Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi Fiyatları

Başlangıç Paketi
150 ₺
Her Şey Dahil Paket
300 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
300
Min
435
Max

Esenler Evlendirme Dairesi Hakkında

İstanbul, Esenler'de bulunan Esenler Evlendirme Dairesi, çiftlerin mutluluğa attıkları ilk adımda yanlarında oluyor. Nikah salonu ve evlendirme dairesi kategorisinde ön plana çıkan nikah salonunun kiralama fiyatları 150 TL’den başlıyor. Evlendirme dairesi ve mekan hakkında daha detaylı bilgi almak için "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurabilirsiniz.

Evlendirme Dairesi Özellikleri ve Kapasitesi

Bej renk duvar rengi tercihine uyum sağlayacak bir şeklide dizayn edilen nikah salonunda kırmızı konferans sandalyeleri tercih edilmiş. Mekanın ışıklandırma ve hoparlör sistemi son teknoloji. Kristal taş işlemeli nikah masası ve sandalyeleri beyaz renk ile oldukça uyumlu ve sade bir görüntüye sahip. Masa ortasından sarkıtılan çiçekler mekana renk katıyor. Sahne duvarında kullanılan Mustafa Kemal Atatürk portre detayı mekanın asaletini artırıyor. 435 kişilik kapasitesiyle Esenler Evlendirme Dairesi bünyesinde nikahlar, konferanslar, iş toplantıları, okul müsamereleri gibi etkinlikler yapılabiliyor. Klima sistemi bulunan mekanda ayrıca 15 araçlık otopark alanı da bulunuyor.

Esenler Nikah Salonu Kiralama Fiyatları

Esenler Nikah Salonu kiralama fiyatları birkaç farklı gün ve saatlere göre değişiklik göstere biliyor. Belediye salonunda hafta içi nikah salonu kiralama ücreti 150 TL civarındayken, hafta sonu nikah ücreti 300 TL. Evde ve diğer alanlarda düzenlenmek istenen nikah törenlerinin fiyatları 250 TL olarak belirlenmişken, otel, yat, kulüp ve turistlik mekanlardaki nikah fiyatları 400 TL. Fiyatlar hakkında detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Nikah Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

Esenler Evlendirme Dairesi nikah başvurları, Esenler Kültür Merkezinde gerçekleşmektedir ve başvuru sırasında çiftlerin beraber olması gerekmektedir. 09.00 ila 15.30 saatleri arasında yapılan nikah başvuru işlemlerinde istenen belgeler şöyle;

  1. Son medeni hali işlenmiş, fotoğraflı, son 10 yılı aşmayan nüfus cüzdanlarının aslı,
  2. Fotoğraflı, onaylı evlilik için sağlık raporu,
  3. Son 6 ay içerisinde çekilmiş 4 adet vesikalık fotoğraf.

Esenler Evlendirme Dairesi Nerededir?

İstanbul Esenlerde bulunan Esenler Evlendirme Dairesine ulaşım oldukça kolay. Kadıköy’den gelecek olanlar için Söğütlü çeşme konumundan metrobüsle Mecidiyeköy'e ulaşabilir. 92Ş veya 97M otobüs hattını kullanarak mekana 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan Uludağ Caddesi'nde inebilirsiniz. Toplu taşıma araçlarıyla ulaşımı tercih ettiğiniz mekana aynı zamanda özel araçla da ulaşabilirsiniz. Özel araçla ulaşmayı tercih edenler için mekanın açık adresi şöyle;

Tuna Mahallesi, Mahmutbey Caddesi No: 33 Esenler / İstanbul.

Sorular

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Organizasyondan 4 hafta önce.

Esenler Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları ne kadar?

Esenler Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları Esenler Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları Esenler Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları ise 150 - 300 TL arasında değişmektedir.

Esenler Evlendirme Dairesi Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Esenler Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 300 - 435 kişiliktir,

Yorum yaz