Manisa Düğün Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Davetiye
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Havai fişek şovu
Lcv
Mekan giydirme
Servis elemanı

Erkan Organizasyon Hakkında

Erkan Organizasyon, Manisa’nın Salihli ilçesinde, özel gün ve davetlerinizde sizlere mutlu anlar yaşatıyor. Güzel hatıralar biriktirmeniz için profesyonel ekibiyle çalışıyor. Çeşitli organizasyonlar için hizmeti bulunan firma, düğün organizasyonu konusunda da oldukça başarılı çalışmalar sergiliyor. Kişiliğinizi ve zevkinizi yansıtacak davet planınız için öneriler sunuyor. 1.000 TL’lik başlangıç paketi fiyatları ile her bütçeye hitap ediyor.

Firmanın Özellikleri ve Avantajları

Düğün organizasyonu konusunda uygun bütçe anlayışına sahip olan Erkan Organizasyon, hizmet çeşitliliğiyle öne çıkıyor. Şehirlerarası çalışması ile farklı şehirlerdeki gelin ve damat adaylarının mutluluklarına şahitlik ediyor. Kişisel zevklere önem veren ve kişiliği yansıtan tema ve konseptler kullanıyor.

Ayrıca demo masalar hazırlıyor. Baby shower, davet ve resepsiyon, doğum günü, mezuniyet törenleri, parti, nişan gibi farklı çeşitlilikte etkinlik ve organizasyonlarda hizmet vermeye devam ediyor. Davetinizden dört hafta önce firmayla iletişime geçmeniz yeterli oluyor.

Erkan Organizasyon Düğün Fiyatları

Uygun başlangıç paket fiyatları sunan firma 1.000 - 2.000 TL arasındaki teklifi ile istekler üzerine paketler hazırlıyor. Düğün organizasyonu için çeşitli istek ve tercihler, paketlerin ücretlerinin değişmesine sebep oluyor. Siz de firmanın size uygun fiyatlarından ve tekliflerinden haberdar olmak için form doldurabilirsiniz.

Ayrıca güncel fiyatları takip edebilmek için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişim kurabilir ve firma hakkında detaylı bilgi için ''Fiyat Teklifi Al'' butonuna tıklayabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Erkan Organizasyon firması; çiçek, dekor, havai fişek, pasta, süsleme gibi hizmetlerin yanı sıra DJ, fotoğraf ve video, LCV hizmeti, sanatçı, servis ve hizmet elemanı gibi birçok hizmeti bünyesinde bulunduruyor. Oldukça çeşitli hizmetler sunan firma bu hizmetlere göre bir fiyat belirlemesi uygulayarak çalışıyor.

Düğün organizasyonu için gerekli olan hizmetleri sunmasının yanı sıra kına gecesi organizasyonlarında da kusursuz bir hizmet sunuyor Farklı alternatifler kullanarak bütçenize uygun ve eğlenceli vakit geçirebileceğiniz paketinizi seçebilme imkanını sizlere sunuyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Manisa Salihli’de bulunan Erkan Organizasyon firmasına, toplu taşıma vasıtasıyla veya özel taşıt kullanarak ulaşabilme şansınız bulunuyor. Firma ile yerinde iletişime geçebilme imkanınız bulunuyor. Açık adres bilgisi:

Mithat Paşa Mah.20.Sokak No.50 45300 Salihli / Manisa.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Şehir içi ve şehir dışında hizmetler veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Firmanın diğer organizasyonları bayi toplantısı, açılık, davet ve resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, baby shower ve sünnet düğünü hizmetlerini içeriyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Mekan ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri sunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Firmanın başlangıç paketinde çiçek, davetiye, masa - sandalye temini, mekan giydirme, dekor, ışık ve ses ekipmanları, mekan giydirme, pasta, servis ve hizmet elemanı, süsleme içeriyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Firma, her şey dahil paketinde DJ, fotograf ve video, havai fişek, kına gecesi, LCV hizmeti, nikah şekeri, sanatçı içeriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Demo masa, konsept ve tema geliştime seçenekleri sunuyor.

Erkan Organizasyon organizasyon fiyatları ne kadar?

Erkan Organizasyon organizasyon fiyatları Erkan Organizasyon organizasyon fiyatları Erkan Organizasyon organizasyon fiyatları ise 1000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Erkan Organizasyon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Erkan Organizasyon

Yorum yaz