Nişan Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

  • Mum
  • Nişan hatırası hediyelikleri
  • Nişan tepsisi

İmkanlar

Davetiye
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Havai fişek şovu
Mekan giydirme
Organizasyon danışmanlığı
Servis elemanı

Erkan Organizasyon Hakkında

Manisa’nın Salihli ilçesinin yerel işletmelerinden olan Erkan Organizasyon, yıllardır çiftlere hizmet veriyor. Nişan organizasyonu planlarken aklınıza takılan sorular için sizlere yardımcı olmak üzere harika bir ekip sizleri bekliyor. Birçok önemli gününüzde sizlerle olan organizasyon firması, nişan organizasyonunuzda da sizlerle olup mutluluğunuzu paylaşıyor. Paket fiyatları minimum 1.000 TL’den başlıyor.

Özellikleri

Erkan Organizasyon, sadece nişan organizasyonlarında değil; baby shower, düğün, açılış, doğum günü, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü gibi birçok özel günlerde hizmet veriyor. Nişan organizasyonunuz için ister yaz ister kış ayları için plan yapmış olun hizmet sınırsız bir şekilde sunuluyor.

Firma yıllardır hem kapalı hem açık mekan alternatifleri sunuyor. Farklı çiçek, dekor ve mekan süsleme seçenekleri de sizleri bekliyor. Henüz mekan seçimine karar vermediyseniz, oldukça geniş bir yelpaze sunuluyor. Firma, hem şehir içi hem şehir dışı mekanlarda hizmet veriyor.

Hayallerinizde bir kır bahçesinde, deniz kenarında veya profesyonel şekilde hazırlanmış bir salonda nişan organizasyonunuzu gerçekleştirmek varsa, hayallerinizi gerçekleştirmek üzere bir ekip sizleri bekliyor.

Erkan Organizasyon Nişan Fiyatları

Hayallerinizi süsleyen nişan gününüze bir adım daha yaklaşmak ve bir an önce ayrıntılarını planlamaya başlamak istiyorsanız firmayla görüşebilirsiniz. Uygun ve avantajlı fiyat seçenekleri sunan firma başlangıç paketini 1.000 TL'den, her şey dahil paketini ise 2.000 TL'den sizlere sunuyor.

DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilir veya sizin için hazırlanmış olan fiyatları öğrenmek için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Erkan Organizasyon, düğününüzden önceki son basamak olan nişan organizasyonunuzda, sizlere seçtiğiniz temaya uygun çiçek seçimi ve mekan süslemesi imkanı tanıyor. Sevdiklerinizle beraber olacağınız bu günü ölümsüz kılacak bir fotoğraf çekimi ardından geç saatlere kadar eğleneceğiz bir DJ hizmeti de sunuyor.

Organizasyon firması ile tema ve masa düzenine karar vermenizin ardından davet öncesinde sizlere demo bir şekilde sunum yapılıyor ve böylelikle beğenmediğiniz veya eksik gördüğünüz ayrıntıları dile getirip düzenlenme talep edebilirsiniz.

Nerededir?

Manisa’nın Salihli ilçesinde bulunan Erkan Organizasyon firmasına şehir içi dolmuşlar, taksi veya özel aracınızla ulaşabilirsiniz. Nişan organizasyonu başta olmak üzere tüm davetleriniz için firmayla 4 hafta önce iletişime geçmeniz yeterli oluyor.

Adres: Mithat Paşa Mah.20.Sokak No.50 45300 Salihli / Manisa.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Şehir dışında, farklı illerde de hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Baby shower, bayi toplantısı, doğum günü, kına gecesi ve mezuniyet gibi özel günlerde hizmet veriliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Konsept geliştirme ve demo masa gibi ek avantaj hizmetleri sunuluyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Masa süsleme, mekan giydirme, nişan tagı ve servis elemanı başlangıç paketinin içerisindedir.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil pakette çiçek, davetiye seçimi, havai fişek, sanatçı ve demo masa seçenekleri bulunmaktadır.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Farklı seçenekler sunuluyor ve talebiniz doğrultusunda geliştirilebiliyor.

Erkan Organizasyon organizasyon fiyatları ne kadar?

Erkan Organizasyon organizasyon fiyatları Erkan Organizasyon organizasyon fiyatları Erkan Organizasyon organizasyon fiyatları ise 1000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Erkan Organizasyon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Erkan Organizasyon

Yorum yaz