Erythros Butik Otel

Düğün mekânı seçerken farklı olanı ve mavinin yeşile olan uyumunu gözler önüne serecek bir mekan arıyorsanız rotanızı Çeşme’ye ve Erythros Butik Otel’e çevirin!

Hayal dünyasının en pembe rüyalarını oluşturan düğünlerin gerçekleşmesi için adımlar atılmaya başlandığı andan itibaren zamanın ne kadar çabuk geçtiğini anlayacaksınız. Söz, nişan, nikâh derken bir bakmışsınız düğün gelmiş. Su gibi akıp giden zaman arasında istediğiniz gibi bir mekân için sıkıntıya girmemeniz adına Erythros Butik Otel dilediğiniz gibi bir düğünün kapısını sizler için aralayacak. Bir yanda yeşil palmiyeler diğer yanda İzmir’in en güzel denizine sahip olan Çeşme’nin mavisi.. Konuklarınızı şehrin kalabalığından ve betonlaşmış duvarların arasından çıkardığınız zaman onlarında ne kadar mutlu olduğunu göreceksiniz. Bu mutluluğa sizinde aşkınız katılınca atmosfer şölen havası yüzler tebessümün en güzel yansıması olacak!

Erythros Butik Otel’de Hangi Türk Etkinlikleri Gerçekleştirebilirsiniz?

İzmir’in en turistik beldelerinden birinde bulunan otelimiz sizlere birçok daveti gerçekleştirme imkânı sunacaktır. Hangileri diye soracak olursanız da;

 • Düğün
 • Nişan
 • Nikâh
 • Özel davet
 • Açılışlar
 • Doğum günü
 • Resepsiyon gibi etkinlikleri mükemmel bir gökyüzü altında gerçekleştirebileceksiniz.

Davetin yanı sıra gece bittikten sonra dönmek istemeyen konuklarınızı ve yeni evli çiftlerimizi otelimizin konforlu odalarında ağırlamaktan da mutluluk duyacağız. Sabah uyandığınızda mutlu sonlandırdığınız geceye Ege kahvaltısı ile mutlu bir başlangıç yapacak ve gördüğünüz manzara karşısında asla dönmek istemeyeceksiniz.

Erythros Kaç Kişilik Kapasiteyle Hizmet Vermektedir?

Butik otel anlayışı ile 200 kişiye kadar olan davetli listenizdeki konukları ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Yazın tadını düğününüzle çıkarmak için mükemmel bir ortam olan bahçemiz denize sıfır bir mesafede olmakla birlikte hazırlayacağımız tasarımlarda oldukça göz kamaştırıcı bir şekilde konuklarınızın dikkatini çekecektir. Mekanın her yerine kendi zevkinize özel tasarımları yansıtabileceğiniz gibi konsept konusunda da masa düzeninden başlayarak bambaşka bir format yaratabilirsiniz. Yazın deniz kenarında olmanın verdiği mutlulukla yemekli davetlerinizde alkollü içecek servisimiz de bulunacak ve buna uygun en mükemmel Ege mezelerini masalarınıza taşıyacağız. Orkestra ve diğer hazırlık detayları ise organizasyon şefimiz tarafından sizlerle toplantı yapılarak kararlaştırılacaktır. Ama şuna emin olmalısınız ki Erythros Butik Otel farklı ile gerçekleştireceğiniz düğün geceniz yıllarda konuşulacak ve en çok sizlerin beğenisini kazanacaktır!

Erythros Butik Otel Nerede Yer Alır? Erythros Butik Otel’e Nasıl Ulaşabilirsiniz?

İzmir’im gözde tatil beldesi olan Çeşme’de bulunan otelimiz Ildır Mahallesi 7191.sokakta yer almaktadır. Kendi konumunuzdan ulaşmak ve zaman kaybetmemek isterseniz direkt açık adresimizi navigasyonunuza yazarak en yakın mesafeden bir rotaya ulaşacağınıza eminiz. Toplu taşımayla ulaşmak içinse İzmir merkez veya çevre beldelerden bölgemize gelen birçok dolmuş veya minibüs bulunmaktadır. Sıklıkla hareket eden dolmuşları kullandığınız zaman asla ulaşım problemi yaşamadan yeşil ve mavinin aşka açıldığı kapıya ulaşmış olacaksınız.

 

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Eşimle geçen sene burada tanışmıştık. Tabi ki düğünümüz için de aklımızda buradan başka bir yer yoktu. Yakın dostlarımızla beraber bolca eğlence,dans ve mutluluk dolu bir kutlama oldu. Artık her sene buradayız! Vazgeçilmezimiz oldu Erythros Butik Otel. Organizasyon kısmında da bizim için koşturup düşlerimizi gerçekleştiren ekibe ayrıca çok teşekkür ederim, İzmir merkezde oturduğum için iş yoğunluğundan sık sık ilgilenemedim ama onlar muhteşem bir iş çıkararak bizi çok mutlu ettiler.

 2. Puan

  Mükemmel bir otel hizmeti ve sahil düğün konsepti 10 numara servislerinden tutun da müzisyenlerine kadar her ayrıntıya hayran kaldık tavsiye ediyoruz

Yorum yaz