İstanbul Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
200
Min
700
Max
Açık Davet Alanı
500
Min
750
Max
Kır Bahçesi Alanı
500
Min
750
Max

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Şamdan
 • Çocuk eğlence alanı
 • Gelin - damat odası
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Gelin yolu
 • Kır bahçesi
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Karşılama kokteyli
Video ve fotoğraf çekimi
Isıtma sistemleri
Volkan şovu
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Klima
Yemek servisi

Esa Salon Royal Dream Hakkında

Saraylara layık bir düğün mekanında, son zamanların en güzel gelini olmak istiyorsanız size önerimiz: Esa Salon Royal Dream. İstanbul şehrinin Beylikdüzü ilçesinde, şaşaalı bir düğün organizasyonu düzenlemek isteyenlerin adresi olan düğün salonu, birçok farklı etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Rüyalarınızı ve hayallerinizi gerçekleştirmek için oldukça uygun fiyatları ile karşınıza çıkan salon, sizi gerçeğe daha çok yaklaştırıyor.

Özellikleri

Düğün hazırlıkları başladığı zaman birçok konu önem arz ediyor, çünkü yeni bir hayat için yapılan hazırlıklar ömür boyu mutluluk içinde yaşamanızın ilk adımı oluyor. Bu hazırlıklar içerisinde belki de en önemli halkayı temsil eden salon seçimi de çiftler ve aileler tarafından oldukça üzerinde durulan bir mesele olarak biliniyor.

Güzel olsun, şık dursun, kapasitesi yeterli olsun derken her kafadan farklı bir ses çıkacağı için sizleri bu sohbetlerden Esa Royal Balo ve Davet Salonu seçiminiz kurtarıyor. Burayı seçtiğiniz an masal aleminin kapısı sizler için aralanıyor ve tüm gece zamanı durdurmak isteği içerisinde oluyorsunuz.

Esa Salon Royal Dream Düğün Fiyatları

Kaliteli ve göz dolduran hizmetiyle şehirdeki tüm çiftleri mutlu eden salon, yemekli ve yemeksiz davet fiyatları ile de öne çıkıyor. Yemekli fiyatları 80 TL'den başlayan salonda kokteylli davetler 50 TL'den başlayan fiyatlarla sizlere sunuluyor.

''Fiyat Teklifi Al'' butonuna tıklayarak ücretsiz formu doldurabilir ve kendi davetiniz için net fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Kapasitesi

500 ile 750 kişilik hizmet kapasitesiyle sizlere hizmet veren Esa Salon Royal Dream düğün salonu, dizayn olarak da tüm konuklarını kendine hayran bırakıyor. Organizasyon ekibi, altın sarısının en çok saray motiflerine yakıştığını düşünerek Osmanlı motifi ile bezenmiş bir tavan ve duvar tasarlıyor. Bunlar, parçanın en güzel kısmını oluştururken konuklarınızın tüm gece keyif içerisinde yanınızda olması için de masa ve sandalyeler özel olarak Osmanlı motiflerine bürünmüş bir şekilde karşınıza çıkıyor.

Tüm bunların yanında düğün yolu kırmızı halı ile süsleniyor ve kenarlarda bulunan lambader mumluklar yolunuza ışık veriyor. Gelin masanız ise devasa büyüklükte ve genişlikte bir ahşaptan yapılıyor. Üzeri de gerçek çiçekler ve yemek takımlarıyla süslenerek beğeninize sunuluyor. Gelin masasının her iki yanında bulunan mermer sütun ve özel aydınlatma sistemiyle tüm gece dikkatlerin odağında olmanızı sağlıyor.

Nerededir?

İstanbul Beylikdüzü ilçesinde bulunan Esa Royal Balo ve Davet Salonu sadece düğün değil nişan, kına, sünnet, özel toplantı ve davetleri de gerçekleştirmenize imkan veriyor. Özel aracınızla ulaşmak isterseniz D100 karayolu veya Avrupa Otoyolunu kullanmanız gerekiyor. Böylelikle vakit kaybetmeden en hızlı şekilde ulaşım sağlamış oluyorsunuz.

Toplu taşıma kullanmak isterseniz de 76C, 429 numaralı otobüsler veya M1A metrosu ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Asya Yakasından gelecek konuklar da Marmaray kullanarak rahatça ulaşım sağlayabilirler.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Tüm hizmetler salon tarafından karşılanıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılış, kurumsal etkinlikler, bayi toplantıları, davet ve resepsiyon, doğum günü, mezuniyet kutlamaları, balo, sünnet düğünü, nişan, kına, söz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 ay önce.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Volkan gösterisi, çocuk eğlence alanı ve menüde değişiklik yapabilme.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Yemek servisi, düğün pastası ve karşılama kokteyli.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Video ve fotoğraf çekimi, menü tadımı.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Fotoğraf ve video çekimi düğün salonunun anlaşmalı olduğu ekip tarafından yapılıyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Açık, kır bahçesi ve kapalı alanı bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

DJ ve müzik grubu temini salon tarafından yapılıyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kırmızı ve beyaz et menü, kokteyl menüsü.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

00:00'da bitiyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Gelin yolu, gelin tagı, şamdan ve supla.

Esa Salon Royal Dream düğün fiyatları ne kadar?

Esa Salon Royal Dream düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 80 TL, Esa Salon Royal Dream düğün fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 80 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Esa Salon Royal Dream Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Esa Salon Royal Dream açık alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 200 - 700 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Kına gecem için aradığım otantik mekanı bulmakla kalmadım aynı zamanda bu harika ekip müziğinden yemeğine her konuda yanımda oldular. Normalde kolay beğenen biri değilimdir ama benim yerime o kadar çok şeyi düşündüler ki tek yapmam gereken onaylamak kaldı. Prenses gibi hissettiğim bir geceydi tüm ekibe çok teşekkür ederim.

 2. Puan

  Harika tasarlanmış bir mekan içerisi tarihi sarayları andırıyor altın ağırlıklı olarak dekore edilmiş eğer şaşalı bir düğün istiyorsanız mutlaka ziyaret etmelisiniz 🙂

Yorum yaz