İstanbul Tarihi Düğün Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
300 ₺
Hafta İçi
300 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
300 ₺
Hafta İçi
300 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
250
Min
500
Max
Açık Davet Alanı
100
Min
250
Max
Kır Bahçesi Alanı
100
Min
250
Max
Otopark
150
Araç

Mekan Özellikleri

 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir merkezinde
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Boğazda düğün / davet
 • Yalıda düğün / davet
 • Tarihi mekan
 • Deniz manzaralı
 • Boğaz manzaralı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Isıtma sistemleri
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Kişiye özel konsept
Menü değIşikliğI imkanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Eski Büyükdere İskelesi Hakkında

İstanbul’un en çok tercih edilen tarihi düğün mekanları arasında olan Eski Büyükdere İskelesi, Sarıyer ilçesinde bulunuyor. Müşterilerine çok çeşitli olanaklar sunan mekan, harika olanakları ile beğeni topluyor. Kendine has atmosferi ve davet alanı oldukça etkileyici bir görünüme sahip bulunuyor. Kaliteli hizmetleri ile hizmet vermeye hazır bulunan mekan, sizlere bu değerli gününüzde eşlik etmekten mutluluk duyuyor. Mekanın düğün fiyatları kişi başı 300 TL’den başlıyor.

Mekanın Özellikleri

Tarihi dokusuyla büyüleyen mekanın 500 kişilik kapalı salonu ve 250 kişiye hizmet verebilen açık alanı bulunuyor. Mekanı özel kılan bir diğer özelliği ise benzersiz bir boğaz manzarası sunması. Denizin hemen kenarında bulunan davet alanı, boğazda düğün yapmak isteyen çiftler için harika bir seçim oluyor. Eski Büyükdere İskelesi; ışıklandırma sistemleri, süsleme tercihleri ve orijinal düğün alanı ile çiftler arasında oldukça beğeniliyor.

Eski Büyükdere sizlere özel olarak oluşturduğu süslemeler ve dekor ile hayallarinizdeki düğün ortamını oluşturuyor. Masa süsleme ve dekorasyon seçenekleri en hoş parçalardan meydana geliyor. Seçilen ihtişamlı şamdanlar masalara şık bir hava katıyor. Kişiye özel konsept hizmeti sayesinde davet alanınızın size özgü olması sağlanıyor. Aklınızda belirli bir konsept varsa bu istekleriniz gerçekleştiriliyor. Mekan giydirme hizmeti de sağlanıyor ve böylece düğün konseptinize en uygun ortam hazırlanmış oluyor.

Eski Büyükdere İskelesi Düğün Fiyatları

Eşsiz olanaklar sunan mekan, sizlere düğün günüzde eşlik etmek için hazır bulunuyor. Eski Büyükdere İskelesi düğün fiyatları, kokteyl servis ve yemekli menüler için kişi başı 300 TL olarak sunuluyor. Daha detaylı bilgi almak için "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurabilir, ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Sunulan İmkanlar

Elchyn Group - Elchyn Catering firması, Eski Büyükdere İskelesi içinde kaliteli catering hizmeti sunuyor. Oluşturulan leziz menüler damak tadınıza uygun seçenekler bulunduruyor ve davetinize renk katıyor. Catering hizmeti dışında düğün pastası da sunuluyor. Etkinlik sorumlusu sağlayan mekan, düğününüz için planlanan her deetayın eksiksiz ilerlemesini sağlıyor. Ek olarak organizasyon danışmanlığı hizmeti de sunuluyor.

Düğününüz süresince doyasıya eğlenmeniz için DJ ve müzik grubu temini sağlanıyor. Müzik eşliğinde dans etmeniz ve keyifli dakikalar geçirmeniz sağlanıyor. Mekanın ayrıca 500 araca hizmet verebilen otopark alanı ve vale hizmeti de bulunuyor. Sağladığı bütün bu hizmetler ile sizlere mükemmel bir düğün sunmayı amaçlayan mekan, tarihi düğün mekanı arayışında olan çiftler tarafından ilgi görüyor.

Nerededir?

Merkezi ve kolay ulaşılabilir bir konumda yer alan Eski Büyükdere İstanbul’un Sarıyer ilçesinde yer alıyor. mekana ulaşırken kendi aracınızı kullanabileceğiniz gibi toplu taşıma araçlarınızı da tercih edebilirsiniz. Toplu taşıma araçları arasından M2 metrosunu veya 151, 152, 25E, 59RS, HM1 hatlı otobüsleri seçebilirsiniz. Mekana minibüs ve dolmuşlar ile de ulaşım sağlanabiliyor. Mekanın açık adresi ise şu şekilde;

Büyükdere Mah. Çayır başı Cad. No: 150 Sarıyer / İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Etkinlik tasarımına dair farklı firmalar temin edebilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün haricinde, nişan ve söz davetleri, nikah sonrası yemekler, kına gecesi ve sünnet düğünü gibi tüm özel nitelikli davetler burada gerçekleştirilebilir. Kurumsal davetler de aynı şekilde mekanda gerçekleştirilmekte.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Ortalama olarak bir veya iki ay önce iletişime geçilmesi yararlı olacaktır.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Mekanın eşsiz manzarası, sahne tasarım hizmetleri ve sıra dışı ışıklandırma sistemleri, bir düğün firmasından aranan yegane özelliklerden.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Sahne, ışıklandırma ve barkovizyon hizmetleri, otopark kullanımı, koltuk ve sahne düzeninde değişiklik imkanı gibi geniş çaplı özellikler bu pakette mevcut.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Kamera, video ve görüntü sistemlerinin tesisi, kişiselleştirilmiş etkinlik planlaması, farklı hizmetlerin temini gibi olanaklar her şey dahil pakette bulunmakta.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekanın sunacağı opsiyonları değerlendirebilirsiniz. Mekan dışından farklı firmalarla çalışma imkanınız da bulunuyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

500 kişilik deniz kenarında bir açık davet alanı bulunuyor. Kapalı salon da ortalama olarak 400 kişilik.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekanın orkestrası çok çeşitli sanatçılardan oluşmakta. Müzik zevkinize göre farklı orkestra seçenekleri de mümkün olabilir.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Enfes balık ve deniz ürünlerini bulacağınız bu mekan, sebze yemekleri ile de meşhur. Ayrıca, talep doğrultusunda kişi bazlı menü tasarım imkanı bulunmakta.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Saat 23:00'e kadar tüm hizmetler devam etmekte. After party davetleri ile gece 03:00'e kadar hizmet sunulmakta.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Mekanın sunduğu dekorasyon, çoğunlukla deniz temalarından oluşsa da, etkinlik planlama ekibi sayesinde her dekorasyon imkanı burada mümkün.

Eski Büyükdere İskelesi düğün fiyatları ne kadar?

Eski Büyükdere İskelesi düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 300 TL, hafta içi yemekli kişi başı 300 TL, Eski Büyükdere İskelesi düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 300 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 300 TL,

Eski Büyükdere İskelesi Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Eski Büyükdere İskelesi açık alan kapasitesi 100 - 250 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 250 - 500 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Merhaba, Auğustos 2023 de düğünümüzü gerçekleştirmek istiyoruz ve bunun için detaylı bilgiye ihtiyacım bar. Benimle iletişime geçebilir misiniz? Fiyat ve diğer detaylar hakkında bilgi almak istiyorum. Teşekkürler!

  1. Merhabalar Emine Hanım,

   Fiyatlara dair detaylı bilgi almak için sayfada yer alan telefon numarasından danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

   Şimdiden mutluluklar dileriz.

 2. Puan


  Büyükdere iskelesinde düğün yapmak bir ayrıcalık bana göre.buranın fotoğraflarını bakarsanız ne demek istediğimiz anlarsınız.biz kalabalık bir düğün yaptık burada,yemekler lezzetli manzarası harika. Çok havalı bir yer,davetlilerimiz bol bol fotoğraf çekti manzaraya karşı. Mekanın foroğrafçısı ile fotoları çektirdk.eğlence de güzeldi.harika bir yer.

 3. Puan


  Rüya givi bir düğün yaptık buarad.mazanrasını anlatmaya söz yetmez,bu sayfadaki fotoğrafları anlatıyor her şeyi.biz yaklaşık 300 kişiye bir davet verdik.yemeklidi,personeli servisleri, tabak sunumları harikaydı. Bir tek masaların arası biraz dardı, kalabalıktan bazı masaları birleştirildi.eğlence alanı geniş, her masa rahtlıkla görüyor.kurumsal ve tarihi bir yer. Tecrübeli oldukları belli oluyor. Çiftlere öneririm.

 4. Puan

  Biz kurumsal bir davet verdik,çok önemli isimler katıldı. Yemekli bir organizasyondu ve yabacı konuklarımız da vardı,herkes adeta büyülendi manzarasında.özel bir program yaptık ve istediklerimizi temin ettiler,eminin düğünler de güzeldir buara.şirketler için güzel bir şirket yemeği mekanı.Büyükdere çalışalnlaraına teşkkeürler.

 5. Puan

  Düğünü en yakın arkadaşım için gerçekleştirdik bende çok beğendiğimi belirtmek isterim. En yakın arkadaşımın düğününü gerçekleştirdik. EFSANE bir yer. Manzarasıyla , şıklığıyla , kalitesiyle , sunumlarıyla , ulaşımıyla …aslında daha çok özelliğiyle parmakla gösterilebilecek bir yer. İlk defa bir mekan beni bu kadar etkiledi. Arkadaşıma ve tüm çiftlere mutluluklar. Umarım bir gün bende burada organizasyonumu gerçekleştirebilirim.İyi çalışmalar.

 6. Puan

  Mekan manzarasıyla zaten dört dörtlük bir yer sıkıntı yaşamadık sorunsuz bir şekilde atlattık. Aylin Hanım ve çalışanlarının verdikleri hizmete minnettarım. Mekan olarak bize yakındı ulaşım sorunu yaşamadık.Her şey için teşekkürler.

 7. Puan

  Hem açık hem kapalı mekanı da çok şıktı düğünümüz yaza denk geldiği için açık alanda yaptık manzarası harikaydı . Bir düğünün bu kadar kusursuz olabileceğine açıkçası inanmıyordum ama bu ekibe bundan sonra gözüm kapalı güvenebilirim tekrarı olmayacağı şeylerin en güzel şekilde gerçekleşmeli mümkün olduğunca eksiksiz olmalı düşüncesindeyim sizde öyleyseniz hayallerinizdeki düğünü gerçekleştireceklerine emin olabilirsiniz.

 8. Puan

  Özel bir okulun mezuniyeti için okulumuz burayı seçmiş.muhteşenm bir yer.yemeklerimiz harikaydı, herkes doya doya yedi.eğlence bir numara oldu.yılların yorgunluğunu bir gecede attık.personel bize çok sabırlı davrandı,bence aşırı sanırlılarteşekkürler herkese.

 9. Puan


  Hayllerimdeki düğünü burada yaptık.mekana tekneyle geldik.Sarıyer’in en güzel yeri diyebilirim.harika bir manzarası var.boğazın esintileri içinde serin bir düğünümüz oldu.biz çok mutlu ve memnun olduk. Siz de memnun kalırsınız. Kjesinlikle çok harika bir yer ve tavsiye ederiz.

 10. Puan

  Mükemmel bir düğünü 24 temmuz günü gerçekleştirdik ve tüm süreç kusursuz geçti. Mekanın atmosferi ve manzarası çok güzel, hizmet çok memnun ediciydi. Sizlere gönül rahatlığıyla öneririz, teşekkürler…

 11. Puan

  Nişan törenimizi burada yaptık ve yemekler, ilgi alaka ve servis tam anlamıyla mükemmeldi. Gelin odamıza her an servis ve hizmet olması gerçekten çok hoştu. Bize kusursuz bir düğün yaşatan herkese teşekkürler sunarken, sizlere de bu tesisi öneririz.

 12. Puan

  Muhteşem bir gece oldu ve öncelikle herkese sonsuz teşekkürler. Hayallerimiz fazlasıyla gerçek oldu. Organizasyon baştan sona harika, çalışan ekip çok başarılıydı. İşletme dört dörtlük ve evlenecek çiftlere samimiyetle öneririz.

 13. Puan

  Düğünümüzü 19 mayısta, mekan, manzara, tarihi dokusuyla ve dekoruyla muhteşem bir atmosferde yaptık. A’dan Z’ye her şey harikaydı ve çok içimize sindi. Son derece güven veren ve kusursuz hizmeti olan bir tesis, herkese tavsiye ederiz.

 14. Puan

  7 Mayıs Cumartesi günü muhteşem bir düğün yaptık, Mustafa Bey ve Tuba Hanım ile tüm ekip harikaydı, hepsine teşekkürler. Gelin odası, hazırlıklar, ikramlar ve yemekler inanılmaz güzeldi. Tahminlerimizin ötesinde güzel bir düğün yaşayacağımızı hiç düşünmemiştik, her şey için yüzlerce, binlerce teşekkürler…

Yorum yaz