Esa Salon Royal Yakut

Sevgilinizle evlenmeye karar vermiş ve düğün hazırlıklarına başlamışsanız öncelikle şunu söylemeliyiz ki sonu evlilikle taçlanan hazırlık zincirinin en önemli halkalarından birini düğün salonu seçiminiz oluşturmaktadır. Çünkü konuklarınız için yaptığınız hazırlıklar, gelinlik ve diğer detaylar mükemmel bir ortamda sergilendiği zaman çok daha kıymetli bir hal alacaktır. Bunun için sizlere Esa Salon Royal Yakut’u hazırladık.

Aşkla çarpan kalbinize yakından tanıklık edip ev sahipliği yapmak için oluşturduğumuz salonda hem bitmek bilmeyen bir eğlencenin içinde olacaksınız hem de kalite ve modernlikten asla ödün vermeyeceksiniz. Uygun fiyat seçenekleri ve çeşitli kampanyalarımız ile de bütçenize dost bir işletme profili izleyeceğiz. Çünkü sizin mutluluğunuz bizim en büyük referansımız ve bizimle olmanızdan çok mutluyuz!

Esa Salon Royal Yakut Düğün Salonu Sizlere Hangi Hizmetleri Sunacaktır?

Balo salonu konseptiyle oluşturulmuş davet alanımızda yerler halı döşeme ve duvarlarda farklı bir tasarımla oluşturulmuştur. Kolonların arasına yerleştirdiğimiz otantik aydınlatmalarsa salonun havasını tamamen değiştiren dekorlardan biridir. Kahverengi ve sarının hâkim olduğu salonumuz içerisinde konuk masa ve sandalyeleri de düğün alanınızdaki kaliteyi arttıracaktır. Yeşil kadife sandalyeler yuvarlak masaların etrafına dizilerek oluşturulan konuk masalarında yemekli bir davet tercih edecekseniz her bir masa ziyafet sofrasına dönüşecektir. Servis ve sunum konusunda eğitimli ekibimiz profesyonel şekilde düğün yolundan yürüyüp ilk dansınızı ettikten sonra öncelikli olarak başlangıç tabaklarıyla servise başlayacaktır. Asla kargaşaya mahal vermeden gerçekleşecek servis işleminden sonra konuklarınız yemekler eşliğinde damaklarına güzel bir ziyafet sunarken orkestramız da sizleri eğlendirmek için sahnede yerini alacaktır.

Sizlere sunacağımız diğer hizmetlerse bir kere hayatınızın her anında bu özel geceyi hatırlamanız için kameramanımızın kayıt alacağı görüntüler olacak. Düğününüzü baştan sona kaydedecek ekibimiz fotoğraflarla da güzel bir aile albümüne sahip olmanızı sağlayacak. Eğer takı töreni arzu etmiyorsanız takı sandığımız salonda yerini alacak ve düzenlemeler takı törenine uygun şekilde yapılacak. Her köşede bulunan havalandırmalarsa ferah bir ortam içerisinde alkışlarla gelin ve damadınızın mutluluğuna eşlik etmenizi sağlayacak. Son olarak mükemmel bir davet salonu haricinde WC, bebek emzirme odası, sigara içme alanı ve kafeteryada sizlerin hizmetine açılan odalar arasında olacaktır.

Esa Salon Royal Yakut Nerede Yer Alır? Esa Salon Yakut’a Nasıl Ulaşabilirsiniz?

İstanbul’un Beylikdüzü bölgesinde bulunan düğün salonumuza ulaşıp mutluluğa aralanan kapıdan aşkınız için en güzel geceyi tasarlayabilirsiniz. Bunun için Eyüp bölgesinden özel aracınızla ulaşım sağlayacaksanız Hasdal-Kemerburgaz yolunu ve diğer ilçeler için genel güzergâh olan E80 karayolunu kullanmanızı önerebiliriz. Toplu taşıma kullanarak ulaşım sağlayacaksanız da 41ST, 48, 145T numaralı otobüsleri kullanarak rahat bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Kendi evinizin konumundan en yakın metro yada metrobüs duraklarını tercih ederek ulaşım sürenizi daha da kısaltabilirsiniz. Detaylı adres tarifi içinse mutlaka bizlerle iletişime geçiniz.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Esa Royalin yakut salonunda kına gecem oldu salonun atmosferi kına gecesi için çok uygun otanntik ve ışıklandırmalarla harika bir görsel şölen yapıyorlar orkestralarıda çok yetenekli çok eğlendik saolun

  2. Puan

    Ambiyans harikaydı. Çok nezih bir ortam oluştu. Hizmetten çok memnun kaldık.

  3. Puan

    çok güzel dizayn edilmiş mekana girer girmez dekorasyona bayılmıştık zaten ve yetkililerin güler yüzü ve ilgisini de çok samimi bulunca hemen anlaştık. çok güzel bir düğünümüz oldu keyifli ve eksiksizdi. konuklarımız da çok memnun kalmışlar

Yorum yaz