Es Music Hakkında

Es Music; yaklaşık 25 yıldır bu sektörde tecrübe sahibi bir müzik grubudur. Bu tecrübelerle belli bir isim yer etmiş ve bu yüzden de çok tercih edilmişlerdir. E, bu kadar deneyimle çok normal değil mi ?
Emman Çiçek ve Sarven Çiçek, bu grubun kurucularıdır. Bir düğün organizasyonlarına katılıyorlarsa, bu düğünden tek amaçları bu düğünü unutulmaz yapmaktır. Şarkılarıyla  düğüne damga vurmak istiyorlar ve bunu da başarıyorlar. Ayrıca Es Music, günümüz son teknolojilerini en yeni ve en kaliteli malzeme kullanımını ilke edinmiş bir grup. Bu işi yapmak sevgi işidir diyorlar ancak yenilikleri takip etmek de hemen arkasından geliyormuş.

Şarkılara ruhunu katmazlarsa sanat icra edemeyeceklerini düşünüp, iş aşkıyla çalışıyorlar. Repertuvara, yeni ve gündemdeki şarkılara da çok dikkat ediyorlar. Repertuvarın geniş olması gerektiğini savunan Es Music, hemen hemen her istek parçayı çalabiliyor.

Nikah töreninizin ilk anından itibaren, tecrübesiyle bilgisini karıştırarak, tamamen müşteri odaklı çalışmaya hazır bir orkestra.

Düğünler hiç kuşkusuz ki yeni bir hayat kurma yolunda, çiftlerin en önemli günüdür.  Planlamalar ve hazırlıklar o günün muhteşem olması için aylar öncesinden başlar. Siz hayal edin, ES Music hayallerinizi gerçekleştirsin. Düğün koordinasyonunuz uzman çalışma ekibimiz tarafından kusursuz bir şekilde organize edilip yönetilir, DJ Performansınız Emman ÇİÇEK ve Sarven ÇİÇEK tarafından istek ve beklentilerinize uygun olarak gerçekleştirilir, size de tüm sevdiklerinizle beraber o özel gecenin keyfini çıkartmak kalır.

İlk Dans Evliliğin kutlandığı, Düğün organizasyonun en önemli, en romantik anlarından biridir. Bu heyecanı yeni evli çift başta olmak üzere tüm davetliler hisseder. ES Music çiftin istekleri doğrultusunda özel efektler eşliğinde İlk Dans Ritüelinin unutulmaz olmasını sağlar.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Es Müzik’ten orkestra ve DJ hizmetleri aldık.açıkçası bu kadar eğlenceli bir düğün hiç beklemiyordum.orkestranın önemini bir kez daha anladım.oynamak istemeyenler bile oyuna kalktı.çok pozitif enerjili bir grup.gercekten eglence deyince Es Müzik bir numara.tebrikler.

Yorum yaz