Esila Hotel

Kalbinizden akan duygular gözlerinize yansıdığınızda doğru insanı bulmuş ve düğün hazırlıklarına çok az kalmış demektir. Kusursuz aşkınıza uygun olarak coşkulu bir düğün gerçekleştirmek için çıktığınız yoldaysa Esile Hotel olarak sizlere yardımcı olup rehberlik etmekten mutluluk duyacağız! Esila Hotel şehrin merkezinde peri gecesi yaşamanız için mükemmelliğin kilidini altın tepside sizlere sunarken hiçbir detayla uğraşmanıza gerek kalmadan kendi hazırlıklarınıza odaklanmanız için her organizasyon detayını not alarak titiz şekilde çalışmalarını sürdürecektir. Böylelikle kendi hazırlıklarınıza zaman ayırarak son eklemeleri muazzam şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

Şehir oteli olarak sektöre girdiğimizden beri sizlerin konforunu ve mutlu zamanlarınızı aynı çatıda toplamak için çalışıyoruz. Geniş ekibimizle yürüttüğümüz çalışmalarda odalardaki konforunuzu düğün gecelerinize de taşımaktayız. Bizlerle bu coşku dolu ortamda buluşup kalite ve modernliği düğün gecenizde birleştirmek isterseniz ekibimizle iletişime geçip organizasyon yöneticimize hayallerinizden bahsetmeniz yeterli olacaktır…

Esila Hotel’de Hangi Tür Etkinlikleri Gerçekleştirebilirsiniz?

Kaliteli bir düğünün tek adresi olan Esila Hotel’de;

 • Düğün
 • Nişan
 • Kına
 • İş yemekleri
 • İş toplantıları
 • Mezuniyet yemekleri gibi davetleri gerçekleştirebileceksiniz.

Her davetin konseptine uygun olarak değişen içeriğimizde masa ve sandalyeler özel olarak renkli kumaşlarla kaplanmakta ve üzerleri şamdan ile süslenmektedir. Yemekli düğün davetleri içinse yemek takımlarımız kadehler ile birlikte konuklarınız için özel servis açılarak yerleştirilecektir. Böylelikle şehir oteli olmamızın en güzel yanlarından biri olan davet menülerimiz masalarda mükemmel bir tablonun oluşmasını sağlayacaktır.

Esila Hotel Kaç Kişilik Konuk Kapasitesiyle Hizmet Vermektedir?

Yemekli kapasitede 250 kokteylde 350 kişi ile hizmet veren otelimiz düğün ve nişan gibi etkinliklerde göz alıcı balo salonunun kapılarını sizler için açmaktadır. Balo salonunun haricinde de 8 adet iş için toplantı salonlarımız bulunmaktadır.

Düğün daveti için davetli listenizi rahatça oluşturduktan sonra dilerseniz iş ve okul arkadaşlarınızı aynı masada gruplar halinde oturtabilir ve her masada anılarınızı tazeleyeceğiniz sohbetler gerçekleştirebilirsiniz. Eğlenceli ve doyasıya dans içinse orkestra ekibimiz yumuşak ve yöresel şarkılarla tüm gece sizlerle olup danslarınızın dinamiği yüksek şekilde devam etmesini sağlayacaktır. Gelin yolu, gelin masası, gelin hazırlanma odası ve düğün pastanız da aynı şekilde tam istediğiniz gibi tasarlanacaktır.

Esila Hotel Nerede Yer Alır? Esila Hotel’e Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Ankara’nın Çankaya bölgesinde bulunan otelimize ulaşıp mükemmel bir düğün gerçekleştirdikten sonra konforlu odalarımızda konaklamak isterseniz özel aracınızla Talat Paşa Bulvarı yönünde hareket etmeniz yeterli olacaktır. Böylelikle ortalama 20 dakika içerisinde bizlere ulaşmış olacaksınız. Toplu taşımayla ulaşım sağlamak isterseniz de Sıhhiye’den hareket eden 415-2 numaralı otobüse binebilir veya Selim Sırrı Tarcan Spor Salonundan hareket eden 202-3 numaralı otobüslerle de ulaşım sağlayabilirsiniz. Farklı rotalar belirleyip kendinize uygun en kolay konumdan ulaşmak içinse haritalar veya webden yardım alabilirsiniz. Ayrıntılı yol tarifi ve ailemizle tanışmak içinse iletişim adresimizdeki numaranın ucunda sizleri bekliyor olacağız.

Sırala

 1. Avatar
  Özlem & Kutlu
  Puan

  Esila Hotelde biz de düğünümüzü yaptk özellikle düğün pastam hala konuşuluyor çok görkemliydi sahneye gelişi bile muhteşemdi tadı da harikaydı sıradan bir düğün salonuna böyle bir pasta gelmez :)))) o yüzden esila hotel tavsiyemdir

 2. Avatar
  Nur & Alpay
  Puan

  Biz burayı öneriyle tercih ettik ve kına gecemi burada yaptık. İlk görüştüğümüz günden itibaren çok samimilerdi. Hem çok kaliteli bir işletme hem de çalışanları çok saygılıydı. Ben hayallerimi paylaştım onlar uyguladı üstelik sürprizler bile eklediler. Çok güzel bir gece oldu, eğer siz de hem kaliteli hem şık hem samimi bir organizasyon istiyorsanız tavsiye ederim.

Yorum yaz