Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün klibi
Ekip tedariğI
Katalog çekimi
Nişan çekimi
Stüdyo fotoğraf çekimi

Ers Fotoğrafçılık Hakkında

Bu dış çekim ve düğün fotoğrafçısı, Ankara - Sincan konumunda bulunuyor. Dış çekim ve düğün çekimi için önerilen minimum paket fiyatları ise, yaklaşım olarak, 1.000 TL’den başlıyor. Sizlere unutamayacağınız bir çekim deneyimi yaşatmayı öngören bu firma, deneyen çiftler tarafından da sıklıkla tavsiye ediliyor. Ersoylar Fotoğrafçılık olarak da bilinen Ers Fotoğrafçılık ile çalışmak için teklif formunu doldurmanız yeterli.

Çekim Türleri

Ers Fotoğrafçılık, düğün klibi çekimleriyle çokça tercih ediliyor. Bu çekimlerde ekibin samimi ve sevecen tavırları çiftlerin tercihinde önemli bir paya sahip oluyor. Stüdyo çekim olanağı sunan bu firma, önerilen arka planlar eşliğinde realistik çekimlere imza atıyor. Yalnızca düğün değil, bütün özel gün çekimleri burada gerçekleştirilebiliyor.

Dış çekim imkanı bulunuyor ve çiftler ile mekan kararlaştırılıyor. Ankara’nın tarihi ve turistik mekanlarında çekilen fotoğrafları ve gün ışığının en güzel anını sizlerin pozlarıyla buluşturuyor olması yönünden çekici bir nitelik taşıyor. Çekimin gerçekleşeceği mekanın sıra dışı atmosferi ise, albüme canlılık katıyor.

Ers Fotoğrafçılık Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Ersoylar Fotoğrafçılık, dış çekim ve düğün fotoğrafçısı fiyatları, gösterdiği performans kadar cazip teklifler sunuyor. 1.000 TL'den başlayan başlangıç fiyatları, uygun paket içerikleri ile burada mevcut. 1.500 TL civarında bir her şey dahil paket ise, firma tarafından sizlere sunulan nimetlerden bir diğeri. Bu her şey dahil paket içeriğine ise, çoğunlukla klip ve videografik içerikler bulunuyor. Paket içeriklerini değerlendirmek ve size uygun paketi seçmek için, ücretsiz bir şekilde DüğünBuketi Danışma Hattı'ndan yardım alabilirsiniz.

Olanakları

Firmanın çekim konusunda sunduğu olanaklar, farklı ufuklara yelken açmanızı sağlıyor. Ersoylar Fotoğrafçılık ile trash the dress ve save the date gibi ayrıcalıklı konseptlerin tadını çıkaracaksınız. Bu düğün fotoğrafçısı ile çalışmak için 2 hafta önceden iletişime geçmeniz yeterli oluyor. Bütün çekimlerinizin sizlere teslim süresi ise 1-2 ay gibi bir sürede sizlere teslim ediliyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Otobüs ile ulaşım sağlamak için EGO hatlarını tercih edebilirsiniz. 507, 510, 531 ve 549 seferleriyle ulaşım imkanı bulunuyor. Ayrıca Ankara Banliyö ile de kolay bir ulaşım rotası oluşturulabilir. Üstelik, metro ile de ulaşım imkanı bulunuyor. Ardından bahsedilen otobüs atlarını kullanarak aktarma gerçekleştirilebilir.

Ersoylar Fotoğrafçılık açık adresi ise hemen burada: İstasyon Mah. Bosna Cad. No:2/A Sincan / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Başkent geneline hizmet götürülmekte.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün videosu ve düğün klibi gibi görsel içerikli ve üst kaliteden ürünler üretilmekte.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Birkaç hafta önce iletişime geçilmesi yeterli olacaktır.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Save the date ve trash the dress gibi orijinal içerikler, düğün hikayesi, düğün filmi gibi kaliteli uygulamalar da gerçekleştirilmekte.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Dış çekim ve profesyonel ekipmanlarla gerçekleştirilen stüdyo çekimi, bu pakette bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Video içerikleri ve ufak klip çekimleri burada gerçekleştirilmekte.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Çekimin gerçekleştirileceği yere göre farklı dekorasyon içerikleri sağlanmakta.

Ürünün teslim süresi nedir?

1-2 ay gibi bir sürede sizlere teslim ediliyor.

Ers Fotoğrafçılık düğün fiyatları ne kadar?

Ers Fotoğrafçılık düğün fiyatları Ers Fotoğrafçılık düğün fiyatları Ers Fotoğrafçılık organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Ers Fotoğrafçılık Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Ers Fotoğrafçılık

Yorum yaz