İstanbul Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim provası
Gelinlik kiralama
Hazır kalıp model
Özel konsept aksesuar tasarımı
Kişiye özel konsept tasarım
Kişiye özel dikim

Esin Arıcan Haute Couture

Esin Arıcan Moda Evi, yıllardır gelinlik sektörüne yön veren koleksiyonlar çıkarıyor. İstanbul ilinin Şişli ilçesinde yer alan moda evi, gelinlerin dilinden anlıyor ve rüyalarının gerçek olmasını sağlıyor. Profesyonel ekibiyle birlikte haute couture anlayışıyla tasarım yapan Esin Arıcan Moda Evi, nişanlık, abiye ve after party kıyafetleri hizmeti de veriyor. İstediğiniz tarzda ve konseptte geniş yelpazede tasarımlar yapıyor. Gelinlik, nişanlık ve abiye fiyatları açısından da bütçenizi zorlamıyor. Başlangıç fiyatları 1000 TL- 3000 TL arasında değişiyor. Daha fazla bilgi sahibi olmak için yazımızı okuyabilirsiniz.

Gelinlik Modelleri

Aklınıza gelebilecek her model de gelinlik tasarlayan Esin Arıcan, her sene çıkardığı koleksiyonlarla da hayran bırakıyor. Her gelinin hayallerinde olan gelinlikleri gerçeğe dönüştürüyor ve sizin hizmetinize sunuyor. Klasik, prenses, bohem, vintage, dekolteli, A kesim, deniz kızı gibi birçok modelde ve tarzda gelinlik tasarlıyor.

Firma en çok deniz kızı model gelinlik tasarlıyor. Bu modelde isteğe göre danteller, işlemeler, güpürler, taşlar kullanıyor. Dilerseniz sade ve şık bir görüntü dilerseniz de gösterişli ve göz kamaştırıcı bir görüntü elde ediliyor.

Esin Arıcan Moda Evi Fiyatları

Gelinlik ve nişanlık hizmeti veren Esin Arıcan Haute Couture fiyatları açısından değişiklik gösteriyor. Her şey dahil ve başlangıç paketi fiyatları farkı mevcut. Ayrıca hazır kalıp modeller ile özel dikim gelinlikler arasında da fiyat farkı bulunuyor. Minimum olarak 1000 TL-3000 TL arasından başlıyor.

Gelinlik fiyatları hakkında daha fazla fikir sahibi olmak için düğün buketi ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sunulan Olanaklar

Esin Arıcan Moda Evi, çok sayıda olanağı ile gelinlerin gözdesi konumunda yer alıyor. Gelinlik ve nişanlık, abiye ve after party kıyafetleri hizmetleriyle bilinen moda evi, duvak, eldiven, gelin kesesi, gecelik sabahlık gibi ek hizmetleri de sizlerle buluşturuyor. Hazır model ve özel dikim gelinlik, nişanlık ve abiyeleri kiralama imkanı ile de bütçenize yardımcı oluyor. Dikim provalarını özenle gerçekleştiriyor ve en fazla 3 provada harikalar yaratıyor.

İstanbul Şişli’de bulunan şubesinin yanında Muğla Fethiye şubesinde de hizmet veriyor. Her tasarımında ve koleksiyonunda farkını gösteriyor. En huzurlu olduğunuz gününüzde stresinizi azaltıyor ve sizi yormadan mükemmel sonuçlar almanızı sağlıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul ilinin Şişli ilçesinde bulunuyor. Esin Arıcan Moda Evi, ulaşımı açısından oldukça basit ve işlek bir konumda olan Nişantaşı’nda yer alıyor. Metroyu kullanarak Osmanbey durağında iniliyor ve moda evine ulaşılıyor. Ayrıca diğer toplu taşıma araçları ile kendi özel arabanızla da ulaşım sağlanıyor. Açık adres; Halaskargazi Caddesi No.103 Gün Apt. D.2 Osmanbey / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul, Muğla

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Gelinlik, nişanlık, abiye ve after party kıyafetleri hizmet verilen ürünlerdir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta önceden iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Dikim provası ve kiralama hizmeti avantajlarındandır.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Hazır model gelinlik, nişanlık ve abiyeler başlangıç paketi içerisindedir.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Özel dikim gelinlik, nişanlık ve abiyerle çeşitli aksesuarlar her şey dahil pakette yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

İstediğiniz tema ve konseptte gelinlik, nişanlık ve abiyeler tasarlanıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

1 hafta

Esin Arıcan Haute Couture organizasyon fiyatları ne kadar?

Esin Arıcan Haute Couture organizasyon fiyatları Esin Arıcan Haute Couture organizasyon fiyatları Esin Arıcan Haute Couture organizasyon fiyatları ise 1000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Esin Arıcan Haute Couture Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Esin Arıcan Haute Couture

Yorum yaz