İstanbul Davet Alanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
300 ₺
Hafta İçi
300 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
300 ₺
Hafta İçi
300 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
250
Min
500
Max
Açık Davet Alanı
100
Min
250
Max
Kır Bahçesi Alanı
100
Min
250
Max
Otopark
500
Araç

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Kişiye özel konsept
Düğün pastası
Servis elemanı
Vale
Mekan dışı organizasyon getirme

Eski Büyükdere İskelesi Hakkında

Müşterileri için harika imkanlar ve hizmetler sunan mekan, İstanbul’un Sarıyer ilçesinde yer alıyor. Tarihi mekan özelliği bulunduran Eski Büyükdere İskelesi, deniz kenarında yer alıyor ve boğazda davet düzenlemek isteyen kişiler tarafından çokça tercih ediliyor. Davetlerde yer alması beklenen temel hizmetler dışında birçok özel imkan da sunan mekan, muhteşem bir deneyim yaşamanıza olanak tanıyor. Mekanın davet fiyatları kişi başı 300 TL’den başlıyor.

Mekanın Özellikleri

Etkileyici görüntüsü ile konuklarını mest eden Eski Büyükdere, benzersiz bir boğaz manzarası sunuyor. Mekanın kapalı salonunda 500 kişiye kadar konuk ağırlama kapasitesi bulunurken açık alanında ise 250 kişi ağırlanabiliyor. Konuk kapasitesine ek olarak 500 araçlık otopark alanı ve vale hizmeti bulunuyor. Oldukça şık davet alanları sunan mekan, bu özellikleri sayesinde kalabalık davetlere uygun özellikler bulunduruyor.

Eski Büyükdere davet alanınızı en güzel şekilde oluşturmak için birçok hizmet sunuluyor. Kişiye özel konsept oluşturma hizmeti sayesinde aklınızdaki fikirlerin gerçeğe dönüşmesi sağlanıyor. Davetiniz için oluşturmak istediğiniz özel seçeneklerin gerçekleşmesi sağlanıyor. Masa süsleme ve dekorasyon seçenekleri şık ürünlerden oluşuyor. Masa süslemelerine ek olarak görkemli şamdanlar kullanılıyor. Bu hizmetlerin bir araya gelmesiyle harika bir davet alanı oluşturuluyor.

Eski Büyükdere İskelesi Davet Fiyatları

Eski Büyükdere İskelesi davet fiyatları, kokteyl servis ve yemekli menüler için kişi başı 300 TL olarak sunuluyor. Daha detaylı bilgi almak için "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurabilir, ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Sunulan İmkanlar

Davetiniz boyunca eğlenceli ve keyifli vakit geçirmeniz amacıyla DJ ve müzik grubu temini sağlanıyor. Mekan organizasyon danışmanlığı yapması sayesinde davetinizin önemli detaylarını belirliyor. Ayrıca her aşamanın planlandığı gibi işlenmesi sağlanarak etkinlik sorumlusu atanıyor ve kusursuz bir davet oluşması sağlanıyor. Dilerseniz dışarıdan organizasyon firması getirme olanağınız da bulunuyor.

Elchyn Group - Elchyn Catering firması, Eski Büyükdere İskelesi içinde kaliteli catering hizmeti sunuyor. Davetinizin konseptine ve isteklerinize göre değişiklik gösteren menüler hazırlanıyor. Oluşturulan bu enfes menüler; ana yemek, ikram veya atıştırmalık şeklinde olabiliyor. Damak zevkinize uygun tatlar bir araya getirilerek konuklarınızın beğenisine sunuluyor. Ek olarak menü tadımı yapabilme ve menüde değişiklik talep edebilme imkanınız bulunuyor.

Nerededir?

İstanbul’un Sarıyer ilçesinde yer alan Eski Büyükdere, kolay ulaşılabilir bir konumda bulunuyor. Mekana ulaşırken kendi aracınızı kullanabileceğiniz gibi toplu taşıma araçlarınızı da tercih edebilirsiniz. Toplu taşıma araçları arasından M2 metrosunu veya 151, 152, 25E, 59RS, HM1 hatlı otobüsleri seçebilirsiniz. Ayrıca minibüs ve dolmuşları da tercih edebilirsiniz. Mekanın açık adresi ise şu şekilde;

Büyükdere Mah. Çayır başı Cad. No: 150 Sarıyer / İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon firması getirilebilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, bekarlığa veda partisi, yeni yıl partisi, doğum günü, nişan gibi özel günlerin organizasyonları yapılabilmektedir. Ayrıca kurumsal etkinliklere de kapılarını açan mekanda bayii toplantıları, kurum içi etkinlikler, fotoğraf çekimleri davet ve resepsiyon gibi organizasyonlarda yapılabilmektedir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Otopark ve vale seçeneği bulunmaktadır.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Mekan size başlangıç menüsü olarak düğün pastası, servis elemanı, masa süsleme seçenekleri sunmaktadır.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paket içerisinde yemek servisi, değişiklik hakları, fotoğraf çekim hizmetleri, orkestra hizmetleri bulunmaktadır.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Eski Büyükdere İskelesi size profesyonel fotoğraf hizmetiyle en güzel anlarınızı kayıt altına alabiliyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı alan seçenekleri sunulmaktadır.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

DJ ve müzik grubu hizmeti vardır.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Çocuklara özel menüler, diyabet menüler, kosher, vegan, vejetaryen menü seçenekleri sunulmaktadır.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Servis ve müzik 24.00' a kadar devam etse de after party alanlarıyla eğlenceyi 03.00 ve sonrasına kadar devam ettirebilirsiniz.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Dilediğiniz renk tema seçenekleri ve dekorasyon yapısı kurulmaktadır.

Eski Büyükdere İskelesi organizasyon fiyatları ne kadar?

Eski Büyükdere İskelesi organizasyon fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 300 TL, hafta içi yemekli kişi başı 300 TL, Eski Büyükdere İskelesi organizasyon fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 300 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 300 TL,

Eski Büyükdere İskelesi Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Eski Büyükdere İskelesi açık alan kapasitesi 100 - 250 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 250 - 500 kişiliktir,

Yorum yaz