41, 34365 Şişli/İstanbul, Türkiye” adresini girebilirler.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul ve çevresinde hizmet vermektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Doğum fotoğrafçılığı, hamilelik ve yenidoğan fotoğrafçılığı hizmeti verilmektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Ortalama olarak 2 - 3 hafta önce iletişime geçilmesi yeterli olacaktır.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Özel tasarım stüdyo mevcuttur.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Ekip, ekipman ve fotoğrafların dijital teslimi mevcuttur.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Dış çekim, ekip, ekipman, fotoğraf ve video çekimi ve teslimi mevcuttur.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişiye özel konsept imkanı mevcuttur.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ürün teslim süresi dört haftadır.

Esra Altan düğün fiyatları ne kadar?

Esra Altan düğün fiyatları Esra Altan düğün fiyatları Esra Altan organizasyon fiyatları ise 1500 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Esra Altan Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Esra Altan

Yorum yaz