Esenler Kültür Merkezi Balo Salonu

Eşsiz bir düğün salonu arayıp aşkınızı konuklarınıza duyurmak istiyorsanız Esenler Kültür Merkezi Balo Salonu tam size göre! Uzun yıllardır ilçede muazzam bir düğün ve davet alanı olarak faaliyet gösteren mekânımız içerisinde ideal bir düğün salonunda olması gereken her şeyi bulacağınıza emin olabilirsiniz. İç dekorasyonumuz tam hayal ettiğiniz gibi bir atmosferin kapısını aralarken kapının girişinde ve açık alanımızda da kusursuz gelin takları bulunacak olup konuklarınızın içeri girmeden önce sohbete başlayabileceği kokteyl masaları da personelimiz tarafından özenle tasarlanacaktır.

Herkesin pisti rahatça göreceği bir oturma düzeni hazırlanırken organizasyon ekibimiz ilk tanıştığınız andan itibaren itina ile geceniz için çalışacaktır. Bu sayede siz aşkınızın gözlerine bakıp ev ve gelinlik hayalleriniz için hazırlıklara devam ederken bizlerde düğününüz için tek bir eksik kalmaması için çalışmalara devam edeceğiz.

Esenler Kültür Merkezi Balo Salonu Kaç Kişilik Kapasiteyle Hizmet Vermektedir?

900 kişiye kadar koltuk kapasitesine sahip olan düğün ve davet alanımızda öncelikle masa düzenini istediğiniz şekilde hazırlayacağız. 6lı veya 7li şekilde oturacak olan konuklarınızı dilerseniz uzun gruplar halinde bir oturma üzeni ile de bir arada oturtabilirsiniz. Bu hazırlık davetli sayınıza göre de değişkenlik gösterecektir. Sonrasında ise hazırlanan masaların üzerleri beyaz örtü ve çiçeklerle süslenecektir. Düğün davetiniz başladığında ise servis personelimiz içecekle birlikte tatlı/tuzlu ikramına sistematik bir şekilde başlayacak ve tam bu sırada siz gelin yolundan yürüyerek pist alanına giriş yapacaksınız!

Kırmızı halı ve güllerle bezenmiş gelin yolundan konuklarınızın alkışları eşliğinde giriş yaptığınız anda orkestramız seçtiğiniz aşk şarkısını sizler için seslendirecek. Konuklarınız bu büyülü anda mest olurken ilerleyen dakikalarda yaşadıkları aşkla sizlerin ilk dansına eşlik edeceklerdir. Saydığımız tüm güzel dakikalarda eşlik edeceğimiz hizmetlere hd kamera kaydı, gelin hazırlanma odası, kokteyl alanı, gelin masası süslemesi ve diğer ekstra hizmetlerde dâhil olacaktır.

Düğün dışında örneğin kına veya nişan davet gerçekleştirmek istediğinizde de konsepti dilediğiniz gibi tasarlayacağız. Kırmızılara bürünecek davet alanımız içerisinde kuruyemiş ve kına paketlerinizde servis personellerimiz tarafından konuklarınıza özenle dağıtılacaktır.

Esenler Kültür Merkezi Balo Salonu Nerede Yer Alır? Esenler Kültür Merkezi Balo Salonu’na Nasıl Ulaşabilirsiniz?

İstanbul’un işlek bölgelerinden biri olan Esenlerde bulunan davet alanımıza ulaşmak bir hayli kolay olacaktır. Özel aracınızla ulaşıp kalbinizdeki mutluluğu konuklarınızla paylaşmak isterseniz Adnan Menderes Bulvarı ve Avrupa Otoyolunu kullanmanız gerekecektir. Farklı bir seçenek olarak direkt O-3 otoyolunu da kullanabilirsiniz. Toplu taşıma kullanarak ulaşmak isterseniz de Cevizli bağ dolmuş veya otobüslerine binip ardından İkitelli Organize Sanayi-Topkapı hattında giden ulaşım araçlarını kullanabilirsiniz. Ancak Bereç veya Gaziosmanpaşa bölgelerinden gelecekseniz direkt olarak metro hattını kullanıp Esenler durağında inebilirsiniz. Böylelikle ulaşım sürenizi bir hayli kısaltmış olarak bizlere ulaşacaksınız.

 

Sırala

 1. Düğün Buketi Editörü
  Düğün Buketi Editörü
  Puan

  Merhabalar! Mezuniyet mekanları ve fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıdaki iletişim formumuzu doldurmanız yeterli. Planlama ekibimiz sizi arayarak ücretsiz olarak bilgilendirecektir. Şimdiden mezuniyetinizi kutlarız, iyi günler dileriz. 🙂
  http://www.dugunbuketi.com/iletisim/

 2. Avatar
  Ş****a M*****n
  Puan

  Bir şey sormak istiyorum biz bağcılarda bir okulun 8.sınıfıyız ve mezuniyet kutlaması yapacağız bunun için ne yapmamız lazım ücretlendirme ne olacak

 3. Avatar
  Nur & Fatih
  Puan

  Biz buranın işletmecisine özel olarak teşekkür etmek istiyoruz sanki düğünün ev sahibi kendisiymiş gibi bizimle ilgilendi. Kesinlikle tarihe geçecek bir düğün olduğunu söylemem gerekir her şey titizlikle yapıldı. Hem sizin hem davetlilerinizin memnun ayrılmasını istediği bir düğün istiyorsanız burayı tercih etmelisiniz.

 4. Avatar
  Nuray
  Puan

  Hayallerimizin ötesinde bir düğün gerçekleştirdik. Kır düğünü olduğu için masa düzeni bizim için çok önemliydi ve tüm süslemeler harikaydı. Ayrıca havai fişek gösterisi de yapıldı vu da çok hoştu. Salona ulaşımın rahat olması bizim için büyük bir artı oldu. Teknik donanımı da çok iyi olan bu mekanı herkese tavsiye ederim.

 5. Avatar
  Maruf
  Puan

  Bu mekan bize uzak olmasına rağmen davetlilerimize oldukça yakındı bu nedenle biz burayı tercih ettik. Ayrıca mekanın otoparkının olması da büyük bir kolaylık sağladı. Bizim davetli sayımız oldukça çoktu yaklaşık 800 kişilik bir davetlimiz vardı. Ancak mekanın kapasitesi oldukça fazlaydı. Kapalı bir salon olmasına rağmen havalandırma sistemi çok iyi çalışıyordu. Yemekli bir düğün organize ettik ve yemeklerden çok memnun kaldık hem sıcak hem de taze geldiler tatlıları da nefisti. İşletmecisinın içimizi rahatlatan konuşmaları sayesinde burada düğün yapmaya ikna olduk gerçekten de yüzümüzü kara çıkartmadı. Mekanda çalışan herkese ayrı ayrı teşekkür ederiz çok eğlendik.

Yorum yaz