Esenler Düğün Salonu

Mutluluğunuzun ölümsüzleşmesini ve unutulmaz bir gece geçirmenizi sağlamak amacıyla hizmet veren Esenler Düğün Salonu, kapılarını sizler için aralıyor. Aşkınızı sonsuzluğa götürmek için bir imza ve bir “Evet!”ten  çok daha fazlasını sunan Esenler Düğün Salonu, aşkınızı ve mutluluğunuzu sevenlerinizle paylaşmanıza olanak sağlıyor.

Tatlı düğün telaşınızın arasında düğün salonuna karar vermek elbette en zor aşamalardan birisi. Kafanızda bir sürü konsept veya düğün fikri olabilir. Aynı anda hem prensesler gibi merdivenlerden inmek hem de kırmızı halıda nedimeler ile yürüyerek mekana girmek istiyor olabilirsiniz. Esenler Düğün Salonu tüm bu taleplerinizi ve hayallerinizi mümkün kılmak ve gerçekleştirmek için hizmet veriyor. Hayal ettiğiniz ne varsa sizinle beraber planlamak ve gerçekleştirmeyi gerçekten çok istiyoruz!

Organizasyon sorumlusu ve ekibi ile dilediğiniz konseptte bir düğün yapmak Esenler Düğün Salonu ile çok kolay. Heyecanınıza ortak olan profesyonel kadromuz ile düğün gününüzde hiçbir aksilik canınızı sıkmayacak! Mekanın ekibine güvenin ve sadece mutluluğunuzu hayal edin.

Kapasitesi Nedir? Kaç Kişiliktir?

Sıradan alışılagelmiş düğün konseptlerinin yerine farklı ve hiç görülmemiş konseptleri sizlerle mümkün kılan Esenler Düğün Salonu sadece kapalı mekan olarak hizmet vermektedir. Yemekli ya da yemeksiz davetlerinizde de 1.000 kişiye kadar hizmet verebilen Esenler Düğün Salonu, Avrupa Yakası’nın en gözde düğün salonlarından biri. 500-750 kişilik araç kapasitesi ile otopark imkanı da sunan Esenler Düğün Salonu’nda vale hizmeti de verilmektedir. Böylece misafirleriniz park yeri aramak zorunda kalmayacak ve güzel bir jestle karşılaşacaktır.

Esenler Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir? Esenler Düğün Salonu Nerede Bulunuyor?

Davetlilerinizin Esenler Düğün Salonu’na ulaşması için toplu taşıma araçları mekana yakın alanlarda bulunuyor. Metro M1B, Otobüs 92M gibi toplu taşıma araçları Esenler Düğün Salonu’nun çevresinde konumlandırılmıştır. Üçyüzlü Camii ise Esenler Düğün Salonu’na 200 metre uzaklıkta olup, 3 dakika yürüme mesafesindedir. Esenler Düğün Salonu’nun adresine ulaşmak için navigasyona dilerseniz Üçyüzlü Camii yazabilir ya da direkt olarak Esenler Düğün Salonu’nun açık adresin yazabilirsiniz. Ayrıca harita bölümünde bulunan telefon, mail gibi iletişim bilgilerine de ulaşarak, kolayca Esenler Düğün Salonu’na erişebilirsiniz.

Konuklarınızı sanki kendi evindeymiş gibi hissettirmek elbette zahmetlidir. Ancak Esenler Düğün Salonu ile uzaktan gelen misafirlerinize yemek servisi verebilir ya da dinlenmeleri için özel bir bölüm hazırlatabilirsiniz. Mekan tamamen sizin talepleriniz ve hayallerinize göre organizasyonunu şekillendirir. Böylece düğün mekanı ya da hizmet sınırlamasına kalmadan gönlünüzce bir düğün günü yaşarsınız.

Aşkınıza kavuşmanın mutluluğunu, düğünde çıkabilecek küçük aksilikler mekanınorganizasyon ekibiyle bozamayacak! En ince ayrıntısına kadar planlayacağımız düğün gününüzde, siz sadece konuklarınızla ve sevdiğinizle ilgilenin. Gerisi; bizim görevimiz.

Düğün fiyatları hakkında bilgi almak için iletişim bölümünde bulunan firma yetkilisine ulaşabilir, ortalama bir fiyat teklifi alın. Dönemsel kampanyalar ile Esenler Düğün Salonu düğün fiyatları için bizi takip edin!

Onlarca Etkinlik, Onlarca Mutlu Yüz!

Esenler Düğün Salonu ile ihtiyacınız olan tüm organizasyon ve etkinlikleri uygun fiyatlara yapabilirsiniz. Düğünden doğum günü partisine, mezuniyet töreninden bayi toplantısına kadar kurumsal etkinlikleri gerçekleştirebileceğiniz mekan sizleri heyecanla bekliyor. Mekan hakkında daha fazla bilgi edinmek için yorumları ve videoları inceleyebilir ya da yetkiliye merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Sizin hayalleriniz, sizin aşkınız... Dünyadaki tüm aşkların saf halini yansıtmaya çalışan Esenler Düğün Salonu olarak sizleri her zaman bekliyoruz…

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Davetlilerimizi en güzel şekilde ağırlayan, temiz ve şık, yemekleri lezzetli, geniş otopark hizmeti ile büyük günümüzde içimizin rahat etmesini sağlayan Esenler Düğün Salonuna teşekkürlerimizi sunarım. Bütçemizi zorlamadan güzel bir düğün oldu.

  2. Puan

    Düğünümüz için Esenler Düğün Salonu’nu tercih ettik ve çok memnun kaldık. Organizasyon ekibi oldukça profesyonel çalıştı. Özellikle misafirlerimiz için servis hizmeti bizi rahatlattı. Menü ve süslemeler tam istediğimiz gibiydi. Hepinize tekrar çok teşekkür ederiz.

Yorum yaz