Esinti Kır Evi

İstanbul Kartal’da 2000m2’lik alanda sizlere kır düğünü yapma şansı sunan Esinti Kır Evi işte sizlerle! Esinti Kır Evi kaliteli hizmetleriyle sizleri bekliyor! Kurumsal organizasyonlardan etkinliklere kadar çeşitli hizmet yelpazesini sizlere sunan Esinti Kır Evi’nin dekoruna bayılacaksınız!

Kendi Hayallerinizi Gerçekleştirebileceğiniz Bir Yer!

Düğün hayalini kuran her çift elbette kendi hayallerini düğün salonunda gerçekleştirmek ister. Uçuş uçuş tüllerin ve doğanın arasında beğendikleri konseptleri kendilerine sunabilecek bir düğün mekânı arayışı ise her çiftin yaşadığı bir durum. Esinti Kır Evi’nde hayallerinizi süsleyen ne varsa gerçek olacak ve hizmetteki profesyonelliği her talebinizde göreceksiniz. Kendi hayallerinizi kendinizin planlamasına ve karar vermesine izin veren Esinti Kır Evi’nde sıradan kır düğün konseptlerini unutun! Renkten dekorasyon öğelerine, menülerden fotoğrafçıya kadar her konuda özgürsünüz!

Hizmet Kapasitesi Nedir?

17 yıllık organizasyon tecrübesiyle hizmet vermekte olan Esinti Kır Evi’nde kapasite sizin organizasyon ihtiyacınıza göre değişiyor. 400 kişilik açık 300 kişilik kapalı olan Esinti Kır Evi’nde organizasyonlarınıza göre masa ve sandalye ayarlanabilir olarak sizlere sunulmaktadır.

250 araçlık otoparkıyla da sizlere araçlarınız için bir alan sunan Esinti Kır Evi’nde yoğun davetli sayınızı kolayca ağırlayabilirsiniz.

2000m2’lik alana kurulmuş olan Esinti Kır Evi’nde dilerseniz açık mekânda kır düğünü yapabilir, dilerseniz kapalı alanda After Parti seçeneğini tercih edebilirsiniz.

Hangi Hizmetlerde Özgürsünüz?

 • Fotoğrafçı Getirme: Esinti Kır Evi’nin fotoğrafçılarını dilerseniz kullanabileceğiniz gibi dilerseniz kendiniz profesyonel fotoğrafçıyı mekâna davet edebilirsiniz.
 • Menüde Değişiklik: Seçeceğiniz yemekli organizasyon menülerini deneyerek değişiklik yapabilme hakkınız bulunuyor.
 • Organizasyon Firması Getirme: Kuşkusuz organizasyonlarınızın en güzel organizasyon olmasını istiyorsunuzdur. Mekân tarafından sunulan hizmetlere ek olarak dilerseniz organizasyon firması getirme özgürlüğünüz Esinti Kır Evi’nde bulunmakta.
 • Menü Tadımı: Yemekli veya ikramlı yapacağınız etkinliklerinizde menüleri daha önceden tatma ve deneme şansına sahipsiniz. Bu menüleri özgürce değiştirme hakkınız da Esinti Kır Evi tarafından sizlere sunuluyor.

Nasıl Gidilir? İstanbul’da Nerede Bulunuyor?

Esinti Kır Evi, İstanbul’un Kartal ilçesinde hizmet veren bir kır düğünü mekânıdır. Esinti Kır Evi’ne gidebilmek için elbette alternatif seçenekleriniz bulunmakta. Kartal’a gelerek Esinti Kır Evi’ne giden dolmuş veya otobüslere binebilir ya da şahsi araçlarınızda mekana gidebilirsiniz.

Toplu taşımayla mekâna erişecekler; 16S, KM21 numaralı otobüse binerek Alev Sokak ve Lider Sokak duraklarında inebilirler.

Özel araçlarıyla navigasyon yardımıyla gidecekler: Yakacık Çarşı Mah. Ayazma CD. Şeker suyu Sk. No:26 Kartal adresini navigasyona girmeliler.

Sizlere Nasıl Bir Hizmet Vaat Ediliyor?

Yaşamınızın en özel anlarına şahitlik edecek Esinti Kır Evi, büyüleyici bir ortam ve hızlı servis personelleriyle sizlere unutamayacağınız bir geceyi vaat ediyor. Bu vaadi destekleyen birçok hizmeti de pakete dâhil olarak sunan Esinti Kır Evi’nde her şey dört dörtlük olacak, emin olun!

Sırala

 1. Avatar
  Selma & Tekin
  Puan

  Kır düğünüm çok güzel oldu. Süslemeler ve hizmet hepsi çok üzeldi. Misafirlerimiz bayılmış :::)

 2. Avatar
  Beril & Tuna
  Puan

  Çok sıcak ve samimi bir ortam güler yüzlü personelleri ve çok uygun organizasyon paketleri var çok memnun kaldık teşekkürler

 3. Avatar
  Nevin & Kenan
  Puan

  hayatımın en heyecanlı ve en huzurlu günüydü düğün günüm. sizler ile çok daha güzel geçti. kocaman bahçesi ve masa düzenlerine bayılmıştım. çok güzel geçti eksiğimiz hiç yoktu resmnen iyi ki varsiniz

Yorum yaz